Двигуни

Двигуни BMW TwinPower Turbo для BMW 3 серії Седан.


Передові системи вприскування палива, регульована система управління клапанами і турбонагнетатели останнього покоління: всі силові агрегати сімейства BMW EfficientDynamics відрізняються дуже низькою витратою палива і рівнем викидів. Виняткова динаміка: топовий двигун в BMW 340i Седан. Низький рівень викидів і витрата палива: BMW 320d Седан EfficientDynamics Edition і BMW 330e * Седан - перший BMW 3-ї серії з гібридним приводом plug-in. (* Дебют моделі очікується в першому кварталі 2016 року.)

BMW TwinPower Turbo, рядний 6-циліндровий бензиновий двигун.


Внушительная потужність, плавна робота і зачаровує звук - характерні риси рядного 6-циліндрового бензинового двигуна BMW TwinPower Turbo з лінійки BMW EfficientDynamics. Для оптимального наповнення циліндрів у всьому діапазоні оборотів потужний 3-літровий двигун оснащений системами сумішоутворення Valvetronic, регулювання фаз Double-VANOS, високоточного уприскування палива і турбонагнітачем TwinScrol. В результаті, завдяки максимальній потужності 240 кВт (326 л. С.) І моменту 450 Нм при 1,380-5,000 об / хв цей двигун з турбонаддувом розганяє BMW 340i Седан до 100 км / год за 5.2-5.1 секунди і досягає максимальної швидкості 250 км / ч. Завдяки впровадженню інновацій витрата палива в змішаному циклі складає всього від 7,7-6,5 л / 100 км, а викиди CO2 знаходяться на рівні від 179-152 г / км.

Силовий агрегат надихне будь-якого водія: максимальна потужність в широкому діапазоні оборотів, миттєвий відгук навіть при низьких оборотах і зачаровує звук - характерні риси двигуна BMW.

BMW TwinPower Turbo, 4-циліндрові бензинові двигуни.


Інноваційний 2-літровий 4-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo гарантує максимальне задоволення від водіння завдяки потужності і чудовою чуйності на низьких оборотах, будучи при цьому виключно економічним і екологічним.

4-циліндровий бензиновий двигун - чудовий приклад сучасного силового агрегату. Для поліпшення динаміки та ефективності BMW використовує технології TwinPower Turbo і Valvetronic з системою регулювання фаз Double-VANOS і високоточний уприскування палива. Ці системи допомагають двигуну працювати в режимі оптимального співвідношення потужності й ефективності в широкому діапазоні навантаження, знижуючи витрату палива.

Цей двигун входить в сімейство силових агрегатів EfficientDynamics і, наприклад, у версії для моделі BMW 330i розвиває 185 кВт (252 л. С.) Потужності і 350 Нм крутного моменту, розганяючи автомобіль до 100 км / год за5.9-5.8 с.

Витрата палива в змішаному циклі: від 6,5 до 5,5 л / 100 км, викиди CO2 - від 151 до 129 г / км.

BMW TwinPower Turbo, 3-циліндровий бензиновий двигун.


Новий рівень задоволення від водіння і ефективності з інноваційним 1,5-літровим 3-циліндровим бензиновим двигуном, створеним на основі 6-циліндрового рядного бензинового двигуна BMW TwinPower Turbo, що завоював безліч нагород.

Це силовий агрегат нового покоління, що входить в сімейство BMW EfficientDynamics, який відрізняє помітно більш висока потужність і чудова чуйність навіть на низьких оборотах, при цьому двигуни залишаються виключно економічними та екологічними. Крім цього, чудове звучання цього двигуна наповнює процес водіння вашого BMW ще більшими емоціями.

Цей інноваційний силовий агрегат являє собою черговий етап стратегії BMW EfficientDynamics. Двигун BMW TwinPower Turbo оснащений турбонагнітачем, системою безпосереднього вприскування палива і системою регулювання фаз (включаючи систему Double-VANOS), які дозволяють підвищити економічність та динамічні характеристики двигуна.

BMW TwinPower Turbo, рядні 6-циліндрові дизельні двигуни.


3-літровий рядний 6-циліндровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo відрізняється винятковою тягою, вражаючою потужністю і прекрасною чуйністю, залишаючись при цьому дуже економічним. У конструкції двигуна використовуються легкі алюмінієві компоненти; крім цього, силовий агрегат оснащений системою безпосереднього вприскування палива Common Rail і турбонагнітачем із змінною геометрією.

Цей двигун, що входить в сімейство EfficientDynamics, розвиває 230 кВт (313 л. С.) Потужності, при цьому вражаючі 630 Нм крутного моменту доступні в діапазоні від 1500 до 2500 об / хв (у версії для BMW 335d xDrive Седан). Полегшена конструкція з алюмінієвим блоком циліндрів допомагає знизити витрату палива і поліпшити маневреність автомобіля. Зменшення навантаження на передню вісь - найважливіший фактор динамічного характеру і динамічних якостей автомобілів BMW.

BMW TwinPower Turbo, 4-циліндрові дизельні двигуни.


2-літрові 4-циліндрові дизельні двигуни BMW TwinPower Turbo відрізняються помітно більшою потужністю і чудовою чуйністю навіть на малих обертах, залишаючись при цьому виключно економічними та екологічними.

Двигуни нового покоління, що входять в сімейство BMW EfficientDynamics, гарантують максимальне задоволення від водіння завдяки поліпшеній продуктивності в широкому діапазоні оборотів і значного зниження витрати палива.

2-літрові 4-циліндрові дизельні двигуни, доступні у варіантах потужності 85 кВт (116 л. С.), 110 кВт (150 л. С.), 140 кВт (190 л. С.) І 160 кВт (218 к. С .), являють собою ідеальне поєднання ефективності та динамічності.

Крім цього, двигуни оснащуються технологіями BMW TwinPower Turbo, у тому числі сучасними турбонагнітачами із змінною геометрією, а також системою безпосереднього вприскування палива Common Rail.

BMW TwinPower Turbo, 4-циліндровий бензиновий двигун з системою eDrive.


Високоефективна модель BMW 330e з гібридним приводом plug-in з технологією BMW EfficientDynamics eDrive поєднує динаміку з можливістю пересування на невеликі відстані повністю на електричній тязі з нульовим рівнем викидів. Основні компоненти приводу - 4-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower потужністю 135 кВт / 184 л. с., електродвигун потужністю 80 кВт (108 л. с.) і високовольтна літійіонная батарея ємністю 7,6 кВтг.

Значення витрати палива і викидів CO2 залежать від обраних розмірів коліс і шин.

Додаткова інформація про офіційні показниках витрати палива і конкретних значеннях викидів CO2 для нових легкових автомобілів вказана в директивах по витраті палива і викидів CO2 для легкових автомобілів, що надаються безкоштовно у всіх пунктах продажів, а також в компанії DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH за адресою: Hellmuth- Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Німеччина.

Максимальна швидкість моделей BMW 3 серії Седан BMW 330i, BMW 330i xDrive, BMW 340i, BMW 340i xDrive, BMW 330d, BMW 330d xDrive і BMW 335d xDrive обмежена електронікою.

Всі двигуни відповідають вимогам стандарту токсичності ОГ Євро-6. Витрата палива визначається по їздовому циклу ECE (93/116 / EC), який передбачає третину дистанції, що проходить в міському циклі і дві третини руху по заміських дорогах (розраховується по пробігу). Додатково до витрати палива вимірюються викиди CO2. Витрата палива розрахований для автомобілів в серійній комплектації. Додаткове оснащення (наприклад, більш широкі шини) може істотно вплинути на витрату палива і ходові якості.

Вказані технічні характеристики відносяться до автомобілів для ринку Німеччини. Показання моделі можуть частково включати додаткове оснащення і аксесуари, не встановлюються на моделі в серійній комплектації. У відповідності з особливими вимогами інших ринків можливі зміни моделей, а також стандартного і додаткового оснащення, представлених в тексті і на ілюстраціях. Для отримання точної інформації проконсультуйтесь у дилера BMW. Зберігаємо за собою право на зміну конструкції і оснащення. Зберігаємо за собою право на помилки. У цьому документі не представлено оснащення, характерне для конкретних національних ринків.

Власна вага автомобіля (ЄС) в кг: заявлене значення включає в себе заповнений на 90% паливний бак, вага водія 68 кг і 7 кг багажу. Власна вага вказується для автомобілів в серійній комплектації. Додаткове оснащення може збільшити дане значення.

Номінальна потужність: BMW рекомендує використовувати неетилований бензин АІ-95 «Супер». Також допускається використання неетильованого бензину АІ-91 або вище з максимальним вмістом етилового спирту 10% (Е10). Представлені робочі характеристики і значення витрати палива отримані при використанні палива АІ-98.