BMW 4ї серії Coupe

BMW 4 Coupe (БМВ 4 Купе) - купе класу «G1» з заднім або повним приводом. Офіційна презентація автомобіля відбулася у вересні 2013 року на автошоу у Франкфурті.

Можна скільки завгодно говорити про зовнішність БМВ 4 Купе, розглядаючи її лінії і риси, однак куди більш цікаво те, що приховано від очей під кузовом, який, до слова, витягнувся в порівнянні з 3 Купе до +4638 мм, став ширше (1825 мм) і нижче (одна тисяча триста шістьдесят дві мм) при більшій колісній базі (2810 мм). Такі пропорції і скрупульозна робота всіх, хто створював автомобіль, дозволили домогтися відмінної коефіцієнта лобового опору - 0,28.

Незважаючи на те, що «візок» у BMW 4 Coupe не нова, інженери німецької компанії серйозно її модернізували, перенастроївши еластокінематіка, кут розвалу коліс, положення центру крену, настройки пружин і амортизаторів, змістили опорні точки важелів, передній підрамник і кузов з'єднали додатковими елементами . І все це заради того, щоб купе не тільки виглядало спортивно, але і відрізнялося бойовим характером. А допоможе йому в цьому, крім усього перерахованого вище, ідеальний розподіл ваги (50:50) і найнижчий серед всіх автомобілів BMW центр ваги - менше 500 мм від дороги.

Залежно від комплектації БМВ 4 може бути оснащена повністю світлодіодним головною оптикою, численними системами безпеки і допомоги водієві, включаючи систему кругового огляду з видом на автомобіль зверху, кольоровий проекційний дисплей, інформаційно-розважальну систему з доступом в Інтернет, круїз-контроль з функцією « Stop & Go »і багато-багато іншого.

На момент старту продажів BMW 4 Coupe оснащувалося одним з трьох силових агрегатів - 3-літровим бензиновим (6 циліндрів, 306 л. С., 400 Нм) і двома 2-літровими 4-циліндровими. Перший, бензиновий, видає 245 л. с. потужності і 350 Нм крутного моменту, а другий, дизельний, розташовує 148 "конячками" і 380 Нм. Базовою для всіх двигунів виступає 6-ступінчаста механічна коробка передач, проте в якості опції можна встановити і 8-ступінчасту автоматичну.

Залежно від модифікації, типу приводу, двигуна і коробки передач, купе четвертої серії розганяється до 100 км / год за 4,9-7,5 секунди. А що стосується витрати палива, то він, знову ж таки, в залежності від версії, може становити в змішаному циклі від 4,6 до 7,9 літра.