Системи допомоги водію

Driving Assistant.


При швидкості більше 70 км / год система Driving Assistant попереджає водія за допомогою вібрації на рульовому колесі і індикатора на комбінації приладів про мимовільний виїзді за межі своєї смуги руху. Якщо зміна смуги здійснюється навмисно і включений покажчик повороту, то попередження не видається.

При небезпеки зіткнення з автомобілями або пішоходами система попередження про зіткнення і розпізнавання пішоходів з функцією гальмування в міських умовах своєчасно попереджає водія про небезпеку і в екстреному випадку зупиняє автомобіль.

Сенсорний контролер iDrive.

Сенсорний контролер iDrive дозволяє однією рукою зручно управляти системою iDrive. Завдяки інтегрованої в контролер сенсорної панелі Ви, наприклад, можете від руки ввести адресу в навігаційну систему.

Крім цього Ви можете викликати різні функції, виконувати їх настройку і перегортати списки. Управління здійснюється легко і інтуїтивно шляхом дотику до сенсорної панелі - для Вас як водія це дійсно досить зручно, так як Вам практично не доводиться відволікатися від дорожньої ситуації. Всі функції, якими Ви керуєте за допомогою контролера, можна переглядати на контрольному дисплеї.

Індикатор швидкісних обмежень.

Забезпечте собі безпеку - індикатор обмежень швидкості з індикацією заборони обгону покаже Вам чинне на даній ділянці дороги обмеження швидкості і заборона обгону.

Відповідна індикація виводиться на дисплей в комбінації приладів. Спеціальна камера фіксує дорожні знаки. Отримана за допомогою камери інформація разом з даними навігаційної системи обробляється в модулі управління. Спільно з іншими функціями, такими як датчик дощу, система проінформує Вас про умови обмеження швидкості, наприклад в дощову погоду або при наявності тимчасових обмежень. Для роботи даної системи необхідна навігаційна система Business або Professional.

Система допомоги при паркуванні.


   

Система допомоги при паркуванні полегшує паралельну парковку. За бажанням вона розпізнає відповідні для автомобіля паркувальні місця при русі на низькій швидкості (менше 35 км / год).

   

Після того як підходяще паркувальне місце знайдено, водієві достатньо включити покажчик повороту і система допомоги при парковці візьме на себе керування автомобілем. Водій супроводжує процес паркування, вибираючи потрібну передачу і натискаючи педалі акселератора і гальма. При цьому система виводить на контрольний дисплей вказівки і видає додаткові звукові сигнали. Результат: спокійна парковка з підвищеною безпекою.

   

Камера заднього виду.

При маневруванні і парковці камера заднього виду дозволяє контролювати на контрольному дисплеї простір позаду автомобіля. Камера заднього виду полегшує огляд при русі заднім ходом під час паркування і на швидкості до 20 км / год.

Інтерактивні лінії показують, наскільки вибране місце для парковки підходить під розміри Вашого автомобіля, і допомагають Вам при маневруванні за допомогою кольорових областей на дисплеї управління. Будучи підключеної до фаркоп, камера заднього виду підтримує практичну функцію масштабування, спрощуючи процедуру з'єднання з причепом.