Лінії обробки та пакети

Лінії обробки BMW.


Вроджена спортивність, ексклюзивна елегантність або переконлива сучасність: BMW 4 серії Купе доступний в лініях оздоблення BMW Sport, Luxury і Modern. Виберіть підходящий Вам характер і адаптуйте BMW 4 серії Купе у відповідності зі своїми побажаннями. BMW пропонує величезну кількість можливостей для індивідуалізації.

   

Спортивний пакет M.

Спортивність - одна з головних особливостей BMW 4 серії Купе. Завдяки спортивному пакету M автомобіль стає більш енергійним як в області дизайну, так і в плані динаміки.

Спортивний пакет M з написами «M» вже при першому погляді на автомобіль вказує на його виражену спортивність. 18-дюймові легкосплавні диски в стилі M Double Spoke з глянцевим покриттям і шинами різної розмірності, а також аеродинамічний пакет M із збільшеними повітрозабірниками в передньому фартуху, порогами з додатковою гранню і заднім фаруктом з дифузором чорного кольору Shadow «металік» або з сатинованого алюмінію підсилюють це враження. «Ніздрі» BMW з 9 поздовжніми планками і «зябра» витримані в спортивному чорному глянсовому кольорі, гармонійно поєднуючись з глянсовою окантовкою стекол BMW Individual Shadow Line. Крім цього, за бажанням «зябра» можуть бути виконані з сатинованого алюмінію або в колір кузова. І завершує образ вихлопна труба з контастного глянцевого хрому. А спортивна підвіска M підвищує задоволення від спортивної їзди.

   

В якості альтернативи при замовленні спортивного пакету M Ви також можете вибрати ексклюзивний колір «Синій Ешторіл» з ефектом «металік» і 19-дюймові глянцеві диски в стилі Double Spoke з шинами різної розмірності.

   

Що стосується інтер'єру, то тут спортивний пакет M вражає уяву ексклюзивним спортивним духом. Спортивні сидіння, оброблені тканиною і алькантарою антрацитового кольору Hexagon, прошивкою в стилі M і синіми акцентами, забезпечують водієві і передньому пасажирові оптимальну бічну підтримку. Багатофункціональний шкіряне рульове колесо M завдяки спеціальним виїмкам для великих пальців гарантує точний контроль над автомобілем. Накладки порогів в стилі M, оббивка стелі BMW Individual антрацитового кольору і панелі інтер'єру з алюмінію Hexagon і акцентрующімі планками матового кольору «Синій Ешторіл», а також ексклюзивні дверні планки з матовою обробкою кольору «Синій Ешторіл» доповнюють спортивний пакет M.

   

В якості альтетрнатіви Ви також можете замовити планки інтер'єру і дверні панелі з чорними глянцевими акцентами або панелі інтер'єру з алюмінію c тонкої поздовжньої шліфуванням і чорними глянцевими акцентами. На підвищену динаміку також вказує опора для ноги в стилі M, укорочений важіль перемикання передач (тільки в поєднанні з 6-ступінчастою МКПП) з логотипом M і обробка важелів перемикання передач і гальма стоянки шкірою Walknappa. Серед інших особливостей комфортна підсвічування і вітальне освітлення. Увага в салоні також залучають чорна глянсова накладка центральній консолі, спідометр і тахометр з червоними шкалами в стилі хронографа і червоним контрастним кільцем, а також хромована окнатовка панелі управління клімат-контролем і аудіосистемою. Перемикач режимів руху з режимом SPORT + дозволяє підвищити маневреність автомобіля і тим самим отримати ще більше задоволення за кермом. Ключ від автомобіля з синьою вставкою є ще однією відмінною особливістю спортивного пакету M.

   

В якості альтренатіви при замовити спортивного пакету M Вам доступні різні варіанти: оббивка салону Sensatec чорного кольору або кольору «Бежевий Венето», а також шкіра Dakota кольори «Бежевий Венето», шкіра Dakota чорного кольору або розширена обробка шкірою Dakota коралово-червоного кольору, при якої нижня частина передньої Палеи виконується в червоному кольорі. Асортимент планок інтер'єру також вельми великий: крім усього іншого Ви можете замовити обробку коренем горіхового дерева з акцентами з глянсового хрому.

Пакети.


Пакети оснащення BMW - це ідеальне рішення, якщо Ви замислюєтеся про опціонально обладнанні для BMW 4 серії Купе. Зверніться до свого дилера BMW, щоб отримати інформацію про пропоновані у Вашій країні пакетах, або знайдіть відповідну інформацію в конфігураторі на національному веб-сайті BMW.

Оригінальні приналежності BMW.

Завдяки оригінальним принадлежностям BMW Ви зможете оформити свій BMW 4 серії Купе в повній відповідності зі своїми побажаннями. Тут Вашій вуніманію представлений широкий вибір індивідуальних і високоякісних продуктів.

Стійкі до бруду і вологи. Всепогодні килимки BMW після використання можуть бути повністю піддані вторинній переробці. Для них характерні динамічні лінії в стилістиці лінії обробки Sport. Доступні й інші кольори ліній обробки.

У зимовий час автономний обігрівач ще до початку поїздки створює в салоні комфортну температуру. Під час фази запуску знос двигуна і витрату палива за рахунок підігрітого контуру ОЖ значно знижуються. Він активується за допомогою контрольного дисплея або пульта ДУ. Крім того, з їх допомогою Ви також можете включити автономну вентиляцію.

Пакет елементів підсвічування є прикладом ефективного енергоспоживання. Світлодіодна технологія, використовувана в елементах салонної підсвічування BMW, відрізняється вкрай низькою витратою електроенергії і тривалим терміном служби. Білий денне світло створює в салоні сучасну атмосферу і має приємну для очей яскравість. Спеціально розроблена лінза забезпечує схожу з лампою розжарювання характеристику світіння. Світлодіодні модулі можна встановити прямо в наявні плафони.

Вставний адаптер являє собою надійну і стабільну док-станцію з інтегрованою функцією швидкої зарядки для мобільних телефонів від Apple, Nokia, Motorola, Samsung, Sony Ericsson, а також RIM / BlackBerry. Завдяки надійному з'єднанню з автомобільною антеною забезпечується оптимальне якість передачі і прийому сигналу, а рівень електромагнітного навантаження в салоні знижується.

Залежно від комплектації автомобіля, використовуваного телеофона та відповідного адаптера Ви за допомогою BMW Apps можете інтегрувати в систему автомобіля додатки для смартфонів.

Спортивна ручка стояночного гальма оброблена шкірою. Червоний центральний елемент додає рукоятці важеля стоянкового гальма динамічний і спортивний вигляд. Доступні й інші кольори ліній обробки.

Ключниця / чохол для ключів Sport, виготовлені з витонченою шкіри, ідеально підійдуть для електронного ключа Вашого BMW. Доступні й інші кольори ліній обробки.