BMW 3ї серії Sedan

BMW 3 Sedan (БМВ 3 Седан) - седан класу «D». Рестайлінговая версія шостого покоління моделі дебютувала навесні 2015 року.

У рік свого 40-річчя, третя серія БМВ не могла не оновитися, однак ті зміни, які відбулися в зовнішності автомобіля, важко назвати навіть рестайлингом. Скоріше це легкий фейсліфтінг, під час якого дизайнерові саму малість підкоригували передній бампер і головну оптику, що стала повністю світлодіодним. У кормі ж і зовсім новинкою стали тільки ліхтарі, та й ті не поміняли своїх форм, а лише обзавелися світлодіодами. Словом, найбільш значущим видимим придбанням оновленого седана можна вважати новий колір кузова Mediterranean Blue, раніше дебютував на компактвен Active Tourer.

У базову комплектацію седана третьої серії входять 16- і 17-дюймові литі колісні диски, тоді як на версію з M-пакетом (із заниженим на 10 мм дорожнім просвітом) можна поставити і 19-дюймові. Крім того, в списку опцій автомобіля значиться таке обладнання, як камери кругового огляду, мультимедійний комплекс BMW ConnectedDrive з доступом в Інтернет, адаптивний круїз-контроль, система «Старт-Стоп», технологія стеження за дорожньою розміткою і утримання автомобіля в межах займаної смуги і так далі.

Головні новинки BMW 3 Sedan заховані під капотом. А там може бути встановлений 1,5-літровий 3-циліндровий (вперше для цієї моделі) бензиновий турбомотор з 136 л. с. потужності і 220 Нм крутного моменту, 2-літровий 4-циліндровий агрегат, що видає 184 «конячки» і 290 Нм, 252-сильний агрегат з індексом B48 (сімейства Efficient Dynamics - з полегшеними компонентами і фіксованим об'ємом циліндра в 500 кубічних сантиметрів), 3 літровий турбомотор (326 л. с.), 2-літровий турбодизель з 116, 150 і 190 "конячками" і турбодизелі на 218, 258 і 313 л. с. потужності. Словом, вибір величезний.

Коробок передач теж кілька - і механічні, і автоматичні Steptronic. «Автомат» модернізували, підвищивши в підсумку плавність ходу автомобіля і акустичний комфорт в салоні, а 6-ступінчаста «механіка» отримала функцію синхронізації обертів двигуна при перемиканнях на знижені передачі.

БМВ 3 Седан доступний також у гібридної модифікації 330e, яку в рух приводить зв'язка 252-сильного бензинового двигуна і електромотора. Спільними зусиллями вони розганяють автомобіль з місця до 100 км / год за 6,3 секунди, а середня витрата палива гібридної версії дорівнює всього 2,2 літра.