Комфорт та безпека

Комфорт і безпека BMW 3 серії Седан.


BMW 3-ї серії пропонує вам все, що потрібно, щоб просто відкинутися в кріслі і насолоджуватися поїздкою. Просторий інтер'єр з безліччю можливостей для зберігання багажу забезпечує найвищий комфорт в кожній поїздці. Зручне багажне відділення відрізняється чудовою функціональністю, а передові системи захисту забезпечать комфорт і спокій пасажирів у поїздці.

Безконтактне відкривання кришки багажника.


Після «набігу» на магазин людям часто доводиться судорожно шукати ключ в численних сумках, насилу утримуючи в руках пакети з покупками. Інноваційна комфортна система доступу в багажне відділення позбавляє вас від цієї незручності, дозволяючи легко відкрити кришку, не торкаючись до неї: все, що потрібно, - це провести ногою під заднім бампером в зоні дії датчика.

Потім розблокується замок і кришка сама піднімається вгору. Датчики, встановлені в задньому бампері на різній висоті, розпізнають рух ноги і відкривають багажне відділення. Ця функція значно полегшує процес завантаження багажу. Багажник відкривається тільки в тому випадку, якщо близько машини знаходиться ключ запалювання.

Концепція зберігання багажу.


Смартфон, напої або невеликі предмети - BMW 3 серії Седан розпорядженні достатній простір для розміщення всіх ваших речей. У центральній консолі є тримач з двома підстаканниками, що закривається кришкою зрушення, яку в закритому положенні можна використовувати як підставку або полицю. На внутрішніх панелях передніх дверей є відсіки, здатні вмістити пляшки ємністю до 1 літра.

Доступний в якості опції пакет речових відділень пропонує ще більше можливостей для зберігання багажу. У нього входять закривається відсік на передній панелі з боку водія, сітки на задніх поверхнях спинок передніх сидінь, а також два гачки для сумок. У багажному відділенні також передбачені сітка для дрібних предметів і ремінь для кріплення багажу. У пакет також входять універсальна сітка для підлоги багажного відділення, лоток для дрібних речей під підлогою і розетка 12 В в задній частині салону.

Функціональність.


Розташовуючи 480 літрами об'єму багажного відділення, BMW 3 серії Седан здатний задовольнити всі ваші повсякденні потреби в перевезенні багажу. Доступні в якості опції системи з люком для перевезення довгомірних предметів і зі спинкою заднього сидіння, що складається по частинах в співвідношенні 40:20:40, забезпечують додаткові можливості транспортування, дозволяючи трансформувати багажне відділення і сидіння відповідно до ваших потреб. Середню частину сидіння і сегмент з боку переднього пасажира можна скласти окремо один від одного. Сегмент сидіння з боку водія складається разом із середньою частиною сидіння. Таким чином, BMW 3 серії Седан має виняткову гнучкість в плані навантаження і розвантаження багажу. Двоє пасажирів можуть з комфортом розміститися на задньому сидінні, при цьому збережеться можливість перевезення довгих предметів (наприклад, лиж і сноуборду).

Пасивна безпека.


Кожен автомобіль BMW оснащується комплексом інтелектуальних систем безпеки, призваних мінімалізувати ризик аварій, а також створюють відчуття впевненості пасажирів у власній безпеці. Міцні несучі елементи і продумане використання специалізірованих високоміцних сталей забезпечують максимальну жорсткість каркаса салону, дозволяючи зберегти мінімальну масу.

При зіткненні енергія удару поглинається зонами деформації в передній і задній частинах кузова, а також перенаправляється в сторону від салону, до інших частин кузова, таким як днище, крила, моторний щит і дах. У разі бічного удару пасажирів захищають усиліниє конструкції в середніх стійках і порогах, виключно жорсткі елементи в дверях, а також міцні поперечні елементи сидінь.

У конструкції передньої частини реалізовано низку систем захисту пішоходів. Між зовнішньою частиною бампера і його основою вбудований енергопоглинаючий елемент, що зменшує ризик травм при зіткненні бампера і ніг пішохода. Капот також оснащений деформованими елементами, що утворюють зони деформації для поглинання енергії удару в разі зіткнення.