Система підтримки водія

Системи підтримки BMW ConnectedDrive в BMW 3 серії Седан.


Чим більше ви зможете зосередитися на управлінні, тим більше задоволення принесе вам поїздка. Саме з цією метою BMW 3 серії Седан позбавляє вас від безлічі завдань. Система Driving Assistant попереджає вас про будь наближення небезпеки. Навігаційна система Professional позбавить вас від неприємних сюрпризів, навіть в незнайомій місцевості. А з бортовими помічниками під рукою парковка стає як ніколи раніше зручною.

Система Driving Assistant.


До складу пакету Driving Assistant входять використовують камеру системи: функція попередження про небезпеку при перестроюванні Lane Departure Warning, розпізнавання небезпечного зближення і людей з функцією гальмування в місті.

Функція попередження про небезпеку при перестроюванні розпізнає дорожню розмітку і попереджає водія про ненавмисні зміні смуги руху на швидкості вище 70 км / год за допомогою вібрації рульового колеса. Попередження не активується, якщо зміна смуги руху була навмисною, т. е. був включений покажчик повороту.

Функція розпізнавання небезпечного зближення з гальмуванням в місті реєструє зближення з автомобілем, в той час як функція розпізнавання людей реєструє наявність пішоходів. Якщо рухомий попереду автомобіль раптово сповільнюється, BMW 3-ї серії негайно реагує, активуючи попередження про небезпечне зближення. Система працює поетапно. На панелі приладів відображається застережливий символ, символ починає блимати, чути попереджувальний сигнал, система м'яко задіє гальмо (при русі зі швидкістю 60 км / год). Застереження про розпізнавання людей працює на швидкості від 10 до 60 км / год і видає попередження у разі високого рівня загрози. Якщо система попереджає про потенційне зіткнення, гальма заздалегідь синхронно налаштовуються на більш швидку реакцію. У разі небезпеки зіткнення система задіє гальма. В умовах туману і в темний час доби робота функції може бути обмежена

Активний круїз-контроль з функцією Stop & Go.


Круїз-контроль з функція Stop & Go, включаючи розпізнавання небезпечного зближення з радаром і повноцінною функцією гальмування, забезпечують комфорт і безпеку при русі в заторах. Система підтримує задану швидкість і дистанцію до рухається попереду автомобіля. Автомобіль самостійно управляє розгоном і гальмуванням, підтримуючи задану дистанцію навіть у повільному рухомому потоці аж до повних зупинок. При наближенні до автомобіля або перестроюванні іншого автомобіля в смугу руху система акуратно регулює швидкість, враховуючи появу попереду іншого автомобіля. Її можна включити на швидкостях до 210 км / ч.

Stop & Go не тільки автоматично регулює швидкість аж до повної зупинки, але і може самостійно збільшувати швидкість до встановленого значення, якщо дозволяють умови руху.

Якщо автомобіль попереду раптово сповільнюється, BMW негайно реагує, включаючи попередження про небезпечне зближення. Система працює в кілька етапів. Спочатку на панелі приладів відображається застережливий символ, потім він починає блимати, лунає застережливий звуковий сигнал, і система інтенсивно уповільнює автомобіль.

Проекційний дисплей BMW HEAD-UP DISPLAY.


Повноколірний проекційний дисплей BMW Head-Up Display виводить всю необхідну в поїздці інформацію в поле зору водія, дозволяючи йому повністю зосередиться на водінні. Він відображає різноманітні дані: швидкість руху і підказки навігаційної системи (залежно від оснащення), інформацію системи розпізнавання дорожніх знаків (включаючи індикатор заборони обгону), дані телефону і списки розважальної системи, а також інформацію і попередження різних систем підтримки водія.

На вітрове скло проектуються повнокольорові символи високого дозволу. Проектування зображення виглядає так, як ніби воно розташоване прибл. в 2,3 м перед автомобілем. У поєднанні з оптимальним розташуванням це дозволяє швидко і зручно прочитати інформацію, практично не відволікаючись від дороги.

Яскравість проектованого зображення автоматично регулюється відповідно з навколишнім освітленням, при цьому передбачені денний і нічний режими відображення. Крім того, можна відрегулювати висоту розташування зображення. Водій також може вибрати дані, що відображаються на додаток до поточної швидкості та попереджувальних систем підтримки водія.

Парковка.


В якості опції для BMW 3 серії Седан пропонується інтелектуальна система допомоги при парковці і виїзді з паркувального місця. Корисні асистенти, такі як камера заднього виду, асистент парковки і функція кругового огляду Surrond View, підвищують комфорт в процесі паркування, особливо в тісних просторах і у випадках, коли огляд з автомобіля обмежений.

Відеокамера заднього виду

Відеокамера заднього виду видає на дисплей зображення простору позаду автомобіля при здійсненні маневру або в процесі паркування. Камера заднього виду покращує видимість при русі заднім ходом на швидкості до 15 км / год, наприклад при парковці.

Напрямні лінії і кольорові мітки перешкод, які відображаються на дисплеї управління, показують водієві, чи достатньо простору для паркування автомобіля в обраному місці, що значно полегшує процес парковки. Коли рульове колесо повернене до упору, система відображає червоні лінії радіуса розвороту і зелені напрямні лінії, мінливі відповідно до переміщеннями рульового колеса.

Камера заднього виду автоматично відключається через 10 метрів шляху або якщо швидкість автомобіля перевищує 15 км / ч. На моделях з тягово-зчіпним пристроєм відеокамера заднього виду оснащена зручною функцією масштабування, що полегшує процес кріплення причепа.

Асистент парковки

Асистент парковки значно полегшує процес паралельної і перпендикулярної парковки. Незалежно від того, чи активована система чи ні, вона оцінює розмір місць для паркування - навіть при паралельній парковці в обмежених умовах, коли автомобіль рухається з невеликою швидкістю (не більше 35 км / год) і на відстані не більше 1,5 м від ряду припаркованих автомобілів. Якщо місця достатньо, водій просто включає індикатор, і асистент паркування бере на себе рульове управління, а водієві залишається натискати педалі акселератора і гальма, а також перемикати передачі. Система також виводить додаткові інструкції на дисплей управління і подає додаткові звукові сигнали.

У міру того як автомобіль повільно наближається до перешкоди, асистент паркування автоматично активується функцією Auto PDC (автоматична сигналізація аварійного зближення при парковці). Розширена функціональність системи включає підтримку водія при парковці перпендикулярно проїжджій частині. Система PDC також подає попереджувальний сигнал, якщо автомобіль виявляється занадто близько від перешкоди. Це зменшує навантаження на водія і підвищує безпеку при парковці.

Система кругового огляду Surround View

Система кругового огляду Surround View включає використовують камеру функції «вид зверху» Top View і «вид збоку» Side View, а також камеру заднього виду. Камери в дзеркалах заднього виду і камера заднього виду забезпечують огляд простору в секторі 270 ° навколо автомобіля.

Функція «вид зверху» відображає простір по сторонах автомобіля, полегшуючи процес маневрування. Ця функція підвищує безпеку при русі в місцях з обмеженою видимістю, наприклад на виїздах або при проїзді складних перехресть. Дві цифрові камери ліворуч і праворуч в передній частині автомобіля сканують дорожню обстановку перед автомобілем. Це дозволяє заздалегідь виявити наближаються автомобілі, з тим щоб водій зміг зреагувати відповідним чином. Функція «вид збоку» автоматично відключається, коли швидкість автомобіля перевищує 15 км / ч. Після цього водій може самостійно активувати камеру заднього виду, функції «вид зверху» або «вид збоку».

Камери активуються при включенні заднього ходу або якщо водій натискає клавішу PDC або клавішу включення виду збоку. Зображення з камер передається на дисплей управління.

НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА PROFESSIONAL.


Навігаційна система Professional відрізняється чудовим дизайном і розташовує вражаючим набором функцій: проста і виключно зручне у використанні навігаційна система інтегрована з іншими системами вашого BMW, включаючи систему управління iDrive і контролер iDrive Touch. До складу системи входить пристрій гучного зв'язку з USB-інтерфейсом і голосовим управлінням, аудіосистема BMW Professional з DVD-приводом, а також жорсткий диск ємністю 20 Гб для зберігання аудіозаписів. Система також використовує функцію Real Time Traffic Information (RTTI). Кольоровий РК-дисплей діагоналлю 8,8 дюйма з роздільною здатністю 1280 x 480 пікселів, оснащений функцією поділу екрана (на основний і додатковий екрани), забезпечує високу якість відображення інформації.

Контролер iDrive Touch

Контролер iDrive Touch з клавішами прямого доступу до розділів меню, вісьмома функціональними закладками і голосовим керуванням, робить управління системою інтуїтивно-зрозумілим, дозволяючи вводити адресу місця призначення за допомогою рукописного тексту на сенсорній поверхні контролера. Завдяки режиму тривимірного відображення карт, який використовує в якості фону супутникові знімки з фотореалістичними зображеннями об'єктів та областей, використання навігаційної системи перетворюється на цікавий і видовищний процес.

Автоматичне оновлення карт

Оновлення карт доступні безкоштовно протягом трьох років в дилерських центрах BMW. У ряді європейських країн система BMW ConnectedDrive протягом трьох років автоматично оновлює карти з частотою до чотирьох разів на рік.

Попередження про небезпеку при перестроюванні Lane Change Warning.


На швидкостях понад 20 км / год використовує радар система попередження про небезпеку при перестроюванні виявляє наближаються автомобілі в «сліпих зонах», а також автомобілі в сусідніх смугах руху. Система попереджає водія про присутність інших автомобілів в небезпечних зонах, активуючи трикутний застережливий символ в дзеркалах заднього виду. Якщо, незважаючи на попередження, водій включає покажчик повороту і має намір перебудується в іншу смугу, система повідомляє про небезпеку вібрацією рульового колеса, а індикатор в дзеркалах заднього виду починає блимати.

Попередження про обмеження швидкості Speed ​​Limit Info і індикатор заборони обгону.


Безпека - перш за все: функція попередження про обмеження швидкості з індикатором заборони обгону відображає в комбінації приладів чинне обмеження швидкості, а також інформацію, що стосується зон заборони обгону. Дані відображаються на інформаційному дисплеї в комбінації приладів. Вбудована в дзеркало заднього виду камера розпізнає відповідні дорожні знаки. Після цього блок управління обробляє і відображає цю інформацію, а також дані навігаційної системи. Використовуючи інші системи автомобіля, система в певних обставинах може відображати навіть тимчасові обмеження швидкості, наприклад діючі тільки в дощ або в певний час доби.

BMW Selective Beam.


Система BMW Selective Beam підвищує комфорт і безпеку при русі в темний час доби. Вона забезпечує відмінну видимість у темряві, запобігаючи при цьому осліплення інших водіїв. Система виявляє інших учасників руху і вибірково виключає їх з області освітлення дальнього світла. Дальність променя світла становить 400 м, що дозволяє завчасно виявити потенційну загрозу, а також спрощує контроль напрямку руху.