Система підтримки водія

Асистент руху в пробці.

Асистент руху в пробці знімає навантаження з водія на автострадах і в інших ситуаціях з монотонним рухом. У щільному транспортному потоці зі швидкістю до 60 км / год машина їде зі швидкістю потоку - більше ніякого стресу в пробках.

Вона автоматично підтримує дистанцію до попереду автомобіля і регулює швидкість аж до повної зупинки, а також забезпечує активну підтримку рульового управління. Автомобіль допомагає водієві залишатися на своїй смузі руху.

Асистент руху в пробці входить в додаткове обладнання системи Driving Assistant Plus.

Віртуальний дисплей BMW.

Повноколірний віртуальний дисплей BMW проектує всю актуальну інформацію в полі зору водія, завдяки чому ніщо не відволікає його від дороги.

Поряд з попередженнями від систем підтримки водія, відображаються поточна швидкість, вказівки системи навігації, інформація про обмеження швидкості, включаючи знак «обгін заборонений», а також телефонні номери і список розваг.

Символи, що проектуються на зсувну панель над комбінацією приладів, відображаються в повному кольорі, в результаті чого дорожні знаки виглядають реалістично. Легке тонування панелі збільшує контраст.

Яскравість регулюється автоматично залежно від освітлення, а також може встановлюватися вручну. Денний і нічний дисплеї відрізняються дизайном. Водій може вибрати, яку інформацію і які попередження систем підтримки водія відображати крім поточної швидкості. У поляризованих сонячних окулярах дисплей видно гірше.

Система Driving Assistant Plus.

Система Driving Assistant Plus дає незаперечно більше безпеки і комфорту. Вона включає в себе застереження про наближення і розпізнаванні людей, пригальмовування в міському русі, попередження про вихід за межі смуги руху, асистент дальнього світла, інформацію про обмеження швидкості, круїз-контроль з функцією Stop and Go на основі відеокамери, а також асистент руху в пробці.

Зверніть увагу: в умовах туману і в темний час доби ця функція може бути обмежена.

Опція Driving Assistant включає в себе системи підтримки водія на основі відеокамери, такі як попередження про вихід за межі смуги руху, попередження про наближення, виборче освітлення BMW та інформацію про обмеження швидкості. Застереження про наближення і розпізнаванні людей з функцією пригальмовування в міському русі попереджає зіткнення на швидкостях від 10 до 60 км / год, а попередження про вихід за межі смуги руху викликає вібрацію рульового колеса, якщо смуга руху була ненавмисно змінена на швидкості 70 км / год і вище.

Попередження про вихід за межі смуги руху розпізнає дорожню розмітку і попереджає водія про ненавмисну ​​зміні смуги руху на швидкості вище 70 км / год за допомогою вібрації рульового колеса. Попередження не активується, якщо зміна смуги руху була навмисною, т. Е. Був включений покажчик повороту.

Функція пригальмовування в міському русі з попередженням про наближення розпізнає автомобілі, а із застереженням про розпізнаванні людей - пішоходів. Якщо є ризик зіткнення, застереження про наближення запускає двоетапне попередження - загоряється символ на приладовій панелі, а потім треба звуковий сигнал. Застереження про розпізнавання людей працює на швидкості від 10 до 60 км / год і видає одинарне попередження у разі високого рівня загрози. Якщо система попереджає про потенційне зіткнення, гальма заздалегідь синхронно налаштовуються на більш швидку реакцію. В екстреному випадку система гальмує самостійно, щоб зіткнення відбулося на меншій швидкості. Якщо попереду йде автомобіль різко гальмує, автомобіль реагує негайно, якщо було активовано попередження про наближення. Система працює поетапно - спершу відображається застережливий символ, потім символ починає блимати і запускається звукове попередження, а на закінчення виконується пригальмовування (на швидкості менше 60 км / год).

Круїз-контроль з камерою і функцією Stop and Go підтримує швидкість в діапазоні від 0 до 140 км / год і відстань до попереду автомобіля. Функція Stop and Go плавно регулює зниження швидкості до повної зупинки, злегка прискорюючись знову при натисканні на педаль газу, наприклад в інтенсивному потоці транспорту.

Активний круїз-контроль з функцією Stop and Go доступний тільки в поєднанні з коробкою передач «стептронік».

Пакет «Майстер маневрування при парковці».

Пакет «Майстер маневрування при парковці» поєднує функції майстра маневрування при парковці і сигналізацію аварійного зближення при парковці (PDC) спереду і ззаду. Разом ці дві системи забезпечують безпечну і легку парковку в будь-якій ситуації.

Майстер маневрування при парковці полегшує паралельну парковку. Система вимірює будь-які відповідні місця для паркування, в той час як водій повільно проїжджає повз (до 35 км / год). Якщо місця достатньо, водій просто включає індикатор, і майстер маневрування при парковці приймає на себе рульове управління, а водій працює газом, гальмом і перемикає передачі. Система також показує допоміжні вказівки на дисплеї управління і дає додаткові звукові сигнали.

Сигналізація аварійного зближення при парковці (PDC) спереду і ззаду значно спрощує паркування у вузьких місцях і виїзд з них. Звуковий сигнал попереджає про потенційні перешкодах, знижуючи небезпеку ДТП при здійсненні маневру. Ультразвукові датчики спереду і ззаду автомобіля визначають положення потенційних перешкод.

Відеокамера заднього виду.

Відеокамера заднього виду видає на дисплей картинку при здійсненні маневру або парковці. Камера заднього виду забезпечує кращий огляд при русі заднім ходом зі швидкістю нижче 15 км / год, наприклад при парковці.

Лінії руху і колірна маркування перешкод, які відображаються на дисплеї управління, показують водієві, чи підходить місце для паркування, і допомагають припаркуватися. Якщо рульове колесо повністю заблоковано, відображається червона траєкторія повороту, а також зелені лінії руху, що переміщуються в залежності від рухів рульового колеса.

Відеокамера заднього виду автоматично відключається через 10 м або при швидкості руху вище 15 км / ч. На моделях з тягово-зчіпним пристроєм відеокамера заднього виду оснащена практичною функцією масштабування, що полегшує під'їзд до причепа для зчіпки.

Навігаційна система Plus з сенсорним контролером iDrive.

Навігаційна система Plus з віртуальним дисплеєм BMW, об'єднує кілька корисних компонентів: навігаційну систему з вбудованим 8,8-дюймовим кольоровим РК-дисплеєм, радіо, MP3-плеєр, подвійний тюнер RDS і приладову панель з 5,7-дюймовим TFT-дисплеєм високого дозволу.

Ведення до пункту призначення здійснюється за допомогою стрілки або карти, а також мовних команд. Управління навігаційною системою здійснюється інтуїтивно зрозумілим чином за допомогою сенсорного контролера iDrive з кнопками вибору меню, а також за допомогою восьми програмованих кнопок, або через голосове управління (залежно від комплектації транспортного засобу).

Навігаційна система Plus прокладає швидкі і прямі маршрути через безліч європейських країн, а в деяких випадках - і за їх межами. Для раннього виявлення заторів і швидкого розрахунку альтернативних маршрутів, що дозволяють безпечно прибути в пункт призначення, використовується технологія TMC.