Динамічні характеристики та ефективність

Двигуни BMW TwinPower Turbo

Одного натискання кнопки запуску достатньо, щоб пробудити «серце» вашого BMW 2 серії Кабріолет - потужний двигун, удостоєний нагород. У всіх двигунах BMW TwinPower Turbo застосовані інтелектуальні технології EfficientDynamics, результат яких - вражаюча динаміка, не менш вражаюча економічність і максимум задоволення від водіння.

Технології BMW EfficientDynamics.

Завдяки інноваційному набору технологій BMW TwinPower Turbo бензинові та дизельні двигуни BMW нового покоління з сімейства BMW EfficientDynamics відрізняються поліпшеними показниками потужності і прийомистості, у тому числі на низьких оборотах, при одночасному зниженні витрати палива і рівня вихлопу CO2.

Поліпшення динаміки та ефективності гарантує новий рівень задоволення від водіння. Бензинові двигуни оснащені інноваційними турбокомпресорами, системою регулювання фаз газорозподілу (Valvetronic), включаючи регулювання обертання розподільного валу (Double-VANOS), і системою високоточного уприскування палива. Все це в сукупності значно покращує набір потужності і підвищує ефективність. До відмітних особливостей дизельних двигунів відносяться турбокомпресори із змінною геометрією турбіни і система прямого вприскування палива Common Rail. За рахунок цього вдалося оптимізувати процес згоряння палива, що в свою чергу знизило витрата і рівень шкідливих вихлопів.

Система Dynamic Drive

Максимальна динаміка при мінімальній витраті палива - ось мета системи Dynamic Drive на BMW 2 серії Кабріолет. Високотехнологічні бензинові та дизельні двигуни TwinPower Turbo, що входять в програму BMW EfficientDynamics, неодноразово удостоювалися нагороди «Кращий двигун року» (Engine of the Year Award).

Їх відмітні риси - низький рівень шкідливих вихлопів в поєднанні з високою потужністю і плавністю роботи. Двигуни чудово поєднуються з 8-ступінчастою коробкою передач Steptronic, забезпечуючи потужне і при цьому плавне прискорення.

Бензинові двигуни BMW TwinPower Turbo останнього покоління демонструють миттєвий набір потужності і відмінну прийомистість на будь-яких оборотах. Вони перевершують попередників як за динамічними характеристиками, так і по економічності. Ці інноваційні двигуни - нове досягнення програми BMW EfficientDynamics - оснащені новітньою системою впорскування палива, системою інтелектуального регулювання фаз газорозподілу Double-VANOS і передовими турбокомпресорами. Вони є серцем високоефективної ходової частини, в черговий раз підтверджуючи лідерство BMW у сфері двигунів. Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo неодноразово удостоювався звання «Кращий двигун року» завдяки динамічному набору потужності в поєднанні з дивно плавною роботою і вражаючою економічністю для свого класу. Концепція силових агрегатів сімейства BMW EfficientDynamics виявилася настільки вдалою, що вона застосовується майже у всіх бензинових двигунах.

Останнє покоління дизельних двигунів BMW TwinPower Turbo - лідерів по поєднанню потужності і економічності - в черговий раз підтверджує високий потенціал філософії BMW EfficientDynamics. Ці силові агрегати відрізняються чудовою приемистостью і забезпечують впевнений розгін на будь-яких оборотах. Видатні динамічні характеристики в поєднанні з економічністю (досягається в тому числі завдяки малим втрат на тертя) вносять свій внесок у задоволення від водіння. Нові дизельні двигуни BMW EfficientDynamics мають легковажну алюмінієву конструкцію і оснащуються одним, двома або трьома турбокомпресорами із змінною геометрією турбіни, а також системою прямого вприскування палива Common Rail, яка гарантує оптимальне згоряння і тим самим зменшує витрату палива і рівень вихлопу CO2.

8-ступінчаста автоматична коробка передач Steptronic задає нові стандарти динамічності і комфорту, граючи роль ключового компоненту в пакеті технологій BMW EfficientDynamics. Дуже мала різниця передавальних чисел забезпечує оптимальний набір потужності на будь-якій швидкості. За рахунок цього істотно знижується витрата палива і поліпшується динаміка. Зниження оборотів двигуна, особливо на високих швидкостях, сприятливо відбивається як на витраті палива, так і на рівні шуму.

Важливу роль відіграє і муфта гідротрансформатора - в тому числі в режимі ручного перемикання передач. У поєднанні з малою різницею передавальних чисел і точною настройкою трансмісії вона забезпечує дивовижну плавність перемикання. На перемикання передач великий вплив мають такі інтелектуальні функції, як проактивний система управління трансмісією, автоматичне розпізнавання водія і постійний моніторинг рухів кузова автомобіля і дорожньої ситуації. Враховуючи також вибраний режим водіння, система включає оптимальну передачу в потрібний час, в тому числі в режимі ручного перемикання. Наприклад, в режимі Sport двигун стає більш прийомистим. Система також враховує дані, що надходять від навігаційної системи, забезпечуючи максимально динамічне водіння. У режимі Comfort передачі перемикаються рідше, за рахунок чого досягається максимальний комфорт.

Режим ECO PRO.

За результатами внутрішніх досліджень BMW, режим ECO PRO дозволяє заощадити до 20% палива в залежності від індивідуальної манери водіння. Функція руху накатом, прогнозирующий асистент і функція маршруту ECO PRO дозволяють заощадити ще 5%.

Функція руху накатом (в автомобілях з 8-ступінчастою АКПП Steptronic) вимикає зчеплення на швидкості 50-160 км / год, якщо водій відпускає педаль акселератора і не включає гальма. Функція дозволяє автомобілю безперешкодно рухатися за рахунок інерції (при цьому прогнозирующий асистент повинен бути відключений).

Використовуючи дані навігаційної системи, прогнозирующий асистент (пропонується тільки в комплекті з навігаційною системою Professional) розпізнає звивисті ділянки, дорожні затори, обмеження швидкості і з'їзди з автострад, завчасно надаючи водієві рекомендації про припинення розгону.

Функція «Маршрут ECO PRO» (пропонується тільки в комплекті з навігаційною системою Professional) аналізує дорожньо-транспортну обстановку, манеру водіння і дорожні умови і на основі цих даних пропонує найбільш ефективний маршрут. Бортовий комп'ютер відображає величину економії палива, яка може бути досягнута шляхом використання пропонованого маршруту, у відсотках.

Спортивна їзда.

Відкритість, маневреність і безкомпромісна спортивність. Одного натискання на кнопку запуску двигуна достатньо, щоб відчути міць, що ховається за експресивної зовнішністю BMW 2 серії Кабріолет.

Автомобіль володіє унікальним для свого класу поєднанням динамічності, ідеального розподілу навантаження між осями (50:50) і, як наслідок, відмінної керованості. Найбільш повно ці якості виражені в моделі BMW M235i.

Задоволення від водіння BMW 2 серії Кабріолет починається вже при запуску його «серця» - рядного 6-циліндрового бензинового двигуна потужністю 240 кВт (326 л. С.) Технології автоспорту - такі як адаптивна підвіска M, гальма M і аеродинамічний пакет M - перетворюють BMW 2 серії Кабріолет в добре підготовленого атлета. Картину завершують колеса і шкіряне рульове колесо в стилі M, спортивні сидіння і спортивні налаштування рульового управління. З першого погляду ясно, що цей кабріолет здатний на багато що.

BMW 2 серії Кабріолет становить єдине ціле з дорогою в будь-яку погоду. Задній привід BMW, система управління режимами водіння і спортивне рульове управління зі змінним ступенем посилення в поєднанні з унікальним для даного класу розподілом навантаження між осями в співвідношенні 50:50 забезпечують виняткову динаміку, маневреність і неймовірну керованість.

Оптимізована підвіска забезпечує ще більш динамічну керованість - амортизатори адаптивної підвіски M мають електронне управління і динамічно адаптуються до характеру дороги і обраному стилю водіння. Характеристики амортизаторів можна змінювати за допомогою системи управління режимами водіння. Зменшений на 10 мм дорожній просвіт робить автомобіль більш стійким на дорозі. При виборі режиму Sport за допомогою системи управління режимами водіння жорсткість підвіски відчутно збільшується. У режимі Sport + систему динамічного контролю курсової стійкості (DSC) замінює система динамічного контролю тяги (DTC), що допускає контрольований замет і тим самим дозволяє повною мірою реалізувати спортивний потенціал автомобіля.

Спортивна 8-ступінчаста коробка передач Steptronic має функцію Launch Control, що забезпечує максимальне прискорення при розгоні з місця. Увімкніть систему DTC швидким натисканням кнопки DSC, переведіть важіль селектора в положення S, натисніть педаль гальма і, утримуючи її, повністю вичавіть педаль газу. Тепер відпустіть гальмо і відчуєте ураганний розгін, який триває до відпускання педалі акселератора. Цю функцію по достоїнству оцінять шанувальники спортивного стилю водіння.

Система повного приводу BMW xDrive.

Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive бездоганно адаптується до найскладнішим умовам, завжди забезпечуючи чудову якість зчеплення коліс з поверхнею. Завдяки системі xDrive і системі динамічного контролю курсової стійкості (DSC) автомобіль зберігає курсову стійкість і керованість.

Реагуючи за частки секунди, система xDrive динамічно перерозподіляє тягове зусилля між передньою і задньою осями, забезпечуючи оптимальне зчеплення коліс з дорогою. Таким чином, система xDrive поєднує в собі переваги повного приводу (якісне зчеплення з дорогою, курсова стійкість і безпеку) з класичною маневреністю BMW.