• X5


  Ще більше переваг.

  Спеціальні пропозиції на автомобілі BMW X5.

  Детальніше
 • Trade-In


  BMW Service.

  Акційна пропозиція «Літо зі свіжим повітрям».

  Детальніше 
 • BMW X3

  Презентація нового BMW X3
  "Баварія Центр".

  31 березня 2018 року.

  Детальніше
 • BMW X1

  Розпочніть завтра
  вже сьогодні.

  Задоволення за кермом від 995 000 грн.*

  Детальніше
Previous Autoplay Stop Next Слайд 1 из 5

BMW 2ї серії

Стрімкий і харизматичний. Йому притаманні кращі характеристики спортивного купе. Нова БМВ 2 серії припаде до смаку навіть найдосвідченішим автомобілістам. Один погляд, кинутий на цей видатний автомобіль, викликає бажання сісти за кермо і відчути всю його міць.

Зовнішність BMW 2 series говорить про рішучий і впевненому характері авто, що виражається в клиноподібної формі кузова, значною решітці радіатора і потужних колісних арках. Інтер'єр моделі виконаний відповідно з вищими стандартами марки. Навіть мінімальна ціна BMW 2 series включає в себе багате оснащення, необхідне для комфортної та безпечної їзди на будь-які відстані. Місце водія оформлено таким чином, щоб забезпечувати максимальне задоволення від керування цим стильним автомобілем.

Технічна начинка моделі також вражає своєю продуманістю. На російському ринку можна купити BMW 2 series з сучасними бензиновими і дизельними двигунами, що розвивають потужність в діапазоні від 184 до 326 к.с. Дані мотори агрегатуються 6-ступінчастою механічною або 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач.

BMW 2 Coupe
BMW 2 Active Tourer
BMW 2 Cabrio