Ефективність

Технологія BMW TwinPower Turbo.

Завдяки технології BMW TwinPower Turbo інноваційні бензинові та дизельні двигуни BMW забезпечують набагато більш активну віддачу потужності і, як наслідок, видатну реакцію навіть на низьких оборотах. І все це при виключно високої економії палива і низькому рівні викидів.

Новітнє покоління двигунів сімейства EfficientDynamics поєднує найсучасніші технології уприскування палива і можливість вільної регулювання віддачі потужності завдяки інноваційній технології турбонаддува, що підвищує ефективність і покращує динамічні якості.

Режим ECO PRO.

За даними внутрішнього дослідження BMW, присвяченого витраті палива, в режимі ECO PRO витрата палива може бути на 20% нижче, залежно від стилю водіння. Функція руху за інерцією (тільки з 8-ступінчастою коробкою передач «стептронік») і система ECO Pro Route (тільки з системою навігації Plus) дають можливість знизити витрати.

При русі по інерції трансмісія від'єднується від двигуна, і автомобіль рухається накатом. Автомобіль йде на холостому ходу, якщо водій прибирає ногу з педалі газу на швидкості від 50 до 160 км / год і не натискає на гальмо. У поєднанні з активним круїз-контролем автомобіль ефективніше набирає задану швидкість після гальмування в режимі ECO PRO.

Система ECO Pro Route видає найбільш ефективний маршрут з урахуванням дорожньої ситуації, манери їзди і стану дорожнього покриття. Бортовий комп'ютер показує відсоток можливої ​​економії палива при використанні системи ECO Pro Route.

Автоматична функція «старт-стоп».

Завдяки автоматичній функції «старт-стоп» паливо витрачається тільки тоді, коли автомобіль їде.

Коли він ненадовго зупиняється, наприклад на світлофорі або в пробці, автоматична функція "старт-стоп» сприяє економії палива, вимикаючи двигун, як тільки автомобіль перестає рухатися і водій відпускає педаль зчеплення (механічна коробка передач) або натискає на гальмо (коробка передач «стептронік »).

Коли автоматична функція "старт-стоп» активна, на інформаційному дисплеї відображається відповідний сигнал. Як тільки водій натискає на педаль зчеплення (механічна коробка передач) або знімає ногу з гальма (коробка передач «стептронік»), двигун включається автоматично.

Рекуперація енергії гальмування.

Щоразу при гальмуванні вивільняється кінетична енергія, яка до недавнього часу ніяк не використовувалася. Система рекуперації енергії гальмування дозволяє реалізувати цей потенціал, на який довгий час не звертали уваги. Вона використовує енергію, яка виробляється кожен раз, коли водій гальмує або прибирає ногу з педалі акселератора, і перетворює цю енергію в електрику.

За рахунок цієї енергії заряджається акумуляторна батарея. Завдяки інтелектуальній системі управління електроживленням зникає необхідність у безперервній роботі генератора, що зменшує навантаження на нього. Результат - зменшення витрат палива та підвищення потужності - може служити класичною ілюстрацією ефективності програми BMW EfficientDynamics.

Індикатор оптимального моменту перемикання передач.

Оптимальне, своєчасне перемикання передач дозволяє економити паливо, особливо в місті, а також у поїздках на великі відстані.

Перемикання передач в потрібний момент і зниження витрати палива: електронна система двигуна визначає найбільш ефективну передачу, виходячи зі стану дорожнього покриття та зворотів двигуна. Коли настає оптимальний момент для підвищення або зниження передачі, на інформаційному дисплеї з'являється стрілка. Система також розпізнає швидке прискорення і відповідним чином затримує відображення рекомендацій, чекаючи досягнення потрібної частоти обертання двигуна. Порівняльні дослідження показали, що автомобілі з системою індикації оптимального моменту перемикання передачі споживають приблизно на 4% менше палива.