Послуги та додатки

Послуги ConnectedDrive.


Оснащення послугами ConnectedDrive є обов'язковим для роботи інтелектуальних служб ConnectedDrive, які включають в себе численні інформаційні та розважальні рішення.

У їх числі система BMW Online, яка з урахуванням Вашого місця розташування відкриває доступ до такої інформації, як прогнози погоди, новини, онлайн-пошук або офісні функції. Крім цього, у Вашому розпорядженні різні індивідуальні послуги та функції, серед яких веб-камери, інформація про парковках, путівники і гіди по готелях.

Також до Ваших послуг зручні, надійні і необмежені за часом використання програми для смартфонів, наприклад BMW Connected, і багато іншого. У магазині BMW ConnectedDrive Store Ви знайдете інші практичні і корисні додатки, список яких поповнюється щодня.

Online Entertainment

Підходяще музичний супровід для будь-якої ситуації, будь-якої дороги і будь-якого настрою: при замовленні пакету Online Entertainment Ви отримуєте необмежений доступ до більш ніж 12 мільйонам треків у Вашому BMW - без використання інших пристроїв, наприклад смартфонів.

Ви зможете знайти безліч музичних записів на будь-який смак. Сервіс Online Entertainment надає обліковий запис за фіксованою ціною, що дозволяє без додаткової плати підключатися до сервісів музичних партнерів BMW, наприклад Napster. І все це без додаткових витрат у 6 країнах Європи: Німеччини, Франції, Великобританії, Італії, Нідерландах та Іспанії.

Доступно тільки в поєднанні з пропонованими додатково сервісами ConnectedDrive і навігаційною системою Professional.

Інтелектуальна система екстреного виклику.

Інтелектуальна система екстреного виклику в разі необхідності забезпечить Вам швидку цілеспрямовану допомогу, а також підтримку спеціально навченим співробітником - на Вашій рідній мові, навіть якщо Ви перебуваєте за кордоном.

Дана система автоматично здійснює екстрений виклик в разі серйозної аварії зі спрацьовуванням подушок безпеки або активацією преднатяжителей ременів безпеки, викликаної ДТП. Через встановлену в автомобілі SIM-карту, тобто незалежно від Вашого мобільного телефону, в колл-центр BMW передаються важливі для служби порятунку дані, такі як точне положення автомобіля, інформація про ступінь тяжкості аварії і можливий ризик отримання травм пасажирами. Співробітники колл-центрів BMW моментально проінформують про це найближчий центр служби порятунку і нададуть учасникам аварії телефонну підтримку до приїзду рятувальників. Функцію екстреного виклику також можна активувати вручну, наприклад щоб викликати допомогу для інших учасників руху.

Real Time Traffic Information.


Завдяки системі Real Time Traffic Information (RTTI) Ви завжди володієте найактуальнішою інформацією про ситуацію на дорогах. При цьому Ви в режимі реального часу отримуєте точні дані про місце і тривалості заторів.

В якості джерел даних крім усього іншого використовуються дорожня інформація з мобільної мережі, GPS-дані автомобілів, дані від додатків смартфонів і поліцейські повідомлення. Аналіз цієї інформації дозволяє визначити затор на дорозі з точністю до 500 метрів. Таким чином, система RTTI в режимі реального часу інформує Вас про актуальну обстановці на автобанах, швидкісних і сільських дорогах, а також на маршрутах всередині міста і пропонує Вам ефективні маршрути об'їзду. Умовою для роботи RTTI є підключення сервісу «Послуги ConnectedDrive» і наявність навігаційної системи BMW Professional.

Консьєрж-сервіс.


Вам завжди було цікаво знати, що означає мати у своєму розпорядженні персонального дворецького? Тепер це стало можливим: скористайтеся для цього спеціальною послугою, а саме: консьєрж-сервісом від BMW ConnectedDrive.

При підключенні до даного сервісу Ви при натисканні на кнопку зв'язуєтеся з співробітником колл-центру BMW, який буде Вашим «особистим асистентом» в дорозі. Будь це якийсь певний ресторан, найближчий банкомат або чергова аптека - співробітник колл-центру BMW завжди допоможе Вам і за бажанням відправити адресу цікавить Вас об'єкта в навігаційну систему. Він зарезервує для Вас столик в ресторані або номер в готелі. Косьерж-сервіс працює незалежно від Вашого мобільного телефону у Вашій рідній країні і за кордоном, 24 години на добу, 7 днів на тиждень і без будь-яких додаткових витрат. Для користування даною послугою необхідно підключення до послуг ConnectedDrive.

Додатки BMW.

Пакет «Додатки BMW» дозволяє комфортно використовувати в автомобілі певні додатки для смартфонів.

Щоб забезпечити можливість використання різних додатків в автомобілі, компанія BMW розробляє не тільки власні програми, але також тісно співпрацює з партнерами, в числі яких, наприклад, Napster, Deezer, AUPEO! і Audible, в результаті чого додатки цих постачальників надійно працюють в автомобілі.

Для користування цими додатками необхідно з'єднати смартфон з автомобілем за допомогою вставного адаптера або USB-кабелю. Після цього Ви зможете зручно управляти всіма функціями за допомогою контролера iDrive. Асортимент додатків з можливість використання в автомобілі постійно розширюється завдяки тісній співпраці BMW з різними партнерами. Для роботи додатків необхідна наявність пакета «Послуги ConnectedDrive». Детальну інформацію можна знайти за адресою: www.bmw.az/apps.

Інтернет.

Замовивши опцію «Інтернет», Ви можете переглядати інтернет-сторінки на контрольному дисплеї свого BMW. Введення URL-адреси здійснюється просто і зручно з допомогою контролера iDrive або для більш швидкого доступу зі списку вибраного.

Завдяки входить в пакет «Інтернет» безлімітного тарифного плану Ви по всій країні (без міжнародного роумінгу) на швидкості до 4 км / ч зможете переглядати інтернет-сторінки на контрольному дисплеї свого BMW. Для користування даною функцією потрібне підключення до пакету «Послуги ConnectedDrive».