Служби та мобільні додатки

Служби BMW ConnectedDrive.

Опція «Служби BMW ConnectedDrive» лежить в основі системи BMW ConnectedDrive, що надає водієві інформацію, розважальні послуги та сервісні функції під час поїздки.

У їх число входить система BMW Online з актуальними локалізованими новинами і погодою, пошуком на сайті GoogleTM, а також низкою офісних функцій. У меню «Додатки» можна створити власний набір служб, таких як веб-камери, ціни на паливо, інформація про парковках, путівники і довідники про готелі.

Також є можливість зручного, надійного і необмеженого доступу до обраним додаткам для смартфона. BMW ConnectedDrive - це ще й магазин BMW ConnectedDrive Store, де в будь-який час і в будь-якому місці можна підключити служби і додатки на свій смак. У BMW ConnectedDrive є цілий ряд подібних функцій, які перетворять кожну поїздку в BMW на справжню пригоду.

Функція Apps являє собою платформу, що дозволяє зручно використовувати ряд додатків смартфона в автомобілі BMW. Прагнучи розширити список доступних своїм клієнтам додатків, BMW не тільки розробляє свої власні програми, такі як BMW Connected і M Laptimer, але і працює в тісній співпраці зі своїми партнерами, такими як Napster, GoPro, Deezer, Spotify і Audible, що дозволяє безпечно і зручно використовувати ці програми в автомобілі.

Просто підключіть сумісний смартфон до автомобіля за допомогою адаптера Snap-In (якщо він доступний) або USB-кабелю. Всіма функціями програми можна комфортно керувати за допомогою контролера iDrive. Список додатків, доступних для використання в автомобілі, постійно розширюється завдяки тісній співпраці BMW і безлічі компаній-розробників. Додаткова інформація наведена на сайті www.bmw.com/apps.

У будь-який час і в будь-якому місці можна підключити окремі служби та програми в магазині BMW ConnectedDrive Store. Служби і додатки можна підібрати і замовити індивідуально навіть піля покупки BMW. Завдяки цьому клієнти можуть вибрати потрібні служби і додатки BMW ConnectedDrive безпосередньо з автомобіля, підібравши їх відповідно до власних уподобань.

Пропоновані в магазині BMW ConnectedDrive Store служби і додатки були спеціально розроблені відповідно до потреб і запитів водіїв BMW. Термін дії окремих служб також можна вибрати індивідуально. Це дозволяє клієнтам купувати служби тільки на певний проміжок часу, наприклад на час вихідних.

Доступ до магазину BMW ConnectedDrive Store здійснюється як у дорозі з вашого BMW, так і через онлайн-портал клієнта My BMW ConnectedDrive. У цьому випадку вибрані служби і додатки стають доступні в автомобілі практично відразу після придбання. У будь-який час магазин BMW ConnectedDrive Store надає актуальну інформацію про доступні службах і додатках.

Дистанційні служби Remote Services.

Різними функціями, такими як відмикання і замикання автомобіля, можна керувати віддалено за допомогою служби Remote Services і безкоштовного додатку My BMW Remote (доступно в Apple App Store і Google Play Store).

Також існує можливість передачі адреси місця призначення, знайденого за допомогою GoogleTM, безпосередньо в навігаційну систему (якщо встановлена).

Крім того, можна визначити місцезнаходження автомобіля в радіусі до 1,5 км. Для використання цієї функції клієнтам потрібно просто активувати службу Remote Services на порталі клієнта My BMW ConnectedDrive за адресою www.bmw-connecteddrive.com.

Online Entertainment.

Ідеальна пісня для будь-якої ситуації, будь-якої дороги і будь-якого настрою. Служба Online Entertainment пропонує прямий і необмежений доступ до більш ніж 22 мільйонам музичних композицій з вашого BMW - без використання смартфона або іншого пристрою. Ви зможете знайти безліч музичних записів на будь-який смак.

Під час звучання музичного твору в автомобілі воно автоматично завантажується на вбудований жорсткий диск розважальної системи. Гарантоване насолоду звучанням без будь-яких пауз.

Служба Online Entertainment надає річну обліковий запис до ресурсів будь-якої компанії-партнера BMW, наприклад Napster, якою можна користуватися в шести європейських країнах без додаткової плати: Німеччина, Франція, Великобританія, Італія, Іспанія та Нідерланди.

Служба Real Time Traffic Information.

Служба Real Time Traffic Information (RTTI) в будь-який час надає найактуальнішу інформацію про дорожній рух.

Доступні точні дані про місцезнаходження і тривалості часу очікування, практично в реальному часі повідомляють водієві про поточну дорожню ситуацію на автострадах, заміських дорогах та багатьох маршрутах в межах міста. Інтелектуальна функція пошуку альтернативних маршрутів допомагає водієві дістатися до місця призначення максимально швидко і ефективно. В якості джерел даних використовуються анонімні дані GPS-профілів вибірки автомобілів, додатки смартфонів і дані поліції, а також враховуються сформовані схеми руху, наприклад, в «години пік».

Дорожня інформація надається в наочній формі: дороги з різною завантаженням відображаються зеленим, жовтим, помаранчевим або червоним кольором.

Інтелектуальний екстрений виклик.

Інтелектуальний екстрений виклик - це цілодобова і оперативна допомога в екстрених ситуаціях та підтримка від спеціально підготовлених співробітників рідною мовою водія, в тому числі за кордоном.

При спрацьовуванні у разі аварії подушки безпеки або натяжителя ременя безпеки (наприклад), система автоматично ініціює екстрений виклик. Необхідні для надання допомоги дані (точне місце розташування автомобіля, інформація про ступінь тяжкості аварії та можливих травмах водія і пасажирів) передаються в контактний центр BMW за допомогою вбудованої в автомобіль SIM-карти, т. Е. Без використання вашого мобільного телефону. Контактний центр BMW ставить до відома найближчий координаційний центр з рятувальним операціям і забезпечує допомогу по телефону до прибуття рятувальників. Екстрений виклик також може бути активований вручну, наприклад, якщо на дорозі потрібна допомога іншим.

Довідкова служба.


Хочете мати особистого «дворецького»? До ваших послуг довідкова служба від BMW ConnectedDrive.

Натисканням кнопки водій з'єднується з представником контактного центру BMW, виконуючим функції «персонального асистента» на дорозі.

Пошук ресторану, найближчого банкомату або чергової аптеки - співробітник інформаційного центру BMW готовий прийти на допомогу і вислати адресу безпосередньо в систему навігації. Довідкова служба працює незалежно від мобільного телефону водія, доступна вдома і за кордоном цілодобово, сім днів на тиждень і абсолютно безкоштовно.

Інтернет.

Функція доступу у всесвітню мережу пропонує вам доступ до мережі Інтернет за допомогою дисплея високого дозволу у вашому автомобілі. Таким чином, водій може працювати в мережі так само, як на домашньому комп'ютері, скориставшись високошвидкісним підключенням UMTS.

URL-адресу можна легко і зручно ввести за допомогою контролера iDrive або вибрати зі списку закладок.

Завдяки фіксованим тарифом користувачі можуть вільно виходити в мережу з автомобіля по всій країні (без роумінгу). Веб-сайти відображаються на дисплеї управління. В автомобілях, оснащених розважальною системою Professional для задніх пасажирів, задні пасажири також можуть виходити в мережу за допомогою вбудованих в передні сидіння екранів.