Комфорт і безпека

Адаптивні фари.

Адаптивні фари з регульованим світлорозподілом (місто / шосе), поворотним світлом і биксеноновой технологією гарантують оптимальне освітлення дорожнього полотна.

У темний час доби регульовані передні фари направляють світло в майбутній поворот, слідуючи за відповідним рухом рульового колеса. Інтегровані лампи освітлення поворотів покращують видимість в ближній зоні і можуть бути включені також на нерухомому автомобілі шляхом включення покажчиків повороту або обертання рульового колеса у відповідному напрямку. Таким чином, адаптивні фари гарантують оптимальний огляд у всіх ситуаціях і тим самим підвищують активну безпеку водіння.

Система управління дальнім світлом.

Система управління дальнім світлом знижує навантаження на водія в нічний час доби, автоматично включаючи і вимикаючи дальнє світло при появі рухомих в попутному і зустрічному напрямку транспортних засобів. При достатньому рівні освітленості система автоматично відключає дальнє світло.

Спеціальна камера в області салонного дзеркала заднього виду розпізнає світло фар інших автомобілів вже на відстані до 1000 метрів. Якщо при активованої системі управління дальнім світлом вона реєструє рухоме назустріч або в попутному напрямку транспортний засіб, то вона автоматично вимикає, а потім знову включає дальнє світло.

Servotronic.

Оптимальне зусилля на кермі в будь-якій ситуації - підсилювач керма Servotronic адаптує рульове зусилля залежно від швидкості і таким чином забезпечує більш інформативну та точне рульове управління на виосікх швидкостях.

Окрім цього, дана система забезпечує найвищий комфорт завдяки зниженому зусиллю на кермі, а також максимальну маневреність при парковці і маневруванні або при проїзді вузьких перехресть і поворотів.

При цьому блок управління на підставі швидкості розраховує необхідну для відповідного режиму руху зусилля на кермі. Електромагнітний клапан гідравлічної системи філігранно дозує зусилля і таким чином точніше пристосовується до певних ситуацій в порівнянні зі звичайними системами.

Так для рулювання на низьких швидкостях необхідно мінімальне зусилля. З ростом швидкості, навпаки, ступінь посилення постійно зменшується, щоб забезпечити більш прямий зв'язок з дорогою і оптимальну стійкість.

Функціональність.


   

Усередині BMW 2 серії Купе відрізняється завидною місткістю. Відсіки для зберігання в дверях розташовують достатнім обсягом, щоб вмістити літрову пляшку. Крім цього напої можна надійно зберігати в підстаканниках в центральній консолі і в центральному задньому підлокітнику.

   

Для транспортування великих і громіздких предметів Ви в якості опції можете замовити заднє сидіння, складатися в співвідношенні 40:20:40. Крім того, пакет відсіків і ніш для зберігання на BMW 2 серії Купе включає в себе такі корисні компоненти, як сітка на підлозі багажного відсіку, гаки для сумок і кріпильні вушка в багажному відсіку. Все це підвищує безпеку і функціональність автомобіля.

   

Комфортний доступ.

Інноваційний комфорт управління - функція комфортного доступу дозволяє відкривати двері автомобіля і потім запускати його двигун, не використовуючи для цього ключ.

Система автоматично розпізнає ключ, який, наприклад, лежить в папці і кишені брюк, як тільки водій наближається до автомобіля. Після автоматичний розблокування дверей Ви можете сісти в автомобіль і запустити двигун, натиснувши кнопку Start / Stop.

Завдяки ідентифікації ключа функція комфортного доступу повністю безпечна.