Previous Autoplay Stop Next Слайд 1 из 2

Допомога водію

Проекційний дисплей BMW.


Повноколірний проекційний дисплей BMW відображає потрібну інформацію безпосередньо в полі зору водія, що дозволяє менше відволікатися від ситуації на дорозі.

Перелік проецируемих даних залежить від оснащення автомобіля і може включати в себе інформацію навігаційної системи, повідомлення системи інформування про чинне обмеження швидкості, включаючи індикацію заборони на обгін, а також повідомлення бортової системи діагностики. Можливе відображення даних, що надходять від інформаційно-розважальних систем (наприклад, записи телефонної книги, списки викликів, назви композицій, радіостанції). Символи, що проектуються на лобове скло, відображаються у високому дозволі і повному кольорі з реалістичним поданням дорожніх знаків. Проекція має максимально ергономічне розташування на лобовому склі з можливістю індивідуального налаштування. Крізь поляризовані сонцезахисні окуляри повноколірний проекційний дисплей BMW видний не полностью.Інтенсівность підсвічування автоматично коректується відповідно до поточної освітленістю. Крім того, в системі передбачені денний і нічний режими. Яскравість можна змінити в меню iDrive. Також можна визначити види додаткових даних, які слід відображати на лобовому склі крім поточної швидкості і попереджень систем допомоги водієві.

Система Driving Assistant.


Система Driving Assistant включає в себе систему попередження про схід зі смуги руху і систему попередження про зіткнення. Обидві системи функціонують на основі даних, що надходять від відеокамер.

Система розпізнає дорожню розмітку і попереджає вас про ненавмисну ​​зміні смуги руху на швидкостях понад 70 км / год за допомогою вібрації рульового колеса і візуального сигналу на панелі приладів. Попереджувальний сигнал не подається, якщо ви навмисно змінили смугу руху - попередньо включили відповідний покажчик повороту. Камера також виявляє пішоходів. Ви також отримаєте попередження у разі небезпеки зіткнення, а при необхідності будуть задіяні гальма. Крім того, система попереджає вас про можливе зіткнення з попереду йде транспортом на швидкостях понад 15 км / год, одночасно готуючи гальма для скорочення часу реакції.

Навігаційна система Professional з контролером iDrive Touch.


Навігаційну систему Professional відрізняють витончене оформлення і величезний спектр функцій - до ваших послуг зручна у використанні і бездоганно інтегрована в автомобіль навігаційна система з дизайном iDrive і контролером iDrive Touch.

Система включає в себе гарнітуру hands-free з інтерфейсом USB і голосовим управлінням, радіосистему BMW Professional з DVD-приводом, а також має 20 ГБ пам'яті для звукових файлів. Допомогою служби BMW Assist водій отримує можливість користуватися системою надання інформації про дорожньо-транспортної обстановку в режимі реального часу. Вбудований кольоровий рідкокристалічний дисплей діагоналлю 8,8 дюйма з функцією поділу (основний і додатковий екрани) забезпечує оптимальну ступінь читабельності і видимості.

Контролер iDrive Touch з кнопками прямого управління меню, вісім настроюються клавіш і голосове управління роблять систему інтуїтивно зрозумілою. Наприклад, ви можете задати адресу пункту призначення за допомогою рукописного введення, скориставшись сенсорною панеллю. Завдяки функції тривимірного відображення карти на тлі супутникових знімків з фотореалістичним поданням обраних пам'яток навігація миттєво перетворюється на незвичайно видовищний процес.

Система інформування про діючі обмеження швидкості.


Безпека ніколи не буває зайвою - система інформування про діючі обмеження швидкості з функцією попередження про заборону на обгін відображає на панелі приладів поточне обмеження швидкості, а також повідомляє про заборону на обгін.

Попередження системи відображаються на приладовій панелі або на проекційному дисплеї. Спеціальна камера відстежує відповідні дорожні знаки. Ця інформація обробляється блоком управління спільно з даними, що надходять від навігаційної системи. Задіюючи додаткові функції автомобіля, система також здатна розпізнавати змінні обмеження швидкості, наприклад обмеження, що діють тільки в сиру погоду або в конкретний час доби.

Дане обладнання пропонується тільки в комплекті з навігаційною системою Business або Professional.

Активна безпека.


Активна безпека - це превентивний захист пасажирів, що забезпечується технологіями BMW ConnectedDrive. У критичній ситуації виконується оборотне переднатягнення передніх ременів безпеки, при необхідності закриваються бічні вікна.

Критична ситуація розпізнається по раптовому гальмуванню, а також по різкого наростання недостатньої або надмірної поворачіваемості.В певних ситуаціях автомобіль може бути автоматично зупинений за мінімально можливий час. Це дозволяє знизити ймовірність вторинного зіткнення або ж повністю його виключити.

Крім того, система контролю уважності відстежує поведінку водія на предмет наявності ознак втоми. Система аналізує рух рульового колеса і реагує на аномалії в манері водіння, відображаючи на дисплеї управління рекомендацію зробити перерву.

Відеосистеми.


Сигналізація аварійного зближення при парковці, круговий огляд, камера заднього виду - ідеальний пакет систем для контролю зближення з перешкодами при маневруванні.

Передні і задні датчики системи сигналізації аварійного зближення при парковці (PDC) роблять парковку зручною і безпечною, подаючи візуальні і акустичні сигнали.

Система кругового огляду відображає автомобіль на дисплеї управління, імітуючи вид зверху. Функція бічного огляду, що входить до складу даної системи, забезпечує чітку видимість в умовах, коли природний бічний огляд обмежений. Камера заднього виду спрощує рух заднім ходом при парковці на швидкостях до 20 км / ч.

Активний круїз-контроль з функцією Stop & Go.

Активний круїз-контроль з функцією Stop & Go, системою попередження про зіткнення на основі радарних датчиків і функцією автоматичного гальмування підвищує безпеку і комфорт, особливо при русі в щільному транспортному потоці.

Система постійно вимірює відстань до попереду йдуть транспортних засобів і автоматично підтримує задану дистанцію. Функція Stop & Go не тільки автоматично уповільнює автомобіль аж до повної зупинки, але і знову розганяє його до бажаної швидкості, як тільки це стає можливим. Якщо водій попереду транспортного засобу різко гальмує, ваш BMW реагує негайно за умови, що система попередження про зіткнення активна. Перший етап оповіщення являє собою візуальне попередження. На другому етапі, якщо водій все ще не відреагував, подається звуковий сигнал, покликаний привернути увагу водія. Якщо водій як і раніше не реагує на попередження, система автоматично ініціює гальмування з максимально можливою інтенсивністю уповільнення.

Неосліпляюча система автоматичного управління дальнім світлом.

Cистема автоматичного управління дальнім світлом робить водіння в темний час доби менш стомлюючим для водія і безпечнішим. Ця функція забезпечує найкращу видимість в темний час доби, не засліплюючи інших водіїв.

Система розпізнає інших учасників руху і вибірково виключає з зони охоплення дальнього світла відповідну ділянку дороги. Довжина освітлюваної ділянки може досягати більше 400 м, що дозволяє швидше розпізнати небезпеку, а також допомагає дотримуватися обраної смуги руху. Неослепляющим система автоматичного управління дальнім світлом пропонується тільки в комплекті з адаптивними передніми фарами або світлодіодними адаптивними передніми фарами.