Допомога водію

Система інформування про діючі обмеження швидкості, включаючи індикацію про заборону на обгін.

Безпека перш за все. Система інформування про діючі обмеження швидкості з функцією попередження про заборону на обгін відображає на приладовій панелі поточне обмеження швидкості, а також повідомляє про заборону обгону. Повідомлення системи відображаються на інформаційному дисплеї в приладовій панелі.

Вбудована в дзеркало заднього виду відеокамера передає інформацію про зустрічаються дорожніх знаках. Блок управління обробляє і відображає цю інформацію разом з даними навігаційної системи. Задіюючи додаткові функції автомобіля, система також здатна розпізнавати змінні обмеження швидкості, наприклад обмеження, що діють тільки в сиру погоду або в певний час доби.

Навігаційна система Professional.

Навігаційну систему Professional відрізняють витончений дизайн і вражаючий спектр функцій. До ваших послуг зручна у використанні і бездоганно інтегрована в автомобіль навігаційна система з контролером iDrive Touch, яка втілює концепцію управління iDrive.

Система включає в себе бездротову гарнітуру з інтерфейсом USB і голосовим управлінням, аудіосистему BMW Professional з DVD-приводом, а також має 20 ГБ пам'яті для звукових файлів. Вона також дозволяє отримувати інформацію про дорожню ситуацію онлайн. Вбудований кольоровий РК-дисплей діагоналлю 8,8 дюйма з функцією поділу (основний і додатковий екрани) забезпечує оптимальну ступінь читабельності і видимості.

Контролер iDrive Touch з кнопками прямого управління меню, вісім настроюються клавіш і голосове управління роблять систему інтуїтивно зрозумілою. Наприклад, ви можете задати адресу пункту призначення за допомогою рукописного введення, скориставшись сенсорною панеллю. Функція тривимірного відображення карти на тлі супутникових знімків з фотореалістичним поданням обраних пам'яток робить навігацію незвичайно видовищним процесом.

Навігаційна система останнього покоління Professional автоматично оновлює навігаційні карти через певні проміжки часу, працюючи у поєднанні з програмою BMW ConnectedDrive. Отримавши оновлений матеріал для обраного регіону, система відразу ж відправляє ці дані через Інтернет по бездротовому з'єднанню, використовуючи вбудовану SIM-карту автомобіля (до чотирьох разів на рік).

При цьому користувач не оплачує ліцензію або передачу даних - навігаційна система завжди спонукає актуальними картами без реєстрації / входу на якому-небудь порталі. Оновлення вручну потрібно тільки тоді, коли картографічний матеріал відноситься до регіонів, введеним додатково. У цьому випадку водій може оновити дані в сервісному центрі BMW або (що зручніше) купити їх в магазині BMW ConnectedDrive і ввести в навігаційну систему з USB-накопичувача.

Система Driving Assistant.


У пакет устаткування Driving Assistant входять системи попередження про схід зі смуги руху, про небезпеку зіткнення, небезпечне зближення і про появу пішоходів з функцією гальмування на міських вулицях, а також система контролю уважності водія.

Система попередження про схід зі смуги руху розпізнає дорожню розмітку і попереджає водія про ненавмисну ​​зміні смуги руху на швидкостях понад 70 км / год за допомогою вібрації рульового колеса. Попереджувальний сигнал не подається, якщо ви змінили смугу руху навмисно, тобто включивши попередньо відповідний покажчик повороту. У той час як система попередження про небезпеку зіткнення з функцією гальмування на міських вулицях контролює транспортні засоби, система попередження про появу пішоходів реагує на наявність людей в небезпечній зоні. Якщо водій попереду транспортного засобу різко гальмує, ваш BMW реагує негайно за умови, що система попередження про небезпеку зіткнення активна. Система послідовно виконує декілька дій. Спочатку загоряється попереджуючий сигнал, потім він починає блимати і супроводжується звуковим сигналом, після чого система злегка пригальмовує автомобіль. (Система працює на швидкостях до 60 км / ч.) Система попередження про появу пішоходів (працює на швидкостях від 10 до 60 км / год), розпізнавши високу ймовірність наїзду, активує однорівневий алгоритм оповіщення. При подачі попередження про загрозу зіткнення гальмівна система автоматично приводиться в стан максимальної готовності, що прискорює її спрацьовування. У надзвичайній ситуації автомобіль самостійно активує гальмівну систему. На роботу даної функції можуть вплинути недостатнє освітлення і туман. Система контролю уважності оцінює поведінку водія на предмет ознак втоми і при їх виявленні рекомендує зробити перерву (на дисплей управління виводиться відповідне повідомлення).

Система допомоги при паркуванні.


Система допомоги при паркуванні істотно спрощує паралельну і перпендикулярну парковку. Як в активному, так і в неактивному стані система визначає придатні місця для паркування (у тому числі в умовах обмеженого простору), коли автомобіль рухається на швидкості до 35 км / год і знаходиться на відстані до 1,5 м від припаркованих машин.

Коли відповідне місце знайдено, необхідно включити покажчик повороту, після чого система допомоги при парковці приймає на себе рульове управління, тоді як від водія потрібно лише відповідним чином перемикати передачі і натискати педалі акселератора і гальма. Система також подає звукові сигнали і відображає вказівки на дисплеї управління. Розширена функціональність системи тепер забезпечує також підтримку парковки перпендикулярно дорозі. Завдяки цьому парковка стала ще простіше і безпечніше.

Камера заднього виду.

Камера заднього виду дозволяє водієві бачити ділянку простору позаду автомобіля на дисплеї управління при маневруванні і парковці. Така камера покращує огляд при русі заднім ходом на швидкості до 15 км / год, наприклад при парковці.

Відображаються на дисплеї управління розділові лінії і кольорові позначення перешкод показують водієві, чи достатньо місця для парковки, і полегшують її виконання. Так, наприклад, при повороті керма до упору радіус повороту позначається червоними лініями, а колія - ​​зеленими. Залежно від рухів керма лінії на дисплеї змінюються. Камера заднього виду автоматично вимикається при віддаленні на 10 м або при досягненні швидкості 15 км / ч. У поєднанні з тягово-зчіпним пристроєм камера заднього виду має зручну функцію зміни масштабу, яка полегшує маневрування з приєднаним причепом.