Дизайн

Безпомилково впізнавані елементи дизайну роблять вигляд BMW 3-ї серії самим спортивним у своєму класі. Втілюючи сучасну інтерпретацію класичної трьохоб'ємна компоновки, автомобіль зберігає традиційні для моделей BMW риси: довгий капот, короткі звіси, довгу колісну базу і зміщений назад салон. Таким чином, найпопулярніша модель в історії BMW зберігає лідируючі позиції в сегменті.

Зовнішній дизайн.


   

Ефектний і динамічний кузов виглядає виключно спортивно і водночас елегантно. Горизонтальні лінії елементів, повітрозабірники складної форми в нижній частині бампера в поєднанні з формою фар головного світла підкреслюють ширину кузова і впевнений вигляд автомобіля. В якості опції доступні фари зі здвоєними круглими елементами з інтегрованими світлодіодними кільцями.

   

Але не тільки передня частина привертає увагу у зовнішності автомобіля. Найбільш помітні елементи дизайну задньої частини з двома горизонтальними лініями - енергійно окреслений задній бампер і широко розставлені блоки світлодіодних ліхтарів, що роблять BMW 3 серії Седан безпомилково впізнаваним і в темний час доби.

   

Модифікація у виконанні Sport Line, пофарбована в синій колір Mediterranean Blue з ефектом «металік», з 19-дюймовими легкосплавними дисками - один з безлічі варіантів індивідуалізації BMW 3 серії Седан, кожен з яких підкреслює унікальний спортивний характер автомобіля.

Дизайн світлодіодного світла.

Крім входять в стандартне оснащення світлодіодних задніх ліхтарів, для BMW 3 серії Седан також доступні повністю світлодіодні фари і протитуманні освітлення.

Всі функції освітлення світлодіодних фар, у тому числі денні ходові вогні, стоянкові вогні і покажчики поворотів, реалізовані за допомогою світлодіодів. Елементи далекого і ближнього світла складаються з 10 потужних світлодіодів. Фари оснащуються функцією автоматичного регулювання дальності, що забезпечує виключно яскраве освітлення дороги і підвищувальної таким чином безпеку в нічний час і в погану погоду.

Світлодіоди відрізняються тривалим терміном служби і споживають до 50% менше енергії в порівнянні з традиційними лампами розжарювання. Таким чином, крім іншого, вони вносять свій внесок у скорочення витрати палива і рівня викидів. Більше того, світло, що випромінюється світлодіодами, дуже близький по спектру до природного денного освітлення, що особливо сприятливо для очей. Плоскі зовнішні контури світлодіодних фар також підкреслюють атлетичний зовнішність автомобіля.

Адаптивні світлодіодні фари здатні автоматично регулювати розподіл світлового потоку з урахуванням швидкості руху, динамічно освітлюючи дорогу перед автомобілем. Крім покажчиків поворотів і денних ходових вогнів, в них реалізована функція адаптивного освітлення з індивідуальними режимами розподілу світлового потоку для міста і траси, а також є вогні підсвічування поворотів і функція запобігання засліплення BMW Selective Beam, автоматично перемикає ближній і далекий світло фар. Це дозволяє системі в будь-яких умовах руху оптимальним чином висвітлювати дорогу.

У темряві рухливі фари покращують огляд водія при русі в повороті. Для поліпшення видимості на ближній дистанції вогні підсвічування поворотів автоматично активуються при включенні покажчика повороту або при повороті рульового колеса, навіть якщо автомобіль нерухомий. Адаптивні фари забезпечують оптимальне освітлення дороги, значно підвищуючи активну безпеку.

Система BMW Selective Beam дозволяє водієві в разі необхідності тримати постійно включеним дальнє світло, забезпечуючи оптимальні умови освітлення в нічний час. Система визначає присутність рухається попереду попутного або зустрічного транспорту і відповідним чином регулює напрям променя світла, запобігаючи осліплення інших учасників руху.

Світлодіодні протитуманні фари покращують видимість на ближній дистанції, підвищуючи безпеку при русі в тумані, в умовах опадів і в темний час доби. Крім широкого світлового пучка вони відрізняються кольором освітлення, дуже близького до денного світла, а також характеризуються тривалим терміном служби і невисоким енергоспоживанням.

Крім цього, розташовані під фарами головного освітлення світлодіодні протитуманні фари роблять додатковий акцент на енергійної зовнішності передньої частини BMW 3-ї серії.

Світлодіодні задні ліхтарі складаються з окремих високоефективних світлодіодних світлових елементів, що мають характерну для BMW L-подібну форму. Дизайн елементів підкреслює характерний для BMW вигляд задньої частини, роблячи автомобіль безпомилково впізнаваним навіть у темряві.

Великі покажчики поворотів і швидкодіючі стоп-сигнали також вносять свій внесок у високий рівень безпеки BMW 3-ї серії.

Дизайн салону.


Опинившись в салоні BMW 3 серії Седан, ви відразу помітите його орієнтованість на водія і видатне якість матеріалів обробки. У просторому салоні передбачено безліч зручних речових відділень, а функціональна і лаконічна панель приладів звертає на себе увагу. У дизайні інтер'єру також чітко відчуваються елегантність і динаміка. Безліч хромованих елементів і глянцево-чорній поверхні підкреслюють відчуття найвищої якості інтер'єру. У традиційному для BMW стилі кокпіт орієнтований на водія, помітно спрощуючи роботу з елементами управління.

   

Кожен елемент був ретельно опрацьований з точки зору ергономіки. Найкращий приклад - дисплей діагоналлю 8,8 дюйма для опціональною навігаційної системи Professional: виконаненої у вигляді окремого елемента, розташованого над центральною консоллю, він випромінює відчуття якості преміум-класу. У центральній консолі передбачено два підстаканники, що закриваються кришкою, яку в закритому положенні можна використовувати в якості підставки. Лише два приклади з безлічі деталей загальної концепції інтер'єру, ідеально поєднує спортивність і сучасний дизайн.

   

Високоякісні матеріали.

Вишуканий дизайн і найвища якість виконання інтер'єру очевидні з першого погляду. Для опціональних спортивних сидінь доступні альтернативні матеріали оббивки, наприклад шкіра Dakota Oyster. Крім цього, для обробки салону доступні додаткові алюмінієві декоративні планки з тонкою поздовжньої шліфуванням в поєднанні з додатковими акцентами глянцево-чорного кольору, що протягнулися уздовж внутрішньої сторони дверей.

   

   

Кокпіт прикрашає безліч хромованих рамок, включаючи рамки класичної комбінації приладів і дефлектори кліматичної системи. Блоки управління системою кондиціонування і аудіосистемою обрамляють панелі з глянцево-чорним покриттям. Вхідне до складу додаткового пакета Lights фонове освітлення створює стильну стриманість підсвічування інтер'єру в поєднанні з джерелами прямого і непрямого освітлення.

   

   

Максимальна ексклюзивність пропонує програма BMW Individual: декоративні планки з обробкою шпоною ясена Ash Grain White або розширена програма кожанной обробки BMW Individual Merino, пропонована в різних кольорах, таких як Cashmire Beige або Amaro Brown, наповнюють інтер'єр витонченістю, піднімаючи якість обробки на новий рівень.