Дизайн

Дизайн екстер'єру.


Темпераментний характер: примітна виштамповка бере свій початок за передньою віссю і потім в елегантному підйомі переходить до задніх крил, підкреслюючи спортивно-динамічну клиноподібну форму. У поєднанні з м'язистими колісними арками вона демонструє: BMW 2 серії Купе готовий у будь-який момент здійснити різкий кидок вперед.

Внушающая повагу задня частина: L-подібні задні світлодіодні ліхтарі і горизонтальні лінії візуально розширюють автомобіль. Задній спойлер на моделі M235i зменшує підйомну силу на задній осі при їзді на високих швидкостях.

Наступальний порив: контурні лінії довгого капота повторюють проходження повітряного потоку, великі повітрозабірники символізують міць BMW 2 серії Купе, від якої захоплює дух навіть у статиці.

Центр уваги: ​​передні фари набувають гострі обрис ближче до тривимірним «ніздрів». Спрямовані вперед ребра завдяки глянцевому торцевій поверхні створюють ефект пластичної глибини. Хромована окантовка решітки радіатора підсилює цей ефект і надає автомобілю привабливий образ.

Примітні кольорові акценти: зовнішні дзеркала в кольорі «Сіре залізо» входять до числа унікальних особливостей екстер'єру моделі M235i. Цей акцентував відтінок також використовується для ребер бічних повітрязабірників і привабливих 18-дюймових колісних дисків. Результат: спортивність, яка відразу ж впадає в очі.

Передня і задня частина.


Все в цьому автомобілі орієнтоване в одному напрямку: вперед. Насамперед це видно по дизайну передньої частини. Нахилені вперед "ніздрі" гармонійно поєднуються з капотом, контурні лінії якого повторюють проходження повітряного потоку.

Типовий образ BMW набуває свій унікальний характер завдяки загостреній формі передніх фар, які за своєю формою нагадують очі людини.

Примітна задня частина завдяки своїм строго горизонтальним лініях підкреслює широку колію BMW 2 серії Купе. Гармонія між вихлопними трубами і заднім фартухом візуально робить автомобіль більш низьким. Спортивний образ моделі M235i підкреслюється спойлером на задній кришці. Крім зовнішньої привабливості, він також робить позитивний вплив на динаміку: на високих швидкостях він зменшує підйомну силу на задній осі.

Світловий дизайн.


   

Широко розставлені подвійні круглі фари сконцентровані на найголовнішому: на дорозі. Їх горизонтальна форма візуально розширює передню частину автомобіля. Їх «погляд» сконцентрований і сфокусований вперед.

   

Різні світловідбиваючі ефекти на поверхнях надають автомобілю свіжий і живий вигляд, який ще більше посилюється завдяки тривимірним елементам в опціональних ксенонових фарах.

   

Впевнений вид при погляді на задню частину: задні ліхтарі привертають до себе увагу своїми широкими червоними світлодіодними габаритними вогнями L-подібної форми. Їх самобутній і примітний дизайн додає автомобілю унікальний образ в нічний і денний час.

   

Дизайн інтер'єра.

Все зроблено для Вас: сівши на водійське місце BMW 2 серії Купе, Ви відразу ж опиняєтеся в центрі уваги. Оскільки весь кокпіт орієнтований на водія.

   

Ассиметричная центральна консоль повернена до водія, вільно вартий контрольний дисплей оптимально розташований у полі його зору, всіма важливими функціями легко управляти в будь-якій ситуації. Завдяки типовим для купе безрамним вікнам ніщо не ускладнює огляд.

   

Знаходяться один над одним поверхні і динамічні лінії продовжують в салоні спортивний спосіб екстер'єру. Високоякісні матеріали є невід'ємною частиною автомобіля, як і їх якісна обробка.