Дизайн

Дизайн кузова.


Динамічні лінії, виступаючий вперед капот і фари, що сходяться внутрішніми куточками до грат радіатора, створюють враження зібраності і концентрації. На чому ж сконцентрований BMW 2 серії Кабріолет? Звичайно ж, на дорозі.

Полога плечова лінія, що проходить паралельно землі, візуально подовжує силует автомобіля. У поєднанні з довгою колісною базою, широкою колією і короткими свесамі це створює враження динамічності і відкритого, доброзичливого характеру. Дуги безпеки зовсім непомітні оку. Вони висуваються тільки в разі аварії, що займає частки секунди.

Характерні L-подібні задні ліхтарі BMW виглядають дуже виразно навіть здалеку. Завдяки їм задня частина BMW 2 серії Кабріолет здається ширше і потужніше. Поблизу відразу ж привертають увагу здвоєні хромовані вихлопні труби і низька посадка. А при складеній м'якої даху водій може насолоджуватися ідеальним, нічим не обмеженим оглядом. BMW 2 серії Кабріолет - це задоволення від водіння під відкритим небом.

Дизайн салону.


Салон BMW 2 серії Кабріолет вражає - настільки він гармонійний і просторий. Всі органи управління орієнтовані на водія, а ексклюзивна обробка салону, наприклад хромовані вставки, створює атмосферу розкоші та стилю.

Поверхні і грані плавно переходять один в одного, створюючи в салоні легку, гармонійну атмосферу.

Завдяки дверним і бічним панелям, утворюючим єдине ціле, а також особливому дизайну кришки відсіку для м'якого верху автомобіль зі складеним дахом набуває схожість з човном. Дуже ефектно виглядає «багатошарова» структура оздоблювальних матеріалів: поверхні з яскравою кольоровою гамою як би накладаються один на одного. Все це в поєднанні з опциональнимі спортивними сидіннями забезпечує незрівнянні відчуття, піднімаючи задоволення від водіння на нову висоту. Загальну картину завершують задні динаміки, ідеально інтегровані в бічні панелі. Першокласний звук. Максимум задоволення за кермом. Вільний, як вітер.

Дизайн фар.


   

Все в найкращому світлі! Подвійні круглі фари світять як маяки. Причина цього не тільки в світлодіодних елементах, що дають яскравий білий світ, але і в спеціальних елементах дизайну, таких як хромована окантовка, внутрішні куточки якої злегка загнуті вниз. BMW 2 серії Кабріолет отримав нові фари, внутрішні куточки яких спрямовані до решітці радіатора, створюючи враження пильного погляду.

   

Цей ефект посилюється у ксенонових фар з тривимірними елементами в трубках.

   

Ззаду у BMW 2 серії Кабріолет відразу привертають увагу стильні фари унікального дизайну. Задні фари з чітко розділеними світяться смугами і характерною L-подібною формою роблять зовнішність BMW легко впізнаваною навіть видали і в нічний час.

   

М'який дах.

   

Готовий до літа. М'який дах BMW 2 серії Кабріолет з електроприводом стильно виглядає в будь-якому з можливих колірних варіантів - Чорні, Карі (в обох випадках з сріблястим відтінком як опція) або Антрацитовий.

   

Крім того, дах забезпечує чудову шумоізоляцію і високу ступінь мобільності. Він повністю автоматично складається і розкладається на швидкості до 50 км / год, дозволяючи отримувати повноцінне задоволення від водіння кабріолета. В будь-яку погоду. Без зупинки.