• X5 -5 slider

  Знижений курс 
  на автомобілі BMW X5:

  -5 грн. від комерційного курсу євро*.

  Детальніше
 • X3 main slider

  Знижений курс 
  на автомобілі BMW X3:

  -5 грн. від комерційного курсу євро*.

  Детальніше
Previous Autoplay Stop Next Слайд 1 из 2

BMW 2ї серії

Стрімкий і харизматичний. Йому притаманні кращі характеристики спортивного купе. Нова БМВ 2 серії припаде до смаку навіть найдосвідченішим автомобілістам. Один погляд, кинутий на цей видатний автомобіль, викликає бажання сісти за кермо і відчути всю його міць.

Зовнішність BMW 2 series говорить про рішучий і впевненому характері авто, що виражається в клиноподібної формі кузова, значною решітці радіатора і потужних колісних арках. Інтер'єр моделі виконаний відповідно з вищими стандартами марки. Навіть мінімальна ціна BMW 2 series включає в себе багате оснащення, необхідне для комфортної та безпечної їзди на будь-які відстані. Місце водія оформлено таким чином, щоб забезпечувати максимальне задоволення від керування цим стильним автомобілем.

Технічна начинка моделі також вражає своєю продуманістю. На російському ринку можна купити BMW 2 series з сучасними бензиновими і дизельними двигунами, що розвивають потужність в діапазоні від 184 до 326 к.с. Дані мотори агрегатуються 6-ступінчастою механічною або 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач.

BMW 2 Coupe
BMW 2 Active Tourer
BMW 2 Cabrio