Previous Autoplay Stop Next Слайд 1 из 2

Дизайн

Дизайн кузова.


Завдяки багатогранному дизайну навіть нерухомо стояв BMW 4 серії Кабріолет справляє яскраве враження.

Ефектна подвійна решітка радіатора і опціональні адаптивні світлодіодні передні фари утворюють виразне поєднання. Видатні свеси задають яскравий динамічний тон, що знаходить продовження на боковинах в паралельних рельєфних лініях, спрямованих до задньої частини кузова. Завдяки притягальної гармонії світла і тіні вигідно вирізняється потужний «плечовий пояс».

Довга колісна база і витягнутий капот, як і клиновидний силует BMW 4 серії Кабріолет, є вірними ознаками спортивного характеру. У ефектному поєднанні з аеродинамічними повітроводами, розташованими за передніми колісними арками, силует втілює в собі аеродинамічну витонченість руху, укладену в цьому автомобілі. У повній відповідності з концепцією BMW EfficientDynamics. Максимум задоволення від подорожі в кабріолеті, мінімум витрати палива і токсичних вихлопів.

Складна жорсткий дах


   

Завдяки складним твердим даху ви можете насолоджуватися відкритим небом, подорожуючи в кабріолеті, і разом з цим отримуєте переваги жорсткого даху в холодну пору року.

   

Верх утворює характерну для купе низьку витягнуту лінію даху. Його можна відкрити або закрити за лічені секунди навіть під час руху (зі швидкістю до 18 км / год). Складна жорсткий дах забезпечує великий запас простору в області голови як на передньому, так і на задньому ряду сидінь. Для освітлення задньої частини салону в дах інтегрований центральний світлодіодний світильник. Ефективно ізольований дах якісно поглинає вібрацію, забезпечуючи акустичний комфорт навіть при високій швидкості руху.

Водій в центрі уваги.


Управління BMW 4 серії Кабріолет перетворюється на свято для всіх почуттів - перемикачі, регулятори і клавіші мають оптимальне, найбільш ергономічне розташування. Вони знаходяться саме там, де водій інтуїтивно очікує їх знайти.

Всі контури і лінії втілюють у собі нестримне прагнення вперед і, тягнучи за собою погляд, направляють його на дорогу.

Сидіння з інтегрованими ременями безпеки роблять будь-яку поїздку приємною завдяки високій ергономічності і бездоганною бічній підтримці навіть під час динамічної їзди. Опціональні спортивні передні сидіння, обтягнуті високоякісною шкірою, передбачають можливість регулювання ширини спинки (електропривод), висоти подушки, довжини подушки, кута розташування подушки і кута розташування спинки (ручне регулювання). Ці сидіння забезпечують чудову бічну підтримку при наддинамічному водінні.

Дизайн салону.


Вітер, прибій, безмежні горизонти - це відчуття нескінченності відбивається в кожній деталі BMW 4 серії Кабріолет.

Завдяки двоколірним дверним і бічним панелям, утворюючим єдине ціле, а також кришці відсіку жорсткого верху салон при відкритому верху набуває схожість з палубою човна. Кожен окремий компонент дизайну немов сам собою виникає в результаті злиття інших елементів. Ув'язнений в оправу естетичної цілісності, BMW 4 серії Кабріолет пробуджує смак до свободи і життя в будь-якому водієві. Із закритим ж верхи різні колірні схеми декоративного підсвічування створять яскраве свято для почуттів, якою б не була погода за бортом.

Асортимент високоякісних матеріалів і колірних схем, серед яких варто згадати чудову шкіру Dakota, ефектну контрастну строчку, а також вишукану декоративну обробку, забезпечує широке коло можливостей індивідуалізації - все, що потрібно, щоб наділити ваш BMW 4 серії Кабріолет унікальним характером.