Previous Autoplay Stop Next Слайд 1 из 2

Комфорт

Багажний відсік з системою збільшення вантажного отвору.


   

Завдяки продуманій конструкції багажного відсіку BMW 4 серії Кабріолет укладати багаж легко як ніколи. Місткий відсік відрізняється зручністю і високою функціональністю.

   

BMW 4 серії Кабріолет володіє несподівано містким багажним відділенням для автомобіля такого класу, а також зручною системою збільшення вантажного отвору, яка за натисканні клавіші повністю піднімає блок складного верху, полегшуючи укладку багажу. З закритим верхом багажний відсік має об'єм 370 л. Такий багажник здатний вмістити, наприклад, дві сумки з ключками для гольфу. При відкритому верху, насолоджуючись безмежним небом над головою, ви маєте у своєму розпорядженні 230 л багажного простору.

   

Крупний проріз для наскрізної погрузки.


Система наскрізний навантаження з широким отвором істотно збільшує доступний обсяг простору для багажу.

Спинку заднього дивана можна повністю скласти, що дозволяє розмістити великогабаритний багаж за рахунок утворився отвору. Завдяки цьому ви легко зможете взяти з собою сноуборди, лижі або ще одну сумку з ключками для гольфу. Видаливши лише центральний підлокітник, можна укласти довгомірні предмети, не втрачаючи при цьому можливість розміщення до двох пасажирів на задньому ряду сидінь. Якщо центральна частина заднього дивана знаходиться в звичайному положенні, то розташований за нею проріз закритий міцним люком, який можна відкрити тільки з багажного відділення, - ваш багаж надійно захищений від крадіжки. Систему наскрізний навантаження можна також використовувати спільно з відсіком для ветроотражателя в спинці заднього дивана.

Повітряний комір.


На заході теплого сезону ваш BMW 4 серії Кабріолет допоможе продовжити літо завдяки системі «повітряний комір».

Для водія і переднього пасажира передбачена незалежне регулювання з трьома ступенями обігріву. При русі з відкритим верхом інтенсивність обігрівання і обдування для «повітряного коміра» регулюється незалежно від швидкості автомобіля і температури повітря за допомогою клавіші системи управління складним верхом в центральній консолі.

Вітровідбивач.


   

Вітровідбивач підвищує комфортність поїздки для водія і пасажирів, забезпечуючи ефективний захист від впливу повітряного потоку навіть при високій швидкості руху.

   

Вітровідбивач має сітчасту конструкцію і робить поїздку з відкритим верхом ще більш приємною і комфортною. Якщо вітровідбивач не використовується, його легко скласти за допомогою зручного механізму. У складеному стані вітровідбивач має компактні габарити, що дозволяє розмістити його в спеціальному відсіку, розташованому за спинкою заднього сидіння.