Ефективність

Режим ECO PRO.


Залежно від індивідуального стилю водіння режим ECO PRO забезпечує зниження витрати палива на величину до 20 відсотків (згідно з внутрішнім дослідженням BMW).

Ще більшу економію палива забезпечують такі додаткові функції, як режим руху накатом (тільки в поєднанні з АКПП), функція розрахунку оптимального маршруту і функція ECO PRO Route (обидві системи працюють в поєднанні з навігаційною системою Professional).

Функція руху накатом від'єднує трансмісію від двигуна, після чого автомобіль на швидкості до 160 км / год переходить в режим руху накатом, якщо водій прибирає ногу з педалі акселератора і при цьому не гальмує, а функція розрахунку оптимального маршруту не розпізнає необхідність в ефективній адаптації швидкості.

Функція розрахунку оптимального маршруту, використовуючи дані від навігаційної системи, розпізнає повороти, населені пункти, круговий рух, T-подібні перехрестя, швидкісні обмеження і виїзди на швидкісні магістралі і таким чином видає підказки по оптимальному скиду газу. Функція ECO PRO Route на підставі таких параметрів, як індивідуальний стиль водіння, актуальна дорожня ситуація і стан дорожнього щільна, розраховує найефективніший маршрут. Бортовий комп'ютер відображає бонусний запас ходу, тобто скільки додаткових кілометрів можна проїхати завдяки активації режиму ECO PRO.

Аеродинаміка.

Дизайн автомобіля послідовно орієнтований на філософію BMW EfficientDynamics. Його аеродинамічний силует забезпечує оптимальну аеродинаміку.

Передній фартух в якості важливого елемента дизайну є уособленням філософії BMW EfficientDynamics. Інтегрована повітряна «шторка» спрямовує зустрічний повітряний потік через два вертикальних повітрозабірника уздовж передніх арок. Прискорений повітряний потік створює «завісу» в області зовнішньої сторони коліс. Крім цього, повітряні «зябра» надають потоку повітря певний напрямок. Ці інноваційні заходи BMW EfficientDynamics знижують завихрення і повітряний опір, внаслідок чого витрата палива знижується.

Плоска обшивка днища з екранами в області моторного відсіку і задній осі додатково покращує аеродинаміку автомобіля. Нові елементи обшивки орієнтовані не тільки на значне поліпшення аеродинаміки: вони забезпечують поліпшену акустичну ізоляцію і підвищену антикорозійний захист.

Автоматична функція «старт-стоп».

Завдяки автоматичній функції «старт-стоп» паливо витрачається тільки під час руху автомобіля.

Під час зупинки, наприклад на світлофорі або при русі в пробці, функція Auto Start Stop використовує прихований потенціал і відключає двигун, як тільки автомобіль почне працювати на холостому ходу і водій прибере ногу з педалі зчеплення (МКПП) або сповільнить автомобіль до повної зупинки (АКПП ).

Коли функція "старт-стоп» активна, на інформаційному дисплеї відображається відповідний символ. Як тільки Ви натискаєте педаль зчеплення (МКПП) або прибираєте ногу з педалі гальма (АКПП), двигун в частки секунди автоматично заводиться, так що Ви спокійно і без будь-яких затримок можете продовжити свою поїздку.

Автоматична функція «старт-стоп» не погіршує комфорт і безпеку їзди, оскільки залишається відключеною, якщо двигун не прогрілося до оптимальної робочої температури, що не досягнута необхідна температура в салоні автомобіля або якщо заряд акумуляторної батареї недостатній чи рульове колесо повертається. Центральний модуль управління при необхідності запускає двигун навіть під час зупинки. Наприклад, при откативаніем автомобіля з місця або в разі потрапляння опадів на лобове скло. За бажанням Ви в будь-який час можете відключити систему Auto Start Stop за допомогою кнопки.

Рекуперація енергії гальмування.

При кожному гальмуванні вивільняється кінетична енергія, яка довгий час не використовувалася в автомобілях.

Система рекуперації енергії гальмування використовує цей потенціал і виробляє напругу з вивільняється кінетичної енергії, яка утворюється при відпуску педалі акселератора або гальмуванні. Дана енергія використовується для зарядки АКБ. Завдяки цій інтелектуальній системі управління енергією немає необхідності в постійній роботі генератора. Результат: витрата палива знижується, а потужність збільшується - що повністю відповідає філософії BMW EfficientDynamics.

8-ступінчаста автоматична коробка передач.

Восьмиступінчастою автоматична коробка передач встановлює нову планку в галузі динаміки і економічності і є при цьому ключовим елементом програми BMW EfficientDynamics.

Надвисока точність підбору передавальних чисел дозволяє домогтися оптимальної якості передачі потужності як на низьких, так і на високих швидкостях. Одночасно зі значним зниженням витрати палива ви отримуєте можливість насолодитися ще більш спортивним характером автомобіля і новими гранями динамічності. Зокрема, на високих швидкостях додаткові передачі дозволяють знизити частоту обертання двигуна. Як наслідок, знижується витрата палива і рівень шуму від силової установки.

Важливу роль в цьому відношенні грає муфта гідротрансформатора, у тому числі в ручному режимі перемикання передач. У поєднанні з майже миттєвою зміною частоти обертання двигуна і точною настройкою коробки передач муфта забезпечує високий ступінь комфорту при перемиканнях і істотно знижує рівень шуму.

Індикатор моментів перемикання.

Своєчасні та оптимальні перемикання передач значно знижують витрату палива особливо при їзді в місті і на далекі відстані.

Правильний вибір моменту перемикання передачі дозволяє знизити витрату палива насамперед у місті і на трасах. Залежно від дорожньої ситуації і оборотів двигуна система управління двигуна розраховує найбільш ефективну в даний момент передачу і відображає її на інформаційному дисплеї у вигляді миготливої ​​стрілки, спрямованої вниз або вгору. При цьому система розпізнає інтенсивне прискорення і таким чином виводить рекомендацію на включення наступної передачі на більш високих оборотах. За результатами порівняльних тестів автомобілі з індикатором моменту перемикання передач витрачають на 5% відсотків менше палива.