Previous Autoplay Stop Next Слайд 1 из 2

BMW 4ї серії Cabrio

BMW 4 Series Convertible (БМВ 4 конвертібл) - кабріолет класу «H1». Світова прем'єра моделі відбулася на автосалоні в Лос-Анджелесі в листопаді 2013 року.

Головна особливість кабріолета - трисекційна жорсткий дах - обіцяє володіти хорошими шумоізоляційні властивості. Скласти її або повернути на місце можна за 20 секунд на швидкості до 18 км / год. Причому, аеродинамічна ефективність автомобіля від наявності складного верху страждає не критично. Коефіцієнт лобового опору кабріолета дорівнює 0,28 і 0,33 з піднятою і прибраним дахом відповідно.

Якщо порівнювати відкриту версію БМВ 4 з версією в кузові купе, то за габаритними розмірами обидва автомобілі ідентичні у всьому, крім висоти - купе на 10 мм вище. Шасі кабріолета, у свою чергу, інженери перенастроювали. Зокрема, змінили характеристики пружин і амортизаторів, переглянули еластокінематіка і додали елементи, що підвищують жорсткість передньої частини кузова.

З інших цікавих особливостей БМВ 4 конвертібл варто відзначити наявність системи кругового огляду, що показує автомобіль і область навколо нього зверху, автоматичного паркувальника, активного круїз-контролю, що працює на швидкостях від 30 до 210 км / год, дисплея, на який може бути виведена різна інформація (від підказок навігації до попереджень про обмеження швидкості). Плюс, кабріолет можна прикрасити стайлінг-пакетами з оригінальними поєднаннями кольорів і матеріалів, а також дооснастити опциональнимі гальмівними механізмами і варіантами підвіски.

Під капотом кабріолета BMW 4 може бути встановлений один з трьох силових агрегатів - 3-літровим бензиновим (6 циліндрів, 306 л. С., 400 Нм) і двома 2-літровими 4-циліндровими. Перший, бензиновий, видає 245 л. с. потужності і 350 Нм крутного моменту, а другий, дизельний, розташовує 148 "конячками" і 380 Нм. Базовою для всіх двигунів виступає 6-ступінчаста механічна коробка передач, проте в якості опції можна встановити і 8-ступінчасту автоматичну. З часом німці обіцяють розширити моторну гамму.