Комфорт

Консьєрж-сервіс BMW.

Обов'язкова умова - наявність пакета послуг ConnectedDrive. Консьєрж-сервіс BMW надасть Вам індивідуальну підтримку при виборі мети Вашої подорожі та плануванні маршруту.

Співробітник Call-центру BMW проконсультує Вас, дасть докладні довідки і відправить адреса пункту призначення прямо у Вашу навігаційну систему.

Система інформування про дорожню ситуацію в реальному часі.


Система RTTI в рамках ConnectedDrive, - це Ваш персональний гід на дорозі, який постачає Вас інформацією про ситуацію на автомагістралях і заміських дорогах, а також на вулицях міста і пропонує маршрути об'їзду.

Завдяки цьому Ви завжди володієте самої останньої і точною інформацією про дорожню ситуацію на запланованому маршруті і можливих шляхах об'їзду. Підписка на RTTI діє перші 3 роки, потім її можна продовжити в будь-який час.

Камери.


Сигналізація аварійного зближення при парковці, функція Surround View і камера заднього виду: під час здійснення маневру Ви контролюєте весь простір поблизу автомобіля.

Сигналізація аварійного зближення при парковці (PDC) з передніми і задніми датчиками дозволяє зручно і безпечно припаркувати автомобіль за допомогою візуальних і звукових вказівок.

Система Surround View виводить на контрольний дисплей проекцію автомобіля при огляді зверху. Входить до складу даного обладнання система Side View покращує огляд при виїзді в важко переглядаються місцях.

Камера заднього виду полегшує орієнтування при русі заднім ходом під час паркування і на швидкості менше 20 км / ч.

Паркувальний асистент.

Паркувальний асистент полегшує паралельну парковку, також за бажанням дана система може при русі з низькою швидкістю (менше 35 км / год) здійснювати пошук паркувальних місць.

Якщо паркувальний асистент знайшов досить велике місце, то він бере на себе управління рульовим колесом, в той час як Ви супроводжуєте маневр натисканням педалі гальма і акселератора. При цьому система допомагає Вам за допомогою вказівок на контрольному дисплеї і додаткових звукових сигналів. Результат: проста і більш безпечна парковка.

   

   

   

Активний круїз-контроль з функцією Stop & Go.

Активний круїз-контроль з функцією Stop & Go, включаючи систему попередження про зіткнення з функцією гальмування, пропонує Вам підвищений комфорт і більш високу безпеку при русі в потоці.

Для цього система постійно вимірює відстань до попереду автомобіля і автоматично підтримує задану відстань. Якщо смуга для руху знову вільна, то система розганяє автомобіль до потрібної швидкості. У критичних ситуаціях водієві допомагає система попередження про зіткнення з функцією гальмування, в результаті чого Ваша безпека підвищується.

Безконтактне відкривання задньої кришки.

Всім знайома дана наступна ситуація: після відвідування торгового центру Ви стоїте з повними руками перед автомобілем і хочете скласти покупки в багажний відсік. І що ж робити? Шукати ключ в кишені?

Тільки не з інноваційною системою комфортного доступу, що включає в себе функцію безконтактного відкривання задньої кришки. Досить просто провести ногою під заднім бампером - і спеціальний датчик ініціює відкривання задньої кришки. Після цього вона розблокується і відкриється під дією пружини або автоматично при наявності на автомобілі електроприводу задньої кришки. Для розпізнавання людини і реєстрації руху ноги в задньому бампері на різній висоті встановлені спеціальні датчики.

Ця інноваційна система, що входить до складу BMW ConnectedDrive, полегшує завантаження багажного відсіку і управління його кришкою. Дозвіл на доступ до автомобіля видається тільки в тому випадку, якщо людина, що відкриває задню кришку, має при собі ключ від автомобіля.