Служби та мобільні додатки

Сервіси та додатки BMW ConnectedDrive Services в BMW 3 серії Седан.


Найвищий комфорт - саме цього ви й очікуєте від BMW 3 серії Седан. Сервіси та додатки BMW ConnectedDrive допоможуть вам отримати ще більше задоволення від поїздки. Наприклад, ви можете перетворити автомобіль на ваш власний мобільний офіс. Все різноманіття Інтернету - до ваших послуг в BMW 3 серії Седан. Наприклад, вам ніколи не доведеться несподівано зіткнутися з дорожнім затором. Але навіть у цьому випадку миттєва підтримка завжди буде до ваших послуг.

Служби BMW ConnectedDrive.


Опція «Служби BMW ConnectedDrive» лежить в основі системи BMW ConnectedDrive, що надає водієві інформацію, розважальні послуги та сервісні функції в дорозі.

Сюди входять служба BMW Online, що надає доступ до актуальної інформації у вашому районі (прогноз погоди і новини), а також сервіси онлайн-пошуку GoogleTM та офісні функції. Крім того, в меню додатків можна створити індивідуальний набір сервісів: веб-камери, ціни на паливо, інформацію про парковках, путівники для мандрівників і довідку по готелях.

Є можливість зручного, надійного і необмеженого доступу до обраним додаткам для смартфона. Сервіси ConnectedDrive Services надають доступ до магазину BMW ConnectedDrive Store, де можна в будь-який час або в будь-якому місці замовити або продовжити передплату на додатки і сервіси відповідно до індивідуальних запитів користувача. Ці та багато інших функцій пропонує опція ConnectedDrive Services, перетворюючи кожну поїздку в BMW на справжню пригоду.

Магазин BMW ConnectedDrive Store

Сервіси та додатки, здатні задовольнити будь-які потреби, можна придбати окремо в будь-який час і в будь-якому місці в магазині BMW ConnectedDrive Store. Окремі сервіси і додатки можна вибрати і замовити навіть після придбання вашого BMW. Це дозволяє клієнтам в будь-який час вибрати з безлічі додатків і сервісів BMW ConnectedDrive саме ті, які відповідають їхнім потребам, і зробити це прямо з автомобіля.

Сервіси та додатки, доступні для замовлення в магазині BMW ConnectedDrive Store, розроблені спеціально для водіїв BMW, з тим щоб максимально відповідати їх вимогам. Також можна вибрати термін підписки на окремі сервіси. Це дозволяє користувачам замовляти сервіси на певний проміжок часу, наприклад на час вихідних.

Магазин BMW ConnectedDrive Store доступний під час поїздки безпосередньо з вашого BMW або через клієнтський портал My BMW ConnectedDrive. При замовленні на порталі нові сервіси і додатки будуть доступні в автомобілі практично відразу після їх замовлення та оплати на порталі. У будь-який час магазин BMW ConnectedDrive Store надає актуальну інформацію про доступні сервіси і додатках.

Додатки

Функція Apps equipment являє собою платформу, що дозволяє зручно використовувати деякі програми смартфона в автомобілях BMW. Щоб зробити різні додатки доступними для своїх клієнтів, BMW не тільки розробляє власні програми, такі як BMW ConnectedDrive і BMW M Laptimer, але і тісно співпрацює в цьому напрямку зі своїми партнерами, такими як Spotify, Napster, GoPro, Deezer і Audible, що також дозволяє безпечно використовувати ці додатки в автомобілі.

Просто підключіть сумісний смартфон до автомобіля за допомогою адаптера Snap-In (при наявності) або USB-кабелю. Після цього всіма функціями програми можна комфортно керувати за допомогою контролера iDrive. Список додатків, доступних для використання в автомобілі, постійно поповнюється завдяки співпраці BMW з безліччю постачальників. Додаткову інформацію можна знайти за адресою www.bmw.com/apps.

Інтелектуальна система екстреного виклику.


Інтелектуальна система екстреного виклику гарантує швидку цільову підтримку, доступну цілодобово, а також допомога кваліфікованих фахівців рідною мовою водія, навіть якщо він перебуває за кордоном. У разі аварії, що спричинила за собою спрацьовування подушки безпеки або натяжителя ременя безпеки (наприклад), система автоматично ініціює екстрений виклик. Необхідні для надання допомоги дані (точне місце розташування автомобіля, інформацію про ступінь тяжкості аварії та можливих травмах водія і пасажирів) передаються в контактний центр BMW за допомогою вбудованої в автомобіль SIM-карти, т. Е. Без використання вашого мобільного телефону. Після цього контактний центр BMW інформує найближчий координаційний центр служби порятунку і надає підтримку по телефону до прибуття команди рятувальників. Екстрений виклик також можна здійснити вручну, якщо допомога потрібна іншим учасникам руху.

ОФІСНІ ФУНКЦІЇ.


BMW ConnectedDrive перетворює ваш BMW у ваш офіс. Розташовуйтеся з комфортом і організуйте власний офіс прямо у вашому автомобілі. З BMW ConnectedDrive ви можете приймати, читати і відправляти повідомлення електронної пошти.

Bluetooth Office

Сервіс Bluetooth Office дозволяє більш ефективно використовувати час, який ви проводите в автомобілі. За допомогою Bluetooth-пристроїв повсякденну роботу можна зручно організувати прямо в поїздці. Основні офісні функції сумісних смартфонів, такі як електронна пошта, розклад зустрічей, завдання або текстові повідомлення, відображаються на дисплеї автомобіля, а записи і повідомлення можна зручно і безпечно відтворювати через динаміки аудіосистеми за допомогою функції мовного відтворення. Список сумісних мобільних пристроїв можна знайти за адресою www.bmw.com/bluetooth.

BMW Online Office

Сервіс BMW Online Office дозволяє більш ефективно використовувати час, який ви проводите в автомобілі: функція дозволяє приймати, читати і відповідати на повідомлення електронної пошти в поїздці. Крім безлічі функцій редагування та надсилання повідомлень e-mail за допомогою дисплея управління, сервіс здатний відтворювати текстові повідомлення за допомогою функції мовного відтворення, а також диктувати повідомлення з використанням функції голосового управління.

Виконавши ряд простих дій, за допомогою будь-якого особистого ПК на клієнтському порталі My BMW ConnectedDrive можна налаштувати поштову скриньку з використанням існуючої адреси e-mail. Ряд провайдерів e-mail також можна налаштувати в якості входять папок BMW Online Office в автомобілі. Якщо використовується декілька облікових записів e-mail одного провайдера, вони будуть відображатися в меню. Після налаштування всі повідомлення електронної пошти передаватимуться на автомобіль без будь-яких перешкод або затримок.

Диктування повідомлень

Візьміть ваш офіс з собою: за допомогою офісних функцій ви зможете використовувати функції e-mail і текстових повідомлень вашого смартфона з Bluetooth всередині автомобіля.

Функція диктування повідомлень перетворює голосові повідомлення в текст, який потім можна відправити у вигляді e-mail або текстового повідомлення за допомогою смартфона, підключеного по Bluetooth. З навігаційною системою Professional, Bluetooth-підключенням і сервісами ConnectedDrive вам більше не доведеться брати ваш телефон в руки. Інформацію про Bluetooth-сумісності вашого смартфона і інших мобільних пристроїв можна знайти за адресою www.bmw.com/bluetooth.

Функція диктування повідомлень доступна безкоштовно протягом перших 60 днів. Для продовження використання функції необхідно придбати контракт компанії Nuance®.

Real Time Traffic Information.


Функція Real Time Traffic Information (RTTI) в будь-який момент надає актуальну інформацію про ситуацію на дорогах. Система передає точні дані про місце і тривалості затримок, практично в реальному часі інформуючи водія про поточну ситуацію на автострадах, заміських дорогах та багатьох міських маршрутах. Точно розраховані альтернативні маршрути допомагають водієві максимально швидко дістатися до місця призначення. Система отримує дані з різних джерел, таких як анонімні профілі переміщень з GPS-даних парків автомобілів, додатки для смартфонів і поліцейські звіти, а також враховує сформовані схеми дорожнього руху, наприклад потоки транспорту в години-пік.

Інформація про дорожній рух представляється в наочному вигляді, при цьому дороги з різним завантаженням позначаються зеленим, жовтим, помаранчевим або червоним кольором.

Довідкова служба.


Хочете мати особистого «дворецького»? До ваших послуг довідкова служба BMW ConnectedDrive. Натисканням клавіші водій з'єднується з представником контактного центру BMW, що виконує функції «особистого асистента» на дорозі.

Шукайте ви конкретний ресторан, найближчий банкомат або чергову аптеку - фахівець контактного центру BMW завжди допоможе вам і навіть зможе відправити інформацію безпосередньо на вашу навігаційну систему. Довідкова служба працює незалежно від мобільного телефону водія і доступна як в його рідній країні, так і за кордоном цілодобово сім днів на тиждень і без додаткової плати.

Онлайн-розваги.


Ідеальне звуковий супровід для будь-якої ситуації, будь-якої дороги і будь-якого настрою. Сервіс Online Entertainment надає прямий необмежений доступ з вашого BMW 3-ї серії до мільйонів музичних композицій без використання смартфона або іншого додаткового пристрою. Тут ви знайдете безліч записів на будь-який смак. При відтворенні будь-якої композиції або альбому в автомобілі вони автоматично завантажуються на вбудований жорсткий диск. Це гарантує можливість насолодитися музикою без будь-яких перешкод.

У складі пакету Online Entertainment надається річна обліковий запис користувача за фіксованою ціною для доступу до ресурсів одного з музичних партнерів BMW, наприклад Napster, якою можна скористатися без додаткової оплати в шести європейських країнах, в числі яких Німеччина, Франція, Великобританія, Італія, Іспанія та Нідерланди.

Дистанційні сервіси.


Скориставшись сервісом Remote Services і безкоштовним додатком BMW Remote (доступно в Apple App Store і Google Play Store), можна дистанційно керувати різними функціями BMW 3-ї серії, такими як відмикання і замикання. Сервіс також дозволяє передавати адреси призначення, знайдені за допомогою пошуку GoogleTM, безпосередньо в навігаційну систему автомобіля (якщо встановлена).

Крім цього, можна також переглянути поточне місце розташування автомобіля. Щоб скористатися цими функціями, клієнту потрібно один раз активувати сервіс Remote Services на клієнтському порталі My BMW ConnectedDrive за адресою www.bmw-connecteddrive.com.

Інтернет.


Функція доступу до Інтернету надає доступ до мережі за допомогою дисплея високого дозволу вашого BMW 3-ї серії. Таким чином, водій може користуватися Інтернетом точно так само, як на домашньому комп'ютері, використовуючи високоскростной канал UMTS. URL-адресу можна швидко і зручно ввести за допомогою контролера iDrive або вибрати зі списку закладок.

Використовуючи тариф з фіксованою оплатою, користувачі можуть вільно виходити в мережу безпосередньо з автомобіля по всій країні (без використання роумінгу). Вміст веб-сайтів відображається на дисплеї управління. В автомобілях, оснащених розважальною системою для задніх пасажирів Professional, пасажири задніх сидінь також отримують доступ до мережі за допомогою плоских екранів, вбудованих в спинки передніх сидінь.