Варіанти дизайна та обладнання

Спортивний пакет М.


Безкомпромісна спортивність для вулиці. У варіанті M Sport ваш BMW 2 серії Кабріолет перетворюється на дикого звіра, що помітно неозброєним оком. У поєднанні з аеродинамічним пакетом M (стандартне обладнання) автомобіль не просто виглядає приголомшливо - він здатний на багато що, доводячи це в кожній спортивній поїздці.

Спортивний пакет M призначений в першу чергу для любителів спортивного водіння - про це ясно говорять спортивна підвіска M, аеродинамічний пакет M зі спеціальним переднім фартухом, бічні пороги і задній фартух. Додатково спортивний характер автомобіля підкреслюють 17-дюймові легкосплавні колісні диски з подвійними спицями дизайну 460 M і гальма M Sport з синіми гальмівними супортами. Фінальними штрихами динамічного способу служать восьмій ребер решітки радіатора з хромованою передньою поверхнею і хромована вихлопна труба, а також глянцеві елементи дизайну з варіанту BMW Individual Shadow Line і ексклюзивна забарвлення Синій Ешторіл.

Для спортивного пакету M також пропонуються інші кольори кузова, включаючи Сірий Мінерал, Чорний Сапфір, Сріблястий Льодовик, Білий Мінерал, Білосніжний і Червоний Мельбурн.

В якості альтернативи можна замовити 18-дюймові легкосплавні диски M з подвійними спицями дизайну 461 M із забарвленням Сріблястий і Залізний Сірий з шинами змішаного типу.

У салоні виділяються дверні пороги M і спортивні передні сидіння в ексклюзивному стилі M з комбінованою оббивкою з тканини Hexagon і матеріалу Alcantara антрацитового кольору з контрастною прошивкою кольору Королівський Синій. Привітальна підсвічування спереду і ззаду створює атмосферу динаміки, так само як і декоративне підсвічування в передній і задній частинах салону, у тому числі в ніші для ніг і в відділенні центральної консолі, для якої можна вибрати одну з двох ексклюзивних колірних комбінацій: оранжево-червоний або білий.

Декоративні накладки салону дизайну Aluminium Hexagon кольору Синій Ешторіл або Чорний підкреслюють спортивний характер автомобіля, так само як і оббивка даху BMW Individual антрацитового кольору. До інших особливостей спортивного пакету M відносяться висувною підлокітник, підніжка для водія в стилі М, колінна подушка водія праворуч від підніжки, укорочений важіль КПП з логотипом M, шкіряне рульове колесо M з багатофункціональними кнопками, а також приладова панель з особливим оформленням приладів і дрібної градуировкой шкал. Система управління режимами водіння додатково включає в себе режим Sport +. Ключі від автомобіля прикрашені елементами кольору Синій Ешторіл.

В якості опції для спортивного пакету M пропонуються високоякісна оббивка зі шкіри Dakota, оббивка зі шкіри Dakota кольору Устричний з акцентами кольору Темний Устричний, оббивка зі шкіри Dakota кольору Коричнева Теракота і оббивка зі шкіри Dakota кольору Кораловий Червоний з чорними акцентами. Завершують загальну картину салону декоративні накладки з коштовних порід деревини в дизайні «полірований алюміній» зі вставками чорного кольору або кольору Оксид Срібла або в дизайні Fineline Stream або Fineline Pure зі вставками кольору Оксид Срібла.

Sport Line.

Експресивні елементи дизайну глянсового чорного кольору ясно говорять про те, що у варіанті BMW Sport Line ключовим мотивом є пристрасть до динамічного водінню.

Одного погляду на спідометр і тахометр достатньо, щоб змусити прискорено битися серце любителя гонок. Червоні шкали приладів немов з нетерпінням чекають поїздки.

Пакет Sport Line включає в себе 17-дюймові легкосплавні колісні диски із зіркоподібним розташуванням спиць. Вісім ребер решітки радіатора ексклюзивного дизайну виконані в глянсовому чорному кольорі, так само як окремі елементи в передньому і задньому фартухах і корпуси зовнішніх дзеркал. Вихлопна труба має чорну хромовану обробку. Напис Sport збоку ясно вказує на динамізм автомобіля у виконанні Sport Line.

В якості опції також пропонуються 18-дюймові колісні диски з подвійними спицями дизайну 384.

Варіант Sport Line, в якому втілено спортивний характер автомобілів BMW, можна також відрізнити по напису BMW Sport на дверних порогах. Рельєфні спортивні сидіння з оббивкою з тканини Track прикрашені контрастними акцентами червоного або сірого кольору. До ваших послуг шкіряне спортивне рульове колесо з контрастною рядком червоного або чорного кольору на вибір. Декоративні вставки в салоні чорного глянсового кольори поєднуються з матовими контрастними елементами кольору Кораловий Червоний. Серед інших особливостей можна назвати регульовану підсвічування салону оранжево-червоного і білого кольорів, а також приладову панель з контрастними кільцями і червоними шкалами спідометра і тахометра. Завершує картину ключ з червоною обробкою.

Спортивні сидіння пропонуються також з комбінованою оббивкою з тканини Breeze і шкіри в кольорі Антрацитовий або Устричний, з чорної шкіри Dakota з червоними акцентами або зі шкіри Dakota кольору Кораловий Червоний з чорними акцентами, зі шкіри Dakota кольору Коричнева Теракота або чорного кольору без акцентів, а також зі шкіри Dakota кольору Устричний з акцентами кольору Темний Устричний.

В якості альтернативи декоративне оздоблення салону може бути виконана з цінних порід деревини в дизайні Fineline Stream або Fineline Pure, в кольорі Темний Перли, в дизайні «полірований алюміній» або в глянсовому чорному кольорі (в кожному випадку з матовими вставками кольору Оксид Срібла), а також у дизайні «полірований алюміній» з глянцевими чорними вставками або матовими вставками кольору Кораловий Червоний.

Luxury Line.


Блискучі хромовані елементи дизайну ясно говорять про те, що у варіанті Luxury Line ключовим мотивом є елегантність і вишуканість. Сигналізація аварійного зближення при парковці дозволяє маневрувати і паркуватися в умовах обмеженого простору, тим самим підвищуючи комфорт водія.

Автомобіль з пакетом Luxury Line вражає з першого погляду. 17-дюймові легкосплавні колісні диски з Y-подібними спицями дизайну 380, радіаторна решітка BMW з 11 ребрами, елементи дизайну BMW Chrome Line, характерні передній і задній бампери і хромована вихлопна труба ідеально вписуються в сучасний вигляд автомобіля. Автомобіль Luxury Line легко відрізнити по напису Luxury збоку.

В якості опції для Luxury Line пропонуються 18-дюймові легкосплавні диски з V-подібними спицями дизайну 387 з шинами змішаного типу.

Перше, що вас зустрічає в салоні, - це стильні алюмінієві накладки на дверні пороги з написом Luxury. Оббивка зі шкіри Dakota кольору Устричний з акцентами кольору Темний Устричний, а також загальне оформлення салону в світлих тонах або в чорному кольорі відрізняються винятковим комфортом і естетичною привабливістю. Верхня частина приладової панелі і спортивне шкіряне рульове колесо виконані в чорному кольорі. Обробку центральної консолі завершують декоративні накладки з коштовних порід деревини дизайну Fineline Stream з матовими вставками кольору Оксид Срібла. Регульована підсвічування помаранчево-червоного або білого кольору (з додатковим освітленням центральних стійок), якою можна керувати за допомогою контролера iDrive, полегшує орієнтування в салоні при недостатній освітленості. Завершальним штрихом в дизайні Luxury Line служить чорний ключ з хромованою обробкою.

В якості опції для Luxury Line пропонується оббивка сидінь зі шкіри Dakota чорного кольору або кольору Коричнева Теракота. Додатково ви можете замовити для салону декоративні накладки в дизайні «полірований алюміній» зі вставками чорного кольору або кольору Оксид Срібла або накладки з цінних порід деревини в дизайні Fineline Pure зі вставками кольору Оксид Срібла.

Пакети.

Пакети обладнання BMW - перше, на що слід звернути увагу, вибираючи додаткове обладнання для вашого BMW 2 серії Кабріолет.

Завдяки багаторічному досвіду компанії ви можете бути впевнені в якості аксесуарів і в тому, що вони підійдуть до вашого автомобіля. Для отримання інформації про пакети обладнання, доступних у вашій країні, зв'яжіться з дилером BMW або скористайтеся конфігуратором на вашому національному / регіональному веб-сайті BMW.

Оригінальні аксесуари BMW.

Оригінальні аксесуари BMW підкреслюють спортивний характер BMW 2 серії Кабріолет і роблять автомобіль ще більш функціональним і універсальним. Тут ви знайдете асортимент практичних високоякісних товарів.