Комфорт і безпека

Адаптивні передні фари.

Адаптивні біксенонові передні фари з функцією освітлення поворотів і регульованим розподілом світлового потоку в різних режимах для міста і заміської траси забезпечують оптимальну освітленість дороги.

Водій отримує можливість переглядати ділянку дороги за поворотом в міру обертання рульового колеса, що особливо зручно в темний час доби. При включенні покажчика повороту або обертанні рульового колеса автоматично активується функція освітлення поворотів, що поліпшує видимість в ближній зоні, - навіть якщо автомобіль нерухомий. Результат - якісне освітлення дороги в будь-якій ситуації, що означає суттєве підвищення безпеки.

Система наскрізного завантаження.


При повністю складених спинках задніх сидінь в проріз багажника (450 мм завширшки і 246 мм у висоту) без зусиль можна завантажувати довгі предмети, наприклад спортивний інвентар.

При цьому складені спинки утворюють рівну підлогу. При піднятою м'якої даху можна перевозити дві сумки для гольфу, а при опущеному даху утворюється отвір дозволяє завантажувати довгі предмети.

BMW Selective Beam.

Функція BMW Selective Beam робить нічні поїздки більш безпечними та комфортними. Система забезпечує чудову видимість у темряві, що не засліплюючи при цьому інших водіїв.

Розпізнаючи інших учасників руху, система вибірково змінює форму світлового потоку, щоб виключити осліплення. Робочий діапазон в 400 м забезпечує раннє розпізнавання небезпеки засліплення і підвищена якість відстеження.

Система Servotronic.

До ваших послуг оптимальна система посилення рульового управління в будь-яких умовах - система Servotronic. Вона регулює величину підсилення відповідно до поточної швидкістю руху, забезпечуючи інформативність і точність рульового управління на високих швидкостях.

Також дана система забезпечує високий ступінь комфорту за рахунок мінімізації зусилля, необхідного для обертання рульового колеса. Одночасно з цим максимально збільшується маневреність при парковці і русі по вузьких і звивистих дорогах. Електроніка блоку управління вимірює швидкість руху і визначає необхідну величину підсилення у відповідних умовах. Спеціальний клапан з електронним управлінням в рульовій гідравлічній системі забезпечує підвищену точність регулювання, яка значно перевищує аналогічний показник традиційних гідравлічних підсилювачів, прив'язаних до числа оборотів двигуна. Дана система зводить до мінімуму зусилля, необхідне для обертання кермового колеса при русі з низькою швидкістю. У міру зростання швидкості ступінь посилення поступово знижується, щоб забезпечити безпосередній контакт з дорогою і таким чином поліпшити курсову стійкість.

Захист при перекиданні.


Абсолютно непомітні в неактивному стані дуги безпеки істотно підвищують пасивну безпеку автомобіля. У разі перекидання дуги миттєво висуваються, що в поєднанні з посиленою рамою лобового скла забезпечує надійний захист водія і пасажирів.

Дві встановлені за задніми підголівниками дуги безпеки, керовані датчиками перекидання, в звичайному положенні абсолютно не виступають над поверхнею. У разі перекидання вони висуваються за частки секунди і міцно фіксуються в кінцевому положенні. Крім того, датчики через блок управління подушками безпеки активують натяжители ременів безпеки, не допускаючи випадання водія і пасажирів. Безпека не шкодить естетиці: в пасивному стані дуги повністю втоплені в кузов автомобіля, не порушуючи його елегантний динамічний дизайн.

Комфортний доступ.


Інноваційна і зручна у використанні система комфортного доступу дозволяє відкривати двері автомобіля і запускати двигун без безпосереднього використання ключа.

Коли ви наближаєтеся до автомобіля, система автоматично розпізнає ключ, який може при цьому перебувати в кишені брюк або портфелі. Після автоматичного відмикання дверей можна запустити двигун за допомогою клавіші Start / Stop. Надійний механізм аутентифікації ключа гарантує безпеку системи комфортного доступу.

Обслуговування вашого BMW.

Купуючи BMW, ви вибираєте не тільки бездоганну динаміку і задоволення від водіння, але і відмінний сервіс і всебічну підтримку. Тому що ніхто не знає ваш автомобіль краще, ніж компетентні фахівці авторизованого сервісного центру BMW.

Кожну з наших послуг відрізняє індивідуальний підхід, будь то техогляд або планове обслуговування, ремонт або процедури по догляду. Ви завжди можете покластися на наших кваліфікованих фахівців. BMW забезпечить незмінно бездоганне стан вашого автомобіля. Це означає, що за кермом вас завжди чекає максимум задоволення.

З пакетом сервісних послуг BMW Service Inclusive ніщо не завадить задоволенню від водіння. Відтепер ви можете не піклуватися про те, у скільки обійдеться ремонт, обслуговування або техогляд. Ми беремо це на себе - на обраний вами термін. У BMW Service Inclusive такі послуги надаються як для нових, так і для старих автомобілів. Оригінальні запчастини BMW включені. Програма BMW Service Inclusive діє в усьому світі, у всіх сервісних центрах BMW, що беруть участь в програмі.

Заміна масла або гальмівних колодок, техогляд - вам більше не потрібно думати про це. Завдяки BMW TeleServices ваш автомобіль тепер сам знає, що і коли йому потрібно, і автоматично передає потрібні дані в BMW. Обраний вами сервісний центр BMW негайно зв'яжеться з вами. Послугу можна відключити в будь-який час.

Інтелектуальна система підтримки CBS безперервно відстежує рівень масел і ступінь зносу окремих частин автомобіля. На основі аналізу цих даних визначається термін наступного технічного обслуговування, який система повідомляє вам. Дисплей управління iDrive інформує вас про те, який саме компонент потребує перевірки. Таким чином, ви можете заздалегідь планувати проходження технічного обслуговування і уникати виконання непотрібних робіт.

Завжди в надійних руках: 365 днів у році, 24 години на добу. Допомога BMW при ДТП і поломки дозволяє не боятися непередбачених ситуацій. У разі поломки просто зв'яжіться з центром мобільних послуг BMW, і вам негайно допоможуть - по телефону або на місці поломки з екстреним виїздом сервісного автомобіля BMW. У випадку ДТП на допомогу прийдуть фахівці служби аварійної підтримки BMW. При необхідності вони викличуть поліцію, службу порятунку, евакуатор, ремонтну службу, зв'яжуться зі страховою компанією і т. д.