Ефективність

Режим ECO PRO.

Після активації режиму ECO PRO всі системи орієнтовані на максимальну ефективність, в результаті чого в залежності від індивідуального стилю водіння досягається зниження палива аж до 20 відсотків (за даними власного дослідження BMW).

Даний режим оптмізірует характеристику роботи педалі акселератора і коробки передач, а також моменти перемикання і адаптує стратегію опалення / кондиціонування повітря до актуальних умов. На контрольному дисплеї відображається інформація про те, які системи BMW EfficientDynamics в даний момент знижують витрату палива. Для цього на ньому крім усього іншого показуються видаються в залежності від ситуації підказки ECO PRO, що допомагають водієві ефективно керувати автомобілем.

Ще 5 відсотків палива дозволяють заощадити такі додаткові функції, як режим руху накатом, функція розрахунку оптимального маршруту і функція ECO PRO Route (в счетаніі з навігаційною системою Professional).

Ще однією особливістю режиму ECO PRO є функція руху накатом, що працює в поєднанні з АКПП: якщо водій на швидкості від 50 до 160 км / год прибирає ногу з педалі акселератора і при цьому не гальмує, то система від'єднує двигун від трансмісії, в результаті чого автомобіль рухається накатом.

У числі особливих інновацій режиму ECO PRO функція розрахунку оптимального маршруту, що працює в поєднанні з навігаційною системою Professional. Використовуючи дані від навігаційної системи, вона розпізнає повороти, населені пункти, круговий рух, T-подібні перехрестя, швидкісні обмеження і виїзди на швидкісні магістралі і таким чином видає підказки по оптимальному скиду газу. Крім цього, дана система ефективно управляє режимом руху накатом.

Серед інших функцій режиму ECO PRO функція ECO PRO Route, яка у поєднанні з навігаційною системою Professional на підставі таких параметрів, як індивідуальний стиль водіння, актуальна дорожня ситуація і стан дорожнього щільна, розраховує найефективніший маршрут.

Активний круїз-контроль в режимі ECO PRO управляє швидкістю і пригальмовує автомобіль аж до повної зупинки. Якщо ситуація на дорозі нормалізувалася, автомобіль ефективно розганяється до заданої швидкості.

Аеродинаміка.


Конструкція автомобіля послідовно орієнтована на філософію BMW EfficientDynamics. В області переднього фартуха і днища автомбіля, які зазнали аеродинамічній оптимізації, використані різні інноваційні рішення, покликані знизити опір повітря і витрата палива.

Передній фартух в якості важливого елемента дизайну є уособленням філософії BMW EfficientDynamics. Інтегрована повітряна «шторка» спрямовує зустрічний повітряний потік через два вертикальних повітрозабірника уздовж передніх арок. Прискорений повітряний потік створює «завісу» в області зовнішньої сторони коліс. Крім цього, «зябра» надають потоку повітря певний напрямок. Ці інноваційні заходи знижують завихрення і повітряний опір, внаслідок чого витрата палива знижується

Плоска обшивка днища і спеціальний екран моторного відсіку додатково покращують аеродинаміку автомобіля. Нові елементи обшивки орієнтовані не тільки на значне поліпшення аеродинаміки: вони забезпечують поліпшену акустичну ізоляцію і підвищену антикорозійний захист.

Автоматична функція «старт-стоп».

Завдяки автоматичній функції «старт-стоп» паливо витрачається тільки під час руху автомобіля. Коли автомобіль зупиняється, наприклад на світлофорі або в заторі, автоматична функція "старт-стоп» сприяє економії палива, вимикаючи двигун, як тільки водій включає нейтральну передачу і відпускає педаль зчеплення (механічна коробка передач) або натискає педаль гальма (коробка передач Steptronic).

Індикація на інформаційному дисплеї сигналізує про активацію даної функції. Як тільки Ви натискаєте педаль зчеплення (МКПП) або прибираєте ногу з педалі гальма (АКПП), двигун в частки секунди автоматично заводиться, так що Ви спокійно і без будь-яких затримок можете продовжити свою поїздку.

Їздовий комфорт і безпека при цьому не знижуються, оскільки функція НЕ активується, якщо двигун не досяг оптимальної робочої температури, клімат в салоні не знаходиться в бажаному діапазоні, АКБ розряджена або Ви повертаєте рульове колесо. Центральний модуль управління при необхідності запускає двигун навіть під час зупинки. Наприклад, при откативаніем автомобіля з місця або в разі потрапляння опадів на лобове скло. Натисканням кнопки функцію «старт-стоп» можна відключити в будь-який момент.

Система рекуперації енергії гальмування.

При гальмуванні вивільняється кінетична енергія. Система рекуперації енергії гальмування використовує цей потенціал і виробляє напругу з цієї енергії, яка утворюється при відпуску педалі акселератора або гальмуванні.

Дана енергія використовується для зарядки АКБ. Завдяки цій інтеллекутальной системі управління енергією немає необхідності в постійній роботі генератора. Результат: витрата палива знижується, а потужність збільшується - що повністю відповідає філософії BMW EfficientDynamics.

Восьмиступінчаста коробка передач Steptronic.

8-ступінчаста коробка передач Steptronic і 8-ступінчаста спортивна коробка передач Steptronic перемикають передачі набагато більш плавно завдяки ідеально підібраним передавальним числам і коротким інтервалам оборотів.

Таким чином, найвищий комфорт поєднується з приголомшливою динамікою і зниженим витратою палива. Восьмиступінчаста коробка передач Steptronic не тільки забезпечує м'яке перемикання і зменшення шумів на високій швидкості, але і дозволяє значно знизити витрату палива. Дана коробка передач поєднується зі всіма силовими агрегатами. Завдяки зближеним передачам процес перемикання відбувається практично непомітно. Одночасно з цим двигун завжди працює в діапазоні, оптимальному з точки зору потужності й ефективності. На високих швидкостях число обертів двигуна знижується за рахунок додаткових передач, в результаті чого витрата палива і шум від двигуна стають нижче.

Восьмиступінчаста коробка передач Steptronic Sport підлаштовується під ваш індивідуальний стиль водіння. Комфортне ковзання підходить до динамічному стилю. Поряд з автоматичною зміною передач Ви в будь-який час можете змінити передачу вручну. При цьому Ви перемикаєте передачі за допомогою укороченого важеля або перемикачів на спортивному шкіряному рульовому колесі. У режимі Sport перемикання орієнтовані на максимальну динаміку і прискорення.

Система Launch Control забезпечує додаткову динаміку: дана функція, що прийшла з автоспорту, контролює обороти двигуна при старті і гарантує максимальне прискорення з місця.

8-ступінчаста спортивна коробка передач Steptronic дозволяє домогтися максимальної ефективності в поєднанні з неперевершено швидкими перемиканнями.