Динаміка

BMW M235i.

Цей автомобіль тільки входить в кураж там, де інші вже зупиняються: турбований рядний 6-циліндровий двигун потужністю 240 кВт (326 к.с.), динамічні гальма, що підвищує притискну силу задній спойлер, спортивна підвіска M та багато іншого - ласкаво просимо в світ , який просочений гоночним духом і пропонує хвилюючу динаміку.

   

Версія M Performance завдяки своєму спеціальному рядному шестициліндровому двигуну і спортивному звуку є самою спортивною моделлю BMW 2 серії. Вже при першому погляді на автомобіль його виняткову спортивність видають 18-дюймові легкосплавні диски в стилі M зі спеціальними шинами різної розмірності, ксенонові фари і спортивні гальма M темно-синього кольору «металік» з написом M. Підвищені маневреність і динаміка забезпечуються завдяки спеціально налаштованої спортивної підвісці M із заниженням на 10 міліметрів і рульовому управлінню із змінним передавальним відношенням і підсилювачем Servotronic.

   

Аеродинамічний пакет M зі спеціальним переднім фартухом, заднім дифузором і спойлером на кришці багажника покращує динаміку і збільшує притискну силу. Корпуси зовнішніх дзеркал кольору «Сіре залізо» і дві вихлопні труби з чорним хромуванням завершують спортивний спосіб автомобіля. Ні в кого не виникне сумнівів в особливій динаміці цієї моделі завдяки темної хромованою написи M235i в задній частині.

   

В інтер'єрі моделі M Performance унікальний спортивний дизайн підкреслюють накладки на пороги з написом M235i, спортивні сидіння водія і переднього пасажира з типовою прострочуванням M та шкіряну багатофункціональне рульове колесо M. Відповідну атмосферу забезпечують планки інтер'єру M зі спортивною алюмінієвою обробкою Hexagon і комбінація приладів зі спеціальним дизайном циферблатів та елегантними шкалами в стилі хронографа (і написом M235i у разі комплектації автомобіля комбінацією приладів з розширеними функціями). Крім цього, модель M Performance оснащується опорою для ноги водія M. Підсвічування інтер'єру підтримує функцію зміни кольору (оранжево-червоний або білий). Свій внесок у створення спортивного способу також вносить оббивка стелі BMW Individual антрацитового кольору. Аудіосистема Professional ефектно завершує оснащення інтер'єру.

   

Двигуни.


BMW 2 серії Купе виділяється з маси не тільки своєю зовнішністю. Під капотом також є на що подивитися: наприклад, чудовий рядний шестициліндровий двигун BMW TwinPower Turbo - у поєднанні з інтелектуальними заходами BMW EfficientDynamics для досягнення видатної ефективності.

Не має ніякого значення, який тип двигуна Ви обрали - унікальна для даного класу динаміка в широкому діапазоні оборотів робить BMW 2 серії Купе ультимативною «згустком енергії».

Launch Control.

BMW 2 серії Купе вражає як у статиці, так і при старті з місця. Ключове слово, що змушує приходити в захват орієнтованих на спортивний стиль водіїв: максимальне прискорення.

Це можливо завдяки функції управління прискоренням 8-ступінчастою спортивної коробки передач Steptronic. Натисніть кнопку DSC, встановіть селектор в положення «S», натисніть гальмо і вичавіть педаль акселератора до режиму Kickdown - тепер опустіть гальмо і дізнайтеся, що таке справжній гоночний старт.

Адаптивна підвіска M.

Ідеальна підвіска для ще більшої маневреності - електроннокеровані амортизатори адаптивної підвіски M підлаштовуються під Ваш стиль водіння і дорожні умови.

Відповідне настроювання можна вибрати за допомогою перемикача режимів руху. Крім цього, адаптивна підвіска M занижена на 10 мм, завдяки чому досягається додаткова маневреність.

Включивши режим Sport за допомогою перемикача режимів руху, Ви можете вибрати жорсткіші налаштування амортизаторів. У режимі Sport + активуються система динамічної стабілізації DSC і система динамічного контролю тяги DTC, які дозволяють їхати в ще більш спортивному стилі.

Спортивне рульове управління із змінним передавальним відношенням.

Спортивне рульове управління із змінним передавальним відношенням і підсилювачем Servotronic забезпечує точну і динамічну керованість при низькому зусиллі на кермі. Воно працює незалежно від актуальної швидкості і змінює передавальне відношення з урахуванням кута повороту рульового колеса.

Дана система знижує кількість оборотів рульового колеса особливо при його повороті на великий кут. Це не тільки підвищує маневреність при спортивній їзді в крутих поворотах і віражах, але і комфорт під час паркування і маневрування. При невеликих кутах повороту керованих коліс рульове управління забезпечує відмінну курсову стійкість і високу точність управління.

Перемикач режимів руху.

Перемикач режимів руху дозволяє вибрати режим Comfort зі стандартними настройками двигуна і трансмісії, орієнтований на ефективність режим ECO PRO або режим Sport, який підвищує динаміку автомобіля.

Режим ECO PRO, мета якого полягає в економії палива, відповідним чином адаптує характеристику роботи педалі акселератора, коробки передач та системи опалення / кондиціонування повітря і тим самим дозволяє знизити витрату палива аж до 20%.

Ще більшої економії дозволяють домогтися такі додаткові функції, як режим руху накатом, функція розрахунку оптимального маршруту і функція ECO PRO Route, які працюють у поєднанні з навігаційною системою Professional. Функція розрахунку оптимального маршруту за допомогою навігаційної системи визначає особливості місцевості і відображає відповідні ради.

Функція ECO PRO Route з урахуванням дорожньої ситуації, індивідуального стилю водіння і особливостей місцевості розраховує орієнтований на ефективність маршрут. Завдяки функції руху накатом (тільки в поєднанні з автоматичною коробкою передач) автомобіль на швидкості до 160 км / год переходить в режим руху накатом, якщо водій прибирає ногу з педалі акселератора і при цьому не гальмує. У режимі Sport автомобіль, навпаки, реагує більш спонтанно і дозволяє їхати в більш спортивному стилі.

Керованість.

BMW 2 серії Купе повністю відповідає вимогам водія не тільки в області дизайну і функціональності. У технічному плані також все орієнтовано на отримання абсолютного задоволення від водіння. І це вдалося!

Завдяки задньому приводу BMW, перемикачу режимів руху, спортивному рульовому управлінню із змінним передавальним відношенням і унікальною для даного класу развесовке в співвідношенні 50:50 це спортивне купе вражає своєю маневреністю і точної керованістю. Або, іншими словами, абсолютним задоволенням від водіння.