Служби та мобільні додатки

Служби BMW ConnectedDrive.


   

Опція «Служби BMW ConnectedDrive» лежить в основі системи BMW ConnectedDrive, що надає водієві інформацію, розважальні послуги та сервісні функції під час поїздки.

   

У їх число входить система BMW Online з актуальними локалізованими новинами і погодою, пошуком на сайті GoogleTM, а також низкою офісних функцій. У меню «Додатки» можна створити власний набір служб, таких як веб-камери, інформація про парковках, путівники і довідники про готелі.

   

Також є можливість зручного, надійного і необмеженого доступу до обраним додаткам для смартфона. BMW ConnectedDrive - це ще й магазин BMW ConnectedDrive Store, де в будь-який час і в будь-якому місці можна підключити послуги та програми на свій смак. У BMW ConnectedDrive є цілий ряд подібних функцій, які перетворять кожну поїздку в BMW на справжню пригоду.

Інтелектуальна система екстреного виклику.

Інтелектуальна система екстреного виклику - це цілодобова і оперативна допомога в екстрених ситуаціях та підтримка від спеціально підготовлених співробітників рідною мовою водія, в тому числі за кордоном.

У разі серйозної аварії, при якій спрацювали подушки безпеки або натяжители ременів безпеки, автоматично спрацьовує функція інтелектуального екстреного виклику. Необхідні для надання допомоги дані (точне місце розташування автомобіля, інформація про ступінь тяжкості аварії та можливих травмах водія і пасажирів) передаються в контактний центр BMW за допомогою вбудованої в автомобіль SIM-карти, т. Е. Без використання вашого мобільного телефону. Контактний центр BMW ставить до відома найближчий координаційний центр з рятувальним операціям і забезпечує допомогу по телефону до прибуття рятувальників. Екстрений виклик також може бути активований вручну, наприклад якщо на дорозі потрібна допомога іншим.

BMW TeleServices.

Інтелектуальні служби BMW TeleServices об'єднують водія, автомобіль і компанію BMW. Вони незалежно передають у компанію BMW інформацію про автомобіль і повідомляють, коли необхідно проходити техобслуговування.

Авторизований сервісний партнер BMW може отримати доступ до даних для оптимальної планування та підготовки до подальшого відвідуванню сервісного центру. Наприклад, він можуть заздалегідь замовити необхідні запасні частини. Сервісний партнер BMW зв'яжеться з власником, коли автомобіль повинен буде пройти техобслуговування. BMW TeleServices навіть може усунути деякі неполадки дистанційно - їхати на техстанцію не доведеться.

Консьєрж-сервіс.

Хочете мати особистого «дворецького»? До ваших послуг консьєрж-сервіс від BMW ConnectedDrive.

При натисканні на кнопку відбувається з'єднання з інформаційним центром BMW, співробітники якого грають роль «особистих асистентів» водія на дорозі.

Будь то пошук ресторану, найближчого банкомату або чергової аптеки - співробітник інформаційного центру BMW готовий прийти на допомогу і вислати адресу безпосередньо в систему навігації. Консьєрж-сервіс працює незалежно від мобільного телефону водія, доступний вдома і за кордоном цілодобово, сім днів на тиждень і не варто ні копійки. Консьєрж-сервіс доступний тільки зі службами ConnectedDrive.

Акустична та розважальна система.


За кермом BMW ви отримуєте так багато нових вражень. Правильно підібрана пісня перетворює будь-який маршрут в пригоду, тому в автомобілі є музичні мобільні додатки, які можуть відтворити трек, відповідний для будь-якої ситуації.

Їдете ви на роботу, за покупками або у відпустку, ви можете створити свою персональну радіостанцію, вибрати одну з численних аудіокниг або відтворювати свою власну музику за допомогою Служб ConnectedDrive.

Точка доступу BMW Car Hotspot LTE.


Точка доступу BMW Car Hotspot LTE роздає високошвидкісний Інтернет на вісім користувачів. Наявність сумісної з LTE SIM-карти є єдиним додатковою умовою для пристрою. Мобільну точку доступу легко встановити, а завдяки вбудованому акумулятору вона може використовуватися не тільки в автомобілі.