Інформація та розваги

Служби ConnectedDrive.

Ці системи є основою інтелектуальних служб ConnectedDrive, які запропонують Вам масу корисних речей для інформації та розваги.

Так, наприклад, система BMW Online дозволить Вам отримувати найактуальнішу інформацію про місце, яке Ви проїжджаєте, а також новини, прогноз погоди, відомості про поїздку. Крім того, Ви можете користуватися офісними додатками.

BMW Apps


BMW Apps є частиною служб ConnectedDrive. З BMW Apps через Ваш iPhone або за допомогою додатків BMW Connected Ви зможете користуватися самими різними службами, наприклад, слухати Інтернет-радіо, переглядати календар у Вашому iPhone, входити в мережі Facebook, Twitter і т.д.

Безкоштовно завантаживши додаток BMW Connected з Apple App Store, достатньо підключити ваш iPhone до вашого автомобіля за допомогою активного адаптера або оригінального кабелю Apple, після чого запустити додаток. Тепер можна комфортно управляти всіма функціями за допомогою сенсорного контролера iDrive. За допомогою функції перетворення тексту в мову ви можете прослухати останні повідомлення-статуси або записи календаря через динаміки аудіосистеми.

Компонент BMW Apps входить до складу оснащення «Служби ConnectedDrive» і підтримує смартфони iPhone від версії 3GS. Для користування даною функцією також необхідна навігаційна система Professional.

Bluetooth-офіс.

Тепер час Вашого перебування в автомобілі Ви зможете використовувати ефективніше.

Завдяки Bluetooth і USB в поєднанні з навігаційною системою і певними смартфонами Вам можете в дорозі комфортно користуватися офісними функціями, наприклад, електронною поштою, перевіряти потрібні Вам дати, завдання, SMS на контрольному дисплеї або використовувати функцію голосової інформації через динаміки аудіосистеми.

Функція диктофона.


Ваш мобільний офіс: в дорозі Ви можете диктувати електронні повідомлення і SMS. При наявності навігаційної системи Professional, порту Bluetooth і служб ConnectedDrive Вам більше не потрібно буде брати в руки мобільний телефон.

Нова функція диктофона в автомобілі і система розпізнавання мови Nuance® перетворять Ваше усне повідомлення в текст, який Ви зможете надіслати електронною поштою або SMS. Перші 60 днів функція диктофона буде надана Вам безкоштовно. Для її подальшого використання в автомобілі потрібно буде підписати договір з компанією Nuance®. Умови користування цією функцією Ви знайдете за адресою www.bmw.com/bluetooth.

Інтернет.

Для користування Інтернетом необхідні служби ConnectedDrive. При оплаті паушального тарифу за користування Інтернетом Ви зможете користуватися Інтернетом у Вашому BMW в будь-якій частині країни (без роумінгу).

Ви можете вивести на контрольний дисплей будь-яку сторінку Інтернету, ввівши URL контролером iDrivе або використовуючи список пріоритетів. Використовувати контрольний дисплей для роботи в Інтернеті можна на швидкості до 7 км / ч.

Для спеціального оснащення системою ConnectedDrive і системою навігації Professional необхідна наявність Інтернет-з'єднання в автомобілі.

Система об'ємного звучання Harman Kardon.

Система об'ємного звучання Harman Kardon пропонує Вам насолодитися музикою відмінної якості, характерного для концертного залу.

Цифровий підсилювач-еквалайзер з вихідною потужністю 600 Ватт і можливістю індивідуальної настройки гарантує Вам найчистіший звук найвищої якості. 16 точно адаптованих один до одного динаміків - по сім середньо- і високочастотних і два центральних низькочастотних - забезпечують чудовий звук в салоні. Алюмінієві напису «harman / kardon» на накладках динаміків в трикутниках кріплення дзеркал заднього виду забезпечують як відмінну акустику, так і бездоганний зовнішній вигляд салону.