Системи допомоги водію

Проекційний дисплей BMW.

Повноколірний проекційний дисплей BMW виводить важливу для водія інформацію безпосередньо в полі його зору і таким чином підвищує його концентрацію на дорожній обстановці.

Залежно від комплектації автомобіля крім вказівок навігаційної системи на проекційному дисплеї можуть відображатися дані індикатора обмежень швидкості з індикацією заборон на обгін або повідомлення системи автоматичної діагностики. Крім цього, Ви можете вивести на нього дані розважальних систем, наприклад інформацію про радіостанції, назва музичного треку, записи телефонної книги і списки викликів.

Система проектує символи на лобове скло з відмінним дозволом. Для індикації використовується весь спектр кольорів, що дозволяє реалістично зображати дорожні знаки. З точки зору ергономіки проектуються на лобове скло символи зручні для водія і не відволікають його уваги від дороги. За бажанням можна поміняти їх розташування. У сонцезахисних окулярах з поляризаційними стеклами індикація повнокольорового проекційного дисплея BMW видна з невеликими обмеженнями.

Яскравість проектованого зображення автоматично адаптується до рівня яскравості світла за межами автомобіля; для зручності є режим нічний і денний індикації. Настройку яскравості можна зробити в меню iDrive. Крім цього Ви можете самі визначити, яка інформація, крім індикації швидкості і попереджень систем допомоги водієві повинна виводитися на лобове скло.

Системи камер.


   

Сигналізація аварійного зближення при парковці, функція кругового огляду і камера заднього виду: під час здійснення маневру Ви контролюєте весь простір поблизу автомобіля. Сигналізація аварійного зближення при парковці (PDC) з передніми і задніми датчиками дозволяє зручно і безпечно припаркувати автомобіль за допомогою візуальних і звукових вказівок.

   

Система кругового огляду виводить на контрольний дисплей проекцію автомобіля при огляді зверху. Входить до складу даного обладнання система бічного огляду покращує видимість при виїзді в важко переглядаються місцях. Камера заднього виду полегшує орієнтування при русі заднім ходом під час паркування і на швидкості менше 20 км / ч.

Активний круїз-контроль з функцією Stop & Go

Активний круїз-контроль з функцією Stop & Go, включаючи систему попередження про зіткнення з функцією гальмування, пропонує Вам підвищений комфорт і більш високу безпеку при русі в потоці.

Для цього система постійно вимірює відстань до попереду автомобілів, що йдуть і автоматично підтримує задану відстань.

Функція Stop & Go не тільки автоматично регулює швидкість автомобіля аж до повної зупинки. Вона також розганяє його до заданої водієм швидкості, як тільки це дозволять дорожні умови.

Якщо попереду йде автомобіль починає інтенсивне гальмування, то при активованій функції попередження про зіткнення Ваш BMW негайно відреагує на це. У режимі 1 система видасть візуальне попередження, у той час як в режимі 2 (якщо Ви не відреагували) вона подасть звуковий сигнал, щоб привернути Вашу увагу до ситуації. І тільки в тому випадку, якщо Ви все ще не загальмували, вона автоматично уповільнює Ваш BMW: система починає гальмування з максимально можливою інтенсивністю.

Активний захист BMW.

Система Active Protection це превентивна система забезпечення безпеки пасажирів від BMW ConnectedDrive. Відразу після пристібання ременя безпеки при рушанні спрацьовує автоматичне одноразове переднатягнення передніх ременів.

При критичній ситуації під час руху ремені безпеки на передніх сидіннях натягуються, а бічні стекла і люк (за наявності) закриваються при необхідності. Для додаткового комфорту сидіння переднього пасажира наводиться у вертикальне положення. Критичною ситуацією, наприклад, вважається екстрене гальмування або відхилення від нормальних характеристик керування автомобілем.

У певних критичних ситуаціях може спрацьовувати гальмування до повної зупинки. Це дозволяє знизити ймовірність зіткнення або запобігти його.

На додаток до цього, система стеження за станом водія виявляє ознаки втоми. Система аналізує характеристики керування автомобілем і реагує на відхилення: в цьому випадку на дисплеї Control Display з'являється повідомлення, що пропонує водієві зробити перерву у водінні, і лунає звуковий сигнал.

Система управління дальнім світлом.

Завдяки системі управління дальнім світлом поїздки в нічний час стають більш приємними і безпечними. Так як вона гарантує Вам оптимальне освітлення дорожнього Полота в темний час доби, не засліплюючи при цьому інших водіїв.

Система розпізнає інші транспортні засоби і цілеспрямовано виключає їх з потоку дальнього світла. Освітлення, дальність якого складає більше 400 м, дозволяє завчасно розпізнати небезпеку і забезпечує відмінну видимість розмітки. Для роботи системи управління дальнім світлом потрібна наявність адаптивних світлодіодних фар або адаптивної системи освітлення поворотів.

Індикатор обмежень швидкості.


Забезпечте собі безпеку - індикатор обмежень швидкості з індикатором заборони обгону покаже Вам чинне на даній ділянці дороги обмеження швидкості і заборона обгону, вивівши відповідну інформацію на інформаційний дисплей на панелі приладів або проекційний дисплей.

Спеціальна камера фіксує дорожні знаки. Отримана за допомогою камери інформація разом з інформацією навігаційної системи обробляється в модулі управління. Спільно з іншими функціями, такими як датчик дощу, система проінформує Вас про умови обмеження швидкості, наприклад в дощову погоду або при наявності тимчасових обмежень. Для роботи даної системи необхідна навігаційна система Business або Professional.

Пакет систем допомоги водієві.

Система Driving Assistant включає в себе працюють з камерою системи стеження за розміткою і попередження про зіткнення.

Система розпізнає дорожню розмітку і починаючи з швидкості 70 км / год попереджає Вас за допомогою вібрації на рульовому колесі і індикації на комбінації приладів про непрізвольном виїзді автомобіля за межі акутальной смуги руху. При включеному покажчику поворотів, тобто у разі навмисного перестроювання, попередження не видається. Крім цього, система за допомогою спеціальної камери розпізнає пішоходів. При небезпеки зіткнення система також видає відповідне попередження і при необхідності почне процес гальмування.

Крім того, починаючи з швидкості 15 км / год система попереджає водія про небезпеку зіткнення з попереду йде автомобілем і одночасно з цим готує гальмівну систему до швидкого спрацьовування.

Сенсорний контролер iDrive.

Сенсорний контролер iDrive дозволяє однією рукою зручно управляти системою iDrive. Завдяки інтегрованої в контролер сенсорної панелі Ви, наприклад, можете ввести від руки адресу в навігаційну систему.

Крім цього, Ви можете викликати різні функції, виконувати їх настройку і перегортати списки. Управління здійснюється легко і інтуїтивно шляхом дотику до сенсорної панелі - для Вас як водія це дійсно досить зручно, так як Вам практично не доводиться відволікатися від дорожньої ситуації. Всі функції, які ви керуєте за допомогою контролера, можна переглядати на контрольному дисплеї.