Комфорт і універсальність

Безконтактне відкривання кришки багажника.

Якщо потрібно відкрити багажне відділення, а руки зайняті, то зазвичай доводиться нишпорити по сумках і кишенях у пошуках ключа, стоячи перед автомобілем і намагаючись нічого не упустити.

Все це йде в минуле завдяки інноваційній системі комфортного доступу, яка використовується разом з автоматичним приводом кришки багажника і дозволяє відкривати її безконтактним способом.

Швидке спрямований рух ногою під заднім бампером реєструється датчиком, і кришка багажника відкривається.

Потім розблокується замок, і кришка сама піднімається вгору. Датчики, встановлені в задньому бампері на різній висоті, розпізнають рух ноги і відкривають багажне відділення. Це оригінальне нововведення від BMW ConnectedDrive робить відкривання і завантаження багажного відділення ще більш зручними. Багажник відкривається тільки в тому випадку, якщо близько машини знаходиться ключ запалювання.

Сидіння переднього пасажира зі складаним спинкою.

Сидіння переднього пасажира зі складаний спинкою свідчить про високий рівень гнучкості і ретельно продуманої концепції внутрішнього простору.

За допомогою ручки спинка сидіння повністю відкидається вперед і вниз, утворюючи практично плоску поверхню. Це дає можливість перевозити довгі предмети і спортивне спорядження довжиною до 2,40 м.

Піднесений положення сидінь.

Піднесений положення сидінь дає кілька переваг. Воно забезпечує значно кращий огляд у всіх напрямках для всіх пасажирів, а це сприяє підвищенню безпеки, так як покращує видимість та інформованість.

Крім того, підняте положення сидінь робить вхід в автомобіль і вихід з нього більш зручним для всіх пасажирів. Воно також впливає на сприйняття салону: пасажири краще відчувають висоту автомобіля і простір в салоні.

Комфортна завантаження.

Щоб відпустка почалася благополучно, потрібно правильно упакувати багаж. А завдяки гнучкості, якою відрізняється BMW 2-ї серії Active Tourer, відпочинок гарантований вам ще раніше, ніж ви рушите з місця.

Просторі двері, широко відкривається кришка багажника, опциональное складне сидіння переднього пасажира, регульований задній диван і днище багажного відділення, що забезпечує простір там, де йому начебто нізвідки взятися, дають можливість розмістити в просторому салоні ваш багаж, спортивні та дорожні речі без будь-яких утруднень.

Спинка заднього сидіння, яку можна скласти в співвідношенні 40:20:40 додає автомобілю практичності. Три частини спинки заднього сидіння відкидаються окремо або в будь-якій комбінації. При будь-яких варіантах прорізи будуть розташовані на рівні днища багажного відділення. Це дозволяє більш гнучко використовувати багажне відділення і полегшує перевезення великогабаритного багажу або дає можливість з комфортом розміститися чотирьом пасажирам так, щоб залишилося місце для довгих предметів, наприклад лиж.

Дистанційна електронна розблокування спинки заднього сидіння дозволяє з особливою легкістю розблокувати спинки задніх сидінь і відкидати їх. Одним натисканням кнопки спинки сидінь розблоковуються і від'єднуються від багажного відділення. Призначені для цього перемикачі розташовані зліва і справа. Лівий перемикач багажного відділення від'єднує сегменти, складові ліві 40% і центральні 20% спинки сидіння. Правий перемикач від'єднує праві 40%.

Регульоване заднє сидіння.


   

Регульоване заднє сидіння додає багажному відділенню функціональності. Положення сидінь можна змінювати в залежності від цілей поїздки: можна або збільшити простір для ніг для пасажирів, які їдуть позаду, або максимально використовувати простір багажного відділення. І те, і інше буде вельми до речі.

   

За допомогою ручки під сидінням можна механічно регулювати довжину сидіння на цілих 130 мм. Сидіння можна розділити в співвідношенні 60:40. Регульовані спинки сидінь підвищують комфорт для тих, хто їде на задньому сидінні, а також дозволяють збільшити простір в багажному відділенні. Якщо спинка заднього сидіння, розділена в співвідношенні 40:20:40, повністю відкинута, виходить практично рівне днище багажного відділення.

Багажне відділення зі складним днищем.

Багажне відділення зі складним днищем робить автомобіль ще більш практичним. При закритому днище створюється рівна поверхня, на якій можна розмістити до 420 кг вантажу - ідеально для перевезення ящиків з напоями, кошиків і сумок.

Крім того, є додаткове місце для зберігання речей під днищем обсягом близько 70 л (без урахування додаткового запасного колеса) і практичний лоток для дрібних речей. Відкидне днище можна відкрити кількома простими рухами, щоб з легкістю отримати зручний доступ до цього додатковому простору внизу.