Лінії обробки та пакети

Спортивний пакет M.


Завдяки своїм вражаючим лініях BMW 3 серії Гран Туризмо при першому ж погляді справляє незабутнє відчуття. Ще більш динамічний вигляд досягається завдяки спортивному пакету M.

   

До складу даної опції входить аеродинамічний пакет M: збільшені повітрозабірники в передньому фартуху, що має динамічний дизайн, дозволяють двигуну «дихати», накладки порогів розташовують додаткової світловий гранню. У задній частині увагу привертають дифузор у виконанні Dark Shadow з ефектом «металік» і залежно від двигуна дві вихлопні труби з обробкою хромом. На вибір пропонуються 18- або 19-дюймові легкосплавні диски з дизайном Double Spoke. І завершують оформлення екстер'єру «зябра» і поздовжні планки в «ніздрях» з обробкою чорним блискучим кольором. Додаткові акценти в дизайні ставлять ексклюзивний колір «Синій Ешторіл» з ефектом «металік» і обробка BMW Individual Shadow Line.

   

Що стосується інтер'єру, то крім усього іншого в спортивний пакет M входять багатофункціональне шкіряне рульове колесо M і короткоходний важіль перемикання (за наявності на автомобілі 6-ступінчастою механічною коробки передач) з обробкою шкірою Walknappa і логотипом M. Спортивні сидіння оббиті тканиною і алькантарою з оформленням Hexagon антрацитового кольору і спеціальним дизайном M. Крім того, на вибір доступні ще три варіанти шкіряної обробки. Планки з алюмінію з дизайном Hexagon або в кольорі «Синій Ешторіл» завершують оформлення інтер'єру, особливо добре вони поєднуються з акцентують планками чорного блискучого кольору. Також доступна дерев'яна обробка з текстурою кореня горіхового дерева і акцентують перламутровими планками. Крім цього, в пакет входять типові для автоспорту шкали спідометра і тахометра в стилі хронографа, жорсткіша спортивна підвіска M і режим Sport + для перемикача режимів руху.

   

Лінії обробки BMW.


Вроджена спортивність, ексклюзивна елегантність або переконлива сучасність: BMW 3 серії Гран Туризмо доступний в лініях оздоблення BMW Sport, Luxury і Modern. Виберіть підходящий Вам характер і адаптуйте BMW 3 серії Гран Туризмо у відповідності зі своїми побажаннями. BMW пропонує величезну кількість можливостей для індивідуалізації.

   

Пакети.

Пакети оснащення BMW - це ідеальне рішення, якщо Ви замислюєтеся про опціонально обладнанні для BMW 3 серії Гран Туризмо. Зверніться до свого дилера BMW, щоб отримати інформацію про пропоновані у Вашій країні пакетах, або знайдіть відповідну інформацію в конфігураторі на національному веб-сайті BMW.

Оригінальні приналежності BMW.

За допомогою оригінальних аксесуарів BMW Ви підкреслите спортивність і елегантність Вашого BMW 3 серії Гран Туризмо. До Ваших послуг величезний вибір практичних і високоякісних продуктів.

Тримач для електровелосипеда кріпиться на задню частину автомобіля і при необхідності легко знімається, щоб, наприклад, завантажити автомобіль. Тримач можна скласти і помістити в багажний відсік. Конструкція з високоміцного алюмінію має малу масу. Регульовані ліхтарі можуть бути підстроєні під ширину всіх популярних автомобілів BMW.

Сумка для зберігання Luxury об'ємом 20 літрів, що розміщується в задній частині салону, забезпечує додаткове місце для зберігання. Вона фіксується на задньому сидінні за допомогою центрального ременя безпеки і містить різні відсіки для зберігання, наприклад термоізольований тримач для пляшок.

Сумка для спинки Luxury з різними відсіками може бути легко зафіксована на тильній стороні водійського або пасажирського сидіння. Вона призначена для транспортування невеликих предметів.

Сумка для лиж та сноубордів Luxury дозволяє безпечно перевозити до чотирьох пар лиж або трьох сноубордів. Сумка для лиж легко знімається, і її можна зручно використовувати за межами автомобіля завдяки наявності коліщаток.

   

Вішалка для одягу дозволяє перевозити одяг, не мнучи її, і завдяки знімному гачка може бути використана поза автомобілем. Модульна система Travel & Comfort має у своїй основі замовляється окремо базовий утримувач, який легко кріпиться на стійках підголівника. За бажанням на ньому можна закріпити вішалку для одягу, складаний столик, універсальний гак або тримач для Apple iPad.

   

Док-станція BMW для Apple iPhone за своїм дизайном ідеально адаптована до інтер'єру BMW і дозволяє закріпити iPhone на передній панелі. Вона без будь-яких проводів з'єднує Ваш iPhone з аудіосистемою автомобіля і розташовує функцією гучного зв'язку з високоякісним мікрофоном, GPS-антеною і функцією зарядки. Вказівки навігаційної системи, телефонні розмови і музика з CD-плеєра / аудіопріемніка завдяки системі BMW Link виводяться через автомобільні динаміки. Гучність можна відрегулювати за допомогою аудіосистеми BMW і елементів управління на багатофункціональному рульовому колесі.

   

Футляр для ключів з високоякісної чорної шкіри не тільки захищає ключі від подряпин, бруду і води, але і виключає довільне натискання кнопок.

Ручка стоянкового гальма Luxury ставить стильний акцент за рахунок центральній частині зі шкіри. Вона спеціально створена для BMW 3 серії Гран Туризмо.