Лінії обробки та оснащення

M Спорт пакет


Екстремальний спорт для дорого загального користування: за допомогою M Спорт пакету Ви можете підкреслити енергійний характер BMW 2 серії Купе. Завдяки входить до складу аеродинамічному пакету M він розставляє чіткі акценти - не тільки візуально, але і в області динаміки.

M Спорт пакет зі спортивною підвіскою M і аеродинамічним пакетом M, що включає в себе спеціальні передній фартух, пороги і задній фартух, орієнтований на спортивних водіїв. Великі 17-дюймові колісні диски M з дизайном Double Spoke 460 M підкреслюють атлетичний образ автомобіля. Чорна глянсова обробка BMW Individual Shadow Line використана для окантовок бічних вікон, а також ніжки і трикутника дзеркал. Широкі ребра решітки радіатора з чорною глянсовою торцевою поверхнею, бічні шильдики M, хромовані накладки вихлопних труб і ексклюзивна забарвлення в колір «Синій Ешторіл» з ефектом «металік» ідеально доповнюють спортивний спосіб автомобіля.

У M Спорт пакет також входять такі кольори з ефектом «металік», як «Сірий мінерал», «Чорний сапфір», «Сріблястий льодовик», «Білий мінерал» і «Червоний Мельбурн», а також відтінок «Білосніжний» без ефекту «металік ».

В якості альтернативи можна замовити 18-дюймові колісні диски M з дизайном Double Spoke 461 M і хромовану обробку Chrome Line.

В інтер'єрі M Спорт пакет вже при посадці в автомобіль вітає пасажирів накладками на пороги в стилі M і спортивними сидіннями водія і переднього пасажира з комбінованою обробкою тканиною / алькантарою Hexagon антрацитового кольору, контрастною прострочуванням в кольорі «Королівський синій» і ексклюзивним дизайном M. У числі інших особливостей M Спорт пакета - опора для ноги водія в стилі M, короткоходний важіль перемикання з логотипом M, шкіряне рульове колесо в стилі M з мультифункцией і приладова панель з тахометром і спідометром, що мають червоні шкали в стилі хронографа і акцентирующие кільця червоного кольору.

Планки інтер'єру з алюмінію зі структурою Hexagon і акцентують панелями кольору «Синій Ешторіл» підкреслюють справжню спортивність автомобіля. Спортивну атмосферу в салоні також створює підсвічування інтер'єру, для якої можна вибрати оранжево-червоний і білий колір. Оббивка стелі антрацитового кольору BMW Individual також вносить свій внесок у створення спортивного образу. Ключ зі вставкою кольори «Синій Ешторіл» гармонійно завершує перелік елементів M Спорт пакета.

За бажанням при замовленні M Спорт пакету можна вибрати обробку інтер'єру шкірою Dakota чорного кольору, шкірою Dakota устричного кольору, шкірою Dakota кольори «Терра» або шкірою Dakota кольори «Червоний корал».

Лінії обробки BMW.


   

Адаптуйте свій BMW 2 серії Купе у відповідності зі своїми особистими побажаннями: за допомогою ліній обробки і оснащення BMW. BMW 2 серії Купе пропонується з лініями обробки BMW Sport і Modern. Крім цього, Ви можете замовити M Спорт пакет і оригінальні приналежності BMW.

Оригінальні приналежності BMW.


Оригінальні приналежності BMW підкреслюють спортивну маневреність BMW 2 серії Купе і підвищують його універсальність і гнучкість. До Ваших послуг різноманітний вибір практичних і високоякісних продуктів.