Сервіси та додатки

Сервіси ConnectedDrive.

Сервіси ConnectedDrive є основою для функцій BMW ConnectedDrive, що надають водієві широкі можливості отримання інформації, розваг і сервісів в дорозі.

   

Як приклад можна назвати сервіс BMW Online, що забезпечує доступ до поточної інформації з прив'язкою до місця розташування - наприклад, до прогнозів погоди, новинам, онлайн-пошуку на основі служб Google ™, а також до офісних функцій. Крім того, в меню «Додатки» є можливість індивідуального комбінування окремих сервісів, таких як веб-камери, ціни на паливо, паркувальна інформація, а також туристичні та готельні путівники.

   

Сюди також входить зручний, безпечний і необмежений доступ до певних смартфон додаток. Крім того, пакет сервісів ConnectedDrive забезпечує доступ до магазину BMW ConnectedDrive, завдяки чому ви в будь-який час і в будь-якому місці можете управляти сервісами та додатками на свій розсуд. До складу пакету сервісів ConnectedDrive також входить безліч інших систем і функцій, завдяки яким ви зможете отримати ще більше задоволення від кожної поїздки у вашому BMW.

   

Сервіс «Розваги Онлайн».


Ідеальна композиція для будь-якої ситуації, будь-якої дороги і будь-якого настрою. Функція «Розваги Онлайн» забезпечує прямий і необмежений доступ більш ніж до 22 млн музичних композицій безпосередньо з вашого BMW - при цьому для користування функцією не вимагаються смартфони або інші додаткові пристрої. Тут представлена ​​величезна кількість композицій на будь-який смак.

При відтворенні композиції вона автоматично записується на жорсткий диск автомобіля. Тепер ви можете нескінченно насолоджуватися музикою, не відволікаючись від водіння. Для сервісу «Розваги Онлайн» можна відкрити обліковий запис з фіксованою абонентською платою через будь-якого з музичних партнерів BMW (наприклад, Napster або rara). Обліковий запис можна використовувати без додаткової плати на території шести європейських держав: Німеччини, Франції, Великобританії, Італії, Іспанії та Нідерландів.

Консьєрж-сервіс.

Ті, хто хотів би приміряти на себе роль людини, що розташовує особистим помічником, гідно оцінять консьєрж-сервіс BMW ConnectedDrive.

   

Одне натискання кнопки з'єднує вас із співробітником контактного центру BMW, який на час вашої поїздки прийме на себе обов'язки вашого особистого помічника. Вас цікавить конкретний ресторан, найближчий банкомат або аптека? Співробітник контактного центру BMW допоможе знайти все, що вам потрібно, а при необхідності передасть відповідний адресу безпосередньо в навігаційну систему вашого автомобіля. Функція «Консьєрж-сервіс» не залежить від мобільного телефону водія і доступна цілодобово як у вашій країні, так і за кордоном без додаткової плати.

   

Доступ в Інтернет.

Опція «Доступ в Інтернет» дозволяє відображати веб-сторінки безпосередньо на дисплеї управління високого дозволу у вашому автомобілі. Завдяки цьому водій може користуватися Інтернетом так само, як на домашньому комп'ютері, по високошвидкісному з'єднанню UMTS.

Адреса сайту можна легко ввести за допомогою контролера iDrive або закладок швидкого доступу. Завдяки фіксованим тарифом власники BMW можуть користуватися інтернет-доступом безпосередньо в автомобілі на всій території країни (без роумінгу). Як екран при роботі в Інтернеті може використовуватися дисплей управління (на швидкості до 4 км / ч). Розважальна система для пасажирів задніх сидінь Professional дозволяє виходити в Інтернет за допомогою плоских екранів, вбудованих в спинки передніх сидінь.

Інформація про дорожню ситуацію онлайн.


Система надання інформації про дорожню ситуацію онлайн (RTTI) постійно забезпечує вас найбільш актуальними відомостями про ситуацію на дорогах.

Ви отримуєте точні відомості про час і тривалість транспортних пробок на заміських (у тому числі проселочних) дорогах, а також на багатьох вулицях міст практично в режимі реального часу. Інтелектуальний пошук альтернативних маршрутів дозволяє потрапити в пункт призначення найбільш вигідним шляхом. Система отримує і аналізує GPS-дані парків транспортних засобів, анонімні профілі переміщення, смартфони програми, поліцейські звіти, а також враховує прогнозовані ситуації, наприклад години пік. Інформація про дорожньо-транспортної обстановці наочно відображається на карті доріг зеленим, жовтим, помаранчевим і червоним кольором.

Дистанційне керування автомобілем.


Сервіс дистанційного керування автомобілем і безкоштовний додаток My BMW Remote (яке можна завантажити в магазинах AppleTM App Store і GoogleTM Play Store) дозволяють управляти через Інтернет різними функціями - наприклад, відмикати і замикати автомобіль.

Можна також безпосередньо передавати вибрані пункти призначення за допомогою пошукової системи Google ™. Крім того, можна відобразити розташування автомобіля в радіусі 1,5 км. Для цього необхідна одноразова активація сервісу дистанційного керування автомобілем на клієнтському порталі My BMW ConnectedDrive: www.bmw-connecteddrive.com.

Функція інтелектуального екстреного виклику.

Функція інтелектуального екстреного виклику дозволяє цілодобово отримувати швидку адресну допомогу, а також допомогу спеціально підготовлених співробітників рідною мовою водія, в тому числі за кордоном.

У разі серйозної аварії, при якій спрацювали подушки безпеки або преднатяжители ременів, інтелектуальна система автоматично посилає аварійний виклик. Необхідні дані, наприклад точне місце розташування автомобіля, інформація про ступінь тяжкості аварії та можливих травмах водія і пасажирів, передаються в контактний центр BMW допомогою інтегрованої в автомобіль SIM-карти, тобто без використання вашого мобільного телефону. Співробітники контактного центру повідомлять про те, що трапилося в найближче відділення рятувальної служби та нададуть підтримку по телефону до тих пір, поки аварійні служби не прибудуть на місце події. Аварійний виклик можна активувати і вручну, наприклад у випадку, якщо в допомоги потребують інші учасники руху.