Дизайн

Дизайн екстер'єру.


   

Динаміка, яка заворожує - навіть в статиці. Дизайн екстер'єру BMW 4 серії Купе випромінює хвилюючу спортивність і натякає на абсолютне задоволення від водіння. Обіцянка, яке не тільки виконується під час їзди. Але й перевершує всі очікування.

   

Завдяки довгій колісній базі і коротким свесам BMW 4 серії Купе виглядає вельми солідно. Зміщений назад пасажирський відсік підкреслює примітний образ купе. Низька і динамічно переходить в задню частину автомобіля лінія даху демонструє спортивний характер ще до початку руху.

   

Точно опрацьовані контури довгого капота додають BMW 4 серії Купе класичний і одночасно з цим інноваційно-спортивний вигляд. Великі «ніздрі» чорного глянцевого кольору включають в себе нові широкі планки. Крім цього, вони, також як інноваціонанние світлодіодні фари, зроблені вкрай плоскими і підкреслено широкими. Таким чином, передня частина BMW 4серіі Купе виглядає більш сфокусованим і енергійно.

   

Задня частина BMW 4 серії Купе вражає свій спортивної шириною. Широка колія і низька лінія крищі продають автомобілю ідеальну атлетичного.

   

«Зябра» у поєднанні з інтегрованими «повітряними шторками» в бамперах, які за допомогою двох вертикальних повітрязабірників перенаправляють повітряний потік уздовж передніх колісних арок, ефективно знижують аеродинамічний сопровтіленіе в області колісних ніш і таким чином оптимізують повітряні потоки в районі передніх коліс.

   

Продуманий дизайн екстер'єру BMW 4 серії Купе знаходить своє відображення в задніх ліхтарях. Завдяки L-образній формі вони гармонійно вписуються в зовнішність автомобіля і підкреслюють ширину BMW 4 серії Купе. Динамічні стоп-сигнали додатково підвищують безпеку: вони горять з меншою яскравістю при плавному гальмуванні, в той час як при інтенсивному уповільненні їх яскравість збільшується.

Дизайн інтер'єра.

У BMW 4 серії Купе Ви більше ніж просто водій. Тут Ви знаходитесь в центрі уваги. Так як дизайн інтер'єру створений для максимальної ергономіки і створює усередині салону спортивну атмосферу з вираженою орієнтацією на водія.

При цьому в оформленні салону використовуються тільки самі якісні матеріали, в числі яких благородна шкіра Dakota і привабливі планки інтер'єру з алюмінію. Всі елементи управління розміщені зручно навколо водія і таким чином дозволяють швидко та інтуїтивно керувати всіма функціями.

BMW 4 серії Купе комплекутеся спортивними сидіннями з вишуканою шкіри, які роблять спортивну їзду справжнім задоволенням. Сидіння оснащені регулюваннями по висоті і куту нахилу подушки, а також регулюваннями по висоті і нахилу спинки, завдяки чому забезпечується ідеальна підтримка тіла при спортивному стилі їзди. Валики подушки і спинки, які в порівнянні з серійними сидіннями мають збільшену висоту, а також регульований упор для стегон гарантують видатну ергономіку і боковиую поддежкой при проходженні поворотів. Задніх пасажирів завдяки інтегрованим підголівникам і зручним сидінням також очікують спортивні відчуття від їзди.

Крім цього, за рахунок довгих дверних панелей і високоякісних планок динамічний дизайн кокпіта знаходить своє відображення у всьому інтер'єрі.

Завдяки інноваційному дизайну і довгим дверним панелям в будь-якій точці салону панує максимальний комфорт. При цьому відчуття повної безпеки ще ніколи не було таким ексклюзивним: високоякісні дверні планки створюють в салоні спортивну атмосферу, також завдяки їм динамічний дизайн кокпіта перетікає і в задню частину салону.

Саме захоплююче місце. Незалежно від того, де Ви знаходитесь.


Інтер'єр BMW 4 серії Купе вражає високоякісної обробкою і приємними на дотик матеріалами. І таким чином створює для пасажирів унікальну атмосферу, що поєднує в собі спортивність і елегантність.

Надихаючий, комфортабельний - і оформлений відповідно до Вашими перевагами. До Ваших послуг ексклюзивні матеріали і вражаючі елементи дизайну, в числі яких вишукана шкіра Dakota коралово-червоного кольору, приваблива акцентирующая прошивка і опрацьовані до найдрібніших деталей планки інтер'єру.

Світлодіодні фари.


   

Адаптивні світлодіодні фари оснащені акцентують вогнями, функцією ближнього і дальнього світла, неослепляющим дальнім світлом, світлодіодними протитуманними фарами, поворотним світлом, денними ходовими вогнями, покажчиками поворотів і системою адаптивного освітлення поворотів з ізмененяются світлорозподілом.

   

Функція світлорозподілу автоматично залежно від кута повороту рульового колеса адаптується до актуальної швидкості руху. Світло фар, який за своїм кольором аналогічний денного, а також оптимальне і рівномірне освітлення дорожнього полотна покращують видимість і знижують навантаження на водія при русі в нічний час. Чотири світлових кільця забезпечують автомобілю впізнаваний вигляд.