BMW 2ї серії Cabrio

BMW 2 Series Cabrio (БМВ 2 Кабрио) - кабріолет класу «Н 1». Світова прем'єра моделі відбулася на автосалоні в Парижі в жовтні 2014 року.

Головний атрибут БМВ 2 Кабрио - це, звичайно ж, матерчатий верх з електроприводом. Інженери оснастили його додатковою теплоізоляцією і попрацювали над акустичним комфортом. Скласти дах можна за 20 секунд на швидкості до 50 км / год. При цьому м'який верх доступний у трьох кольорах - чорному, антрацитному з сріблястим ефектом і коричневому.

Як і купе, кабріолет другої серії став спадкоємцем аналогічної моделі першої серії, тому й порівнювати його ми будемо саме з «листівкою» 1 Series. BMW 2 Series Cabrio на 72 мм довшим (4432 мм) і на 26 мм ширше (тисячу сімсот сімдесят чотири мм), а відстань між осями збільшилася на 30 мм. Більш об'ємним став і багажний відсік. Зі складеним верхом його обсяг дорівнює 280 літрам, а з піднятим - 335 літрів.

Якщо говорити про зовнішність і оформленні інтер'єру, то БМВ 2 Кабрио практично у всьому повторює споріднену модель в кузові купе. За невеликими винятками і особливостями, властивими кабріолету.

Традиційно для баварських автомобілів, 2 Series Cabrio не відрізняється багатою базовою комплектацією, однак за доплату його можна «нафарширувати» вельми і вельми серйозно. До автоматичному клімат-контролю, системі перемикання режимів шасі Driving Experience і аудіосистеми з 6 динаміками можна додати адаптивний біксеноновий головне світло з функцією підсвічування поворотів, управлінням формою променя, системою запобігання засліплення зустрічних водіїв і системою автоматичного контролю за дальністю освітлення, і багато-багато іншого .

Моторна гамма BMW 2 Series Cabrio представлена ​​чотирма агрегатами. Три з них - бензинові. Версія 220i комплектується 2-літровим двигуном з 184 л. с. потужності, версії 228i покладений 245-сильний агрегат, а топовим є 3-літрова рядна "шістка" з 326 л. с. потужності. Дизельний же мотор (2-літровий) видає 190 «конячок». Працювати двигуни можуть як з механічною коробкою передач, так і з 8-діапазонним «автоматом».