BMW eDrive

   

Поєднання електродвигуна і двигуна BMW TwinPower Turbo об'єднує найкраще з двох світів у винятково динамічному і комфортабельному седані: BMW 330e. Грандіозні інновації в поєднанні зі спортивними й елегантністю BMW 3-ї серії. Вражаючі динамічні характеристики в поєднанні з високою ефективністю і екологічністю завдяки можливості руху з нульовим рівнем викидів - унікальна концепція, ідеально гармоніює з якостями BMW 3 серії Седан.

   

Концепція автомобіля.


   

BMW 3-ї серії з витратою палива на рівні компактного автомобіля: завдяки технології BMW eDrive з програми BMW EfficientDynamics автомобіль здатний долати до 35 кілометрів на повністю електричному режимі - з нульовим рівнем викидів і нульовим витратою палива. Високовольтна батарея розташована під підлогою багажного відділення об'ємом близько 370 л і не впливає на комфорт, функціональність або відчуття місткості автомобіля. Крім цього, гібридний привід plug-in забезпечує оптимальне зчеплення з дорогою і маневреність завдяки спортивним налаштуванням підвіски, а також гарантує видатну динаміку в будь-яких режимах водіння. BMW 330e Седан перевершує очікування в тому числі і в тому, що стосується динаміки руху. Передова концепція автомобіля, не має рівних.

   

Індивідуальні характеристики водіння.


   

Оснащений гібридним приводом plug-in, BMW 330e Седан має різними режимами руху, дозволяючи водієві чинити значний вплив на фактичну витрату енергії, що залежить як від обраного режиму руху, так і від манери водіння. При повністю зарядженій батареї запас ходу на електротязі може досягати 35 км. У режимі AUTO реалізовано оптимальне поєднання використання електродвигуна і ДВС, націлене на досягнення максимальної ефективності.

Водіння в місті

У міських поїздках BMW 330e Седан повною мірою використовує переваги гібридного приводу. Короткі відстані можна долати в повністю електричному режимі, а при русі в гібридному режимі витрата палива в змішаному циклі складає від 2,1 до 2,4 л / 100 км, при цьому викиди СО2 становлять від 49 до 55 г / км (приблизні значення, на даний момент не підтверджені). У світлі цього BMW 330e в міських поїздках можна назвати «справжнім дволітровим автомобілем».

Повсякденне водіння

BMW 330e Седан ідеально підходить і для щоденних поїздок на роботу. При споживанні в середньому від 3,5 до 4,5 л / 100 км (приблизні значення, на даний момент не підтверджені) в поїздках на відстань до 50 км витрата палива цієї моделі виявляється істотно нижче в порівнянні з іншими представниками цього сегменту. У двох словах: насолоджуйтеся динамікою BMW 3 серії Седан, отримуючи додаткову перевагу у вигляді виняткової паливної ефективності.

Дальні поїздки

Оцініть водіння з невисоким витратою палива - навіть у тривалих поїздках. У залежності від заряду високовольтної батареї середня витрата палива в змішаному циклі в ході вашої поїздки на вихідні може становити приблизно 7,0 л / 100 км (приблизне значення, на даний момент не підтверджена).

Трансмісія.


   

BMW 330e Седан приводять в рух потужний 4-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo і високоефективний електродвигун приводу eDrive. Спільне використання цих технологій EfficientDynamics дозволило створити інноваційний автомобіль, що відрізняється не тільки низькою витратою палива, але і видатною динамікою і стабільністю в будь-яких ситуаціях.

Інтелектуальне управління електроживленням.


Як для повсякденних поїздок на роботу, так і для недільних подорожей: короткі поїздки на відстань до 35 км можна здійснювати повністю на електричній тязі, з нульовим рівнем викидів і нульовим витратою палива. Для більш тривалих поїздок і більш складних маршрутів інтелектуальна система управління енергією пропонує максимально ефективне поєднання можливостей електродвигуна і ДВС.

Натиснувши клавішу eDrive, водій може вибрати один з трьох режимів роботи електричного приводу eDrive: стандартний режим AUTO, повністю електричний режим MAX і режим економії заряду батареї SAVE BATTERY, в якому система підтримує постійний рівень заряду високовольтної батареї.

Режим AUTO

У режимі AUTO eDRIVE інтелектуальна система BMW EfficientDynamics визначає найбільш ефективне поєднання електродвигуна і ДВС в залежності від швидкості руху та рівня заряду батареї. Це режим розділений на дві фази. Якщо заряд високовольтної батареї складає від 12% до 100%, ви можете насолоджуватися рухом в повністю електричному режимі на швидкості до 80 км / ч. При досягненні більш високій швидкості або в більш складних умовах руху автоматично включається бензиновий двигун. Якщо заряд батареї падає нижче 12%, BMW 330e Седан може рухатися в повністю електричному режимі на швидкостях до 20 км / год при помірно динамічних прискореннях або при плавних прискореннях і при рівномірному русі на швидкостях до 55 км / ч.

Режим MAX

Максимальне задоволення в русі на електротязі: у режимі MAX ви можете насолоджуватися водінням в повністю електричному режимі на швидкостях до 120 км / ч. При більш високих швидкостях або при необхідності більш динамічного прискорення в справу вступає двигун внутрішнього згоряння.

Режим SAVE BATTERY

При низькому заряді батареї режим SAVE BATTERY дозволяє зарядити її від ДВС або підтримує заряд на незмінному рівні. Це дозволяє водієві заощадити заряд, щоб скористатися повністю електричним режимом пізніше.

Прогнозування вибору

Після введення в навігаційну систему маршруту поїздки система прогнозування аналізує його, спираючись на відомі і незмінні дані, такі як обмеження швидкості і інформація в реальному часі про поточних умовах дорожнього руху. Це дозволяє системі управління енергією використати запас електроенергії максимально ефективно, насамперед на маршрутах, на яких це приносить максимальну вигоду (наприклад, у міських поїздках).

ЗАРЯДКА.


Процес заряду високовольтної батареї відбувається швидко і зручно, незалежно від того, чи використовуєте ви домашню розетку або зарядний пристрій BMW i Wallbox - один з безлічі продуктів і сервісів програми 360 ° ELECTRIC. Ви також можете підзарядити батарею і поза домом на одній з безлічі загальнодоступних зарядних станцій ChargeNow.

Зарядка батареї будинку

Автомобіль можна легко зарядити будинку, підключивши його до розетки за допомогою вхідного в комплект стандартного зарядного кабелю - автомобіль буде знову готовий до поїздки з повністю зарядженою батареєю приблизно через 2-4 години. Зарядка здійснюється ще швидше і зручніше з пропонованим додатково зарядним пристроєм BMW i Wallbox: встановлювана на стіну зарядна станція для домашнього використання збільшує зарядну ємність і скорочує час заряду, що робить її ідеальним аксесуаром для автомобілів BMW. Служба установки гнучко реагує на індивідуальні вимоги. Зарядна станція BMW i Wallbox Pro, крім ще більшого збільшення зарядної ємності, також підтримує інтелектуальну інтеграцію в домашню електричну мережу і функції «розумного будинку», а також в системи управління електроживленням.

Роз'єм для підключення зарядної станції до автомобіля прихований під заслінкою на лівому передньому крилі. Світиться світлодіодне кільце, оперізуючий роз'єм, дозволяє візуально контролювати процес заряду.

Зарядка батареї в поїздці

Крім зарядки батареї будинку, тепер, завдяки розробленій BMW послузі мобільності ChargeNow, ви зможете заряджати електромобілі і гібридні автомобілі BMW і в інших місцях. Крім цього, об'єднання загальнодоступних зарядних станцій безлічі постачальників в одну глобальну мережу також істотно полегшує життя.

Місця розташування зарядних станцій ChargeNow можна легко знайти за допомогою навігаційної системи з використанням сервісу BMW ConnectedDrive, додатки BMW Remote або веб-сайту ChargeNow. Роз'єм для підключення автомобіля до зарядної станції розташований під заслінкою на лівому передньому крилі; світиться світлодіодне кільце-індикатор дозволяє контролювати процес заряду автомобіля.

Карта ChargeNow і додаток intercharge дозволяють водіям скористатися безкоштовним доступом до зарядних станцій. Огляд усіх процедур, пов'язаних з зарядкою, доступний на клієнтському порталі за адресою chargenow.com. Сервіс ChargeNow також надає клієнтам повну інформацію про всіх накопичених витратах. В кінці місяця клієнт отримує консолідований рахунок, оплату якого можна здійснювати з кредитної картки.

Подключення.


Завжди на зв'язку з вашим BMW: скориставшись смартфоном на базі iOS або Android, ви зможете отримати доступ не тільки до сервісів BMW Remote, таким як дистанційне замикання автомобіля, але і до особливих функцій гібридного автомобіля. Це дозволить вам завжди бути в курсі показників витрати енергії та ефективності вашого BMW 330e Седан. Сервіси BMW для будь-якої ситуації, якими можна скористатися як в автомобілі, так і поза ним.

Додаток BMW ConnectedDrive

Додаток BMW ConnectedDrive для iOS і Android відображає докладну інформацію про поточний стан автомобіля, в тому числі його місцезнаходження, рівень заряду батареї і залишився запас ходу.

Процесом заряду можна керувати віддалено за допомогою таймера, провідного відлік з початку тижня, а також дистанційно регулювати температуру в автомобілі, своєчасно підготувавши його до поїздки. Координати пунктів призначення, об'єктів інфраструктури та місць розташування зарядних станцій можна легко відправити з додатка безпосередньо в автомобіль.

Додаток BMW ConnectedDrive також оцінює ефективність кожної поїздки і здатне давати рекомендації щодо більш ефективного водінню і збільшенню запасу ходу.

Попереднє охолодження салону

Приємно-прохолодний салон автомобіля влітку, прогрітий салон з очищеними від інею вікнами взимку - система обігріву та охолодження салону на стоянці, реалізована в BMW 330e, робить це можливим. Завдяки електроприводу компресора кондиціонера і безрезервуарний електричному опалювачу автоматична кліматична система працює практично безшумно, навіть коли двигун вимкнений. Система дозволяє заздалегідь запрограмувати дві пори початку поїздки.

За півгодини до запланованого початку поїздки інтелектуальна система управління прогріває або охолоджує повітря в салоні автомобіля до встановленої температури. Управління системою здійснюється за допомогою контролера iDrive усередині автомобіля або за допомогою сумісного смартфона з додатком BMW Remote Services.

При наявності достатнього заряду високовольтної батареї функція стоянкового обігріву та охолодження працює незалежно від того, чи підключений автомобіль до зовнішнього джерела живлення.

Комфорт.


Безумовно, настільки інноваційний автомобіль, як BMW 330e Седан, пропонує найвищий рівень комфорту. Виключно компактна високовольтна батарея встановлена ​​в багажному відділенні об'ємом 370 л, що володіє достатнім простором для всіх повсякденних потреб. Стандартна підвіска автомобіля забезпечує динаміку, стабільність у русі і приємні відчуття від водіння в будь-яких умовах, у тому числі в далеких поїздках і при великому завантаженні.