BMW 2ї серії Active Tourer

BMW 2 Series Active Tourer - компактвен класу «L» з переднім або повним приводом. Світова прем'єра моделі відбулася на автосалоні в Женеві в березні 2014 року.

Зовні Актив Турер практично не відрізняється від представленого в 2012 році концепту компактвена і в цілому повністю відповідає духу і філософії БМВ, попри дещо незвичний для німецької марки форм-фактор автомобіля. Зате баварці особливо акцентують увагу громадськості на його універсальності, практичності і функціональності. Об'єм багажника Актив Турер дорівнює 468 літрам і може бути збільшений до 1510 літрів, якщо скласти спинку другого ряду сидінь.

Що стосується технічної частини, то 2 Series Active Tourer побудований на платформі передньопривідною з поперечним розташуванням двигуна і підвіскою, налаштованої в кращих традиціях BMW. Спереду тут встановлені стійки McPherson, а ззаду - сталева "багаторичажка" з рознесеними амортизаторами і пружинами, змонтована на жорсткому підрамнику. Крім того, інженери обіцяють, що електропідсилювач керма забезпечить водієві відмінну зворотний зв'язок (двигун встановлений безпосередньо на шестерні рульового механізму).

На момент запуску BMW 2 Series Active Tourer у виробництво, в моторній гамі автомобіля налічувалося три агрегати: 1,5-літровий бензиновий з трьома циліндрами, турбокомпресором twin-scroll, балансирним валом і безпосереднім уприскуванням (136 л. С. І 220 Нм); 2-літрова бензинова «четвірка» з технологією TwinPower Turbo і безпосереднім уприскуванням і двома балансирними валами (231 л. С. І 350 Нм); 2-літровий дизельний з системою впорскування common rail (тиск 2000 бар) і турбокомпресором із змінною геометрією (150 л. С. І 330 Нм). Дизельний агрегат, цілком передбачувано, є і найекономічнішим - 4,1 літрів палива на 100 км в змішаному циклі. Трициліндровий бензиновий двигун працює в парі з 6-ступінчастою механічною коробкою передач або з 6-діапазонним "автоматом". МКПП доступна також дизельному агрегату, тоді як 2-літровий бензиновий працює в парі тільки з 8-ступінчастим "автоматом" Steptronic.