Безпека

Проекційний дисплей BMW.

Повноколірний проекційний дисплей BMW забезпечує водієві хорошу видимість необхідної йому інформації і підвищує концентрацію його уваги на дорозі.

Залежно від комплектації автомобіля поряд з вказівками навігаційної системи може з'являтися інформація про обмеження швидкості, про заборону обгону, повідомлення системи автоматичної діагностики і попередження про зміну смуги руху.

Система проектує символи на лобове скло з відмінним дозволом. Для індикації використовується весь спектр кольорів, що дозволяє реалістично зображати дорожні знаки. З точки зору ергономіки проектуються на лобове скло символи зручні для водія і не відволікають його уваги від дороги. За бажанням можна поміняти їх розташування.

Яскравість проектованого зображення автоматично адаптується до зовнішнього світловому оточенню; для зручності є режим нічний і денний індикації. Настройку яскравості можна зробити в меню iDrive. Крім цього Ви можете самі визначити, яка інформація, крім індикації швидкості і попереджень систем допомоги водієві повинна виводитися на лобове скло.

Інтелектуальна система екстреного виклику.

У випадку серйозного ДТП інтелектуальна система екстреного виклику паралельно зі спрацьовуванням подушок безпеки і преднатяжителей ременів безпеки автоматично посилає відповідний сигнал.

Через встановлену в автомобілі SIM-карту в колл-центр BMW надходить важлива для служби порятунку інформація, а саме точна місце розташування автомобіля, ступінь тяжкості ДТП і отримані або не одержані травми знаходяться в салоні людьми. Колл-центр BMW відразу ж інформує про це найближчу до нього службу порятунку і до прибуття рятувальників підтримує за телефоном контакт з постраждалими. Екстрений виклик можна відправити і вручну, наприклад, для того, щоб надати допомогу іншим учасникам дорожнього руху.

Індикатор обмежень швидкості з індикатором заборони обгону.


Забезпечте собі безпеку - індикатор обмежень швидкості з індикатором заборони обгону покаже Вам чинне на даній ділянці дороги обмеження швидкості і заборона обгону, вивівши відповідну інформацію на панель приладів.

Спеціальна камера фіксує дорожні знаки. Отримана за допомогою камери інформація разом з інформацією навігаційної системи обробляється в модулі управління. У зв'язку з використанням інших компонентів, таких як датчик дощу, система допоможе Вам в різних умовах обмеження швидкості, наприклад, в дощову погоду або при наявності тимчасових обмежень.

Driving Assistant.

Система Driving Assistant включає в себе працюють з камерою системи стеження за розміткою і попередження про зіткнення.

Вона розпізнає дорожню розмітку і починаючи з швидкості 70 км / год попереджає Вас за допомогою вібрації на рульовому колесі і індикації на комбінації приладів про непрізвольном виїзді автомобіля за межі акутальной смуги руху. При включеному покажчику поворотів, тобто у разі навмисного перестроювання, попередження не видається. Крім цього, за допомогою спеціальної камери вона розпізнає пішоходів. При небезпеки зіткнення система також видає відповідне попередження і при необхідності почне процес гальмування.

Крім того, починаючи з швидкості 15 км / год система попереджає водія про небезпеку зіткнення з попереду йде автомобілем і одночасно з цим призводить гальмівну систему в стан підвищеної готовності для максимально швидкого спрацьовування.

Адаптивні передні фари.

Адаптивні поворотні фари з розподілом світла залежно від руху по місту або по швидкісній трасі, включаючи функцію освітлення поворотів, функцію неослепляющим дальнього світла з автоматичним перемиканням між ближнім і дальнім світлом, а також біксенонові фари забезпечать Вам оптимальне освітлення дорожнього полотна.

Як тільки Ви повернете в темний час доби, поворотні фари забезпечать Вам гарну видимість дороги на великій відстані. Вбудована в протитуманні фару лампа освітлення поворотів покращує видимість дороги перед автомобілем і включається автоматично навіть під час стоянки при включенні покажчика повороту або при повороті рульового колеса.

Адаптивні поворотні фари забезпечують в будь-якій ситуації оптимальне освітлення дорожнього полотна і підвищують активну безпеку. Залежно від освітленості і дорожньої ситуації автоматично регулюється неослепляющим дальнє світло, який в темний час доби оптимально висвітлює дорожнє полотно. Система контролює попереду йде і зустрічний транспорт і плавно регулює дальнє світло, виключаючи можливість засліплення.

Активна безпека.

Система Active Protection це превентивна система забезпечення безпеки пасажирів від BMW ConnectedDrive. Відразу після пристібання ременя безпеки при рушанні спрацьовує автоматичне одноразове переднатягнення передніх ременів.

При критичній ситуації під час руху ремені безпеки на передніх сидіннях натягуються, а бічні стекла і люк (за наявності) закриваються при необхідності. Для додаткового комфорту сидіння переднього пасажира наводиться у вертикальне положення. Критичною ситуацією, наприклад, вважається екстрене гальмування або відхилення від нормальних характеристик керування автомобілем.

У певних критичних ситуаціях може спрацьовувати гальмування до повної зупинки. Це дозволяє знизити ймовірність зіткнення або запобігти його.

На додаток до цього, система стеження за станом водія виявляє ознаки втоми. Система аналізує характеристики керування автомобілем і реагує на відхилення: в цьому випадку на дисплеї Control Display з'являється повідомлення, що пропонує водієві зробити перерву у водінні, і лунає звуковий сигнал.

Пасивна безпека

Цілий комплекс спеціальних заходів щодо забезпечення безпеки BMW 3 серії Гран Туризмо зводить до мінімуму можливість дорожньо-транспортних пригод і створює у водія і пасажирів почуття надійної захищеності.

Стійкі до великих навантажень об'ємні несучі конструкції, а також міцні і високоміцні багатофазні стали забезпечують автомобілю невелику вагу і максимальну міцність салону.

При зіткненні енергія удару відводиться від салону і направляється в інші частини кузова, такі як днище, бічна рама, моторний щит і дах. Цю енергію приймають на себе зони деформації в передній і задній частині автомобіля. При бічному зіткненні захист забезпечують посилені структури центральної стійки і пороги, високоміцні бічні зони в дверях і міцні поперечні траверси сидінь.

У передній частині BMW 3 серії Гран Туризмо передбачені різні пристрої для захисту пішоходів. Між держателем бампера і облицюванням встановлений амортизатор удару, який при наїзді на пішохода зменшує пошкодження ніг. У капоті автомобіля встановлені деформаційні елементи, що знижують енергію удару і виконують роль зон деформації.