Дизайн

Зовнішній дизайн.

Безперечний доказ того, що функціональні та естетичні властивості можуть гармонійно поєднуватися: динамічність зовнішніх обрисів BMW 2-ї серії Active Tourer стала безпрецедентною для цього сегменту автомобілів.

Спереду погляд відразу ж привертають увагу чіткі контури фартуха, низьке лобове скло і високий капот. При погляді збоку виразні лінії підтримують загальне враження від динаміки і відчуття прискорення, навіть коли автомобіль стоїть на місці. Крім того, висока лінія даху і великі двері показують, наскільки зручний доступ до всіх сидінь.

Витончений дизайн задньої частини автомобіля, в якому домінують великі L-подібні фари і широкі колісні ніші, надає BMW 2-ї серії Active Tourer спортивний дух, незважаючи на висоту автомобіля. У той же час велика кришка багажника з низьким бортом навантажувального підлоги і широким отвором забезпечує легкий доступ до багажного відділення.

Світлодіодні фари.

Опціональні світлодіодні фари з освітленням поворотів відмінно освітлюють дорогу і сприяють спокою і безпеки вночі.

   

У фарах використовуються яскраві та ефективні подвійні світлодіоди для ближнього і дальнього світла. За висвітлення поворотів також відповідають світлодіоди. Освітлення поворотів з зниженою яскравістю досить придасться в місті водій зможе швидше побачити наближаються збоку пішоходів і велосипедистів. Стандартні світлодіодні денні ходові вогні і лампи гальма ліхтаря в світлових трубках головних фар надають автомобілю стильний і визнаний вид.

   

Дизайн салону.


Який би вантаж ви ні везли, просторий салон BMW 2-ї серії Active Tourer завжди справляє враження легкості. Матеріали найвищої якості і внутрішня обшивка в м'яких тонах, а також великі вікна і опціональна панорамний скляний дах створюють світлу атмосферу.

Це відчуття легкості підтримується панеллю приладів, яка немов ширяє в повітрі, надаючи всьому салону стильний і сучасний вигляд. Піднесений положення сидінь гарантує оптимальний круговий огляд.

У BMW 2-ї серії Active Tourer достатньо місця для того, щоб забезпечити функціональність. Ефектна центральна консоль, внутрішня сторона дверей і встановлюваний за бажанням центральний підлокітник допомагають зберігати речі. Також буде вельми до речі замикається відсік для смартфонів або очок і місце для чашок і великих пляшок. Додаткову гнучкість забезпечує опциональное складне сидіння переднього пасажира. Майже повністю плоске днище багажного відділення гарантує легкість завантаження, а задній диван, розрахований на трьох людей, може регулюватися по довжині (опція) і складатися в співвідношенні 40:20:40, що дозволяє без проблем перевозити і багаж, і пасажирів.

Панорамний скляний дах.

Панорамний скляний дах піднімається, відкриваючи нові перспективи. Велика кількість світла, що пронизує салон, підкреслює його особливу атмосферу.

Якщо сонце світить дуже яскраво, можна легко і плавно закрити сонцезахисну штору. Завдяки функціям зсуву і підйому панорамний скляний дах забезпечує безліч варіантів ефективної вентиляції. Якщо скляний дах знаходиться в положенні для вентиляції, сонцезахисна штора згортається автоматично, щоб забезпечити необхідну циркуляцію повітря. А вбудована вітрозахисний перегородка автоматично активується, щоб зменшити завихрення повітря при русі з відкритим дахом.

Автономний дисплей.


Стильний автономний рідкокристалічний дисплей привносить відчуття ексклюзивності в легку сучасну атмосферу салону BMW 2-ї серії Active Tourer. Він розміщений так, що на нього зручно дивитися. А ще його легко поєднати, наприклад, з навігаційною системою Professional і отримувати необхідну інформацію у найвищій якості навіть при несприятливому освітленні.

Матеріали.

Концепція використання матеріалів для оформлення салону BMW 2-ї серії Active Tourer підкреслює сучасний і спортивний вигляд цього автомобіля. Дерев'яні поверхні з інноваційною обробкою в поєднанні з ексклюзивними тканинами і шкіряною оббивкою забезпечують найвищий рівень оформлення салону і незвичайне відчуття простору.

   

Підкреслена горизонтальний поділ панелі приладів створює легку, повітряну атмосферу, посилюючи враження від обсягу внутрішнього простору. Опціональне фонове освітлення зі стильним поєднанням прямого і непрямого світла створює витончену атмосферу лаунж-зони.