Previous Autoplay Stop Next Слайд 1 из 2

Послуги та додатки

Послуги ConnectedDrive.


   

Опція «Послуги ConnectedDrive» є фундаментом для цілого ряду інтелектуальних інформаційно-розважальних послуг.

   

Серед них можна назвати службу BMW Online, яка надає доступ до актуальної локалізованої інформації (погода, новини), а також до онлайн-пошуку і офісним функціям. Крім того, є можливість комбінування окремих послуг, таких як веб-камери і паркувальна інформація, а також туристичні та готельні путівники. На додаток до цього дана опція включає в себе можливість необмеженого використання зручних і надійних додатків для смартфонів, наприклад BMW Connected. І це лише початок. До складу додаткового обладнання «Послуги ConnectedDrive» входить безліч систем і функцій, завдяки яким ви зможете отримати ще більше задоволення від кожної поїздки у вашому BMW.

Онлайн-розваги.


Ідеальна композиція для будь-якої ситуації, будь-якої дороги і будь-якого настрою. Функція «Онлайн-розваги» забезпечує прямий і необмежений доступ до більш ніж 18 млн музичних композицій - при цьому для користування функцією не вимагаються будь-які додаткові пристрої.

Тут представлена ​​величезна кількість композицій на будь-який смак. Для функції «Онлайн-розваги» можна без додаткових витрат відкрити обліковий запис з фіксованою абонентською платою за допомогою музичних партнерів BMW наприклад Napster. Послуга доступна в шести європейських країнах - Великобританії, Німеччини, Італії, Іспанії, Нідерландах і Франції. Дана опція пропонується тільки в комплекті з устаткуванням «Послуги ConnectedDrive і навігаційною системою Professional.

Офіс Bluetooth з функцією диктування повідомлень.


Офіс Bluetooth дозволяє більш ефективно використовувати час, що проводиться в автомобілі. Інтерфейс для Bluetooth- і USB-пристроїв дозволяє з комфортом займатися справами і залишатися на зв'язку безпосередньо в салоні автомобіля.

Електронна пошта, зустрічі, завдання і текстові повідомлення відображаються на дисплеї управління або ж зачитуються вголос через гучномовці аудіосистеми автомобіля. Перелік сумісних мобільних пристроїв можна знайти за адресою www.bmw.com/bluetooth.

Завдяки навігаційній системі Professional, Bluetooth-з'єднанню та послугам BMW ConnectedDrive вам більше не обов'язково брати в руки телефон. Весь текст тепер можна вводити за допомогою голосу. Функція диктування дозволяє перетворювати мова в текст, який потім можна надіслати електронною поштою або ж у текстовому повідомленні. Функцію диктування можна також використовувати для складання записів Facebook і Twitter в додатках BMW Apps. Функцією диктування можна користуватися безкоштовно протягом перших 60 днів. Щоб продовжити користування функцією в автомобілі по закінченні пробного безкоштовного періоду, необхідно укласти платний контракт з компанією Nuance®.

Більш детальну інформацію про сумісність інтерфейсу Bluetooth зі смартфонами та іншими мобільними пристроями можна отримати за адресою www.bmw.com/bluetooth.

Інтернет.

Якщо ваш BMW оснащений опцією «Інтернет», ви можете переглядати веб-сайти безпосередньо на дисплеї управління в салоні. Адреса сайту можна легко ввести за допомогою зручного контролера iDrive або скориставшись закладками для швидкого доступу.

Завдяки фіксованим тарифом власники BMW можуть користуватися інтернет-доступом безпосередньо в автомобілі на всій території країни (без роумінгу). Доступ в Інтернет за допомогою дисплея управління можливий при швидкості руху не більше 4 км / ч. Для користування даною функцією потрібен доступ опції «Послуги ConnectedDrive».

Інформація про дорожньо-транспортної обстановку в режимі реального часу.


У потрібний момент система надання інформації про дорожньо-транспортної обстановці (RTTI) забезпечить вас актуальними відомостями про ситуацію на дорогах. Ви отримуєте точні відомості про час і тривалість пробок в режимі реального часу.

Дані надходять з таких джерел, як інформація про переміщення мобільних телефонів в стільникових мережах, GPS-дані парків транспортних засобів, додатки для смартфонів і поліцейські звіти. Висока точність аналізу цих даних дозволяє визначити місце розташування затору з точністю до кількох метрів. Завдяки цьому система RTTI надає інформацію в режимі реального часу про поточну ситуацію на автомагістралях, основних дорогах і заміських трасах, а також на безлічі міських маршрутів, рекомендуючи при цьому зручні альтернативні варіанти проїзду.

Система RTTI пропонується тільки в комплекті з опцією «Послуги ConnectedDrive» і навігаційною системою Professional.

Послуги консьєржа.


Бажаєте приміряти на себе роль людини, що розташовує особистим помічником? Тепер у вас є така можливість завдяки послугам консьєржа від BMW ConnectedDrive.

Ця зручна служба з'єднує вас із співробітником контактного центру BMW, який на час вашої поїздки прийме на себе обов'язки вашого особистого помічника. Що б ви не шукали - ресторан, найближчий банкомат або відкриту аптеку, - співробітник контактного центру BMW збере необхідну інформацію і по вашому запиту перешле відповідні адреси безпосередньо в навігаційну систему вашого автомобіля. Наш співробітник може навіть замовити для вас столик в ресторані або забронювати номер в готелі. Функція «Послуги консьєржа» не залежить від вашого мобільного телефону і доступна цілодобово як у вашій країні, так і за кордоном без додаткової плати.

Функція «Послуги консьєржа» пропонується тільки в комплекті з опцією «Послуги ConnectedDrive».

Інтелектуальна система аварійного виклику.


Інтелектуальна система аварійного виклику дозволяє цілодобово отримувати швидку адресну допомогу, а також допомогу спеціально підготовлених співробітників на вашій рідній мові, навіть якщо ви перебуваєте за кордоном.

У разі серйозної аварії, при якій спрацювали подушки безпеки або преднатяжители ременів, інтелектуальна система автоматично посилає аварійний виклик. Необхідні дані, наприклад точне місце розташування автомобіля, інформація про ступінь тяжкості аварії та можливих травмах водія і пасажирів, передаються в контактний центр BMW допомогою інтегрованої в автомобіль SIM-карти, тобто без використання вашого мобільного телефону. Співробітники контактного центру повідомлять про те, що трапилося в найближче відділення рятувальної служби та нададуть підтримку по телефону до тих пір, поки аварійні служби не прибудуть на місце події.

Аварійний виклик можна активувати і вручну, наприклад у випадку, якщо в допомоги потребують інші учасники руху.

Дистанційні послуги.


Дистанційні послуги дозволяють дистанційно керувати різними функціями автомобіля.

Є можливість безпосередньої передачі адрес, знайдених за допомогою системи «Локальний пошук Google ™». Крім того, можна відобразити розташування автомобіля в радіусі 1,5 км.Чтоби дистанційно замкнути або відімкнути автомобіль, досить зателефонувати до контактного центру BMW.

Дистанційні послуги пропонуються тільки в поєднанні з опцією «Послуги ConnectedDrive».