Лінійки та оснащення

Лінійки BMW.

Тренди є загальними для всіх. Але стиль - це щось індивідуальне. З BMW 1-ї серії ви зможете повністю розкрити вашу індивідуальність. Ми маємо на увазі лінійки BMW у варіантах Urban і Sport.

Пакет М Sport.

Екстремальний спорт виходить на вулиці: з пакетом M Sport ви зможете продемонструвати спортивний характер 5-дверного BMW 1-ї серії - як всередині, так і зовні. Елементи аеродинамічного М-пакету і спортивна підвіска M Sport (входить в пакет) роблять автомобіль неймовірно атлетичним.

Пакет M Sport, у складі якого пропонується ходова частина зі спортивними настройками і 17-дюймові легкосплавні диски із здвоєними спицями моделі 383 М з шинами різної розмірності (на передній і задній осі) - ідеальний вибір для водіїв, що віддають перевагу динамічний стиль водіння. Аеродинамічний М-пакет з пофарбованими в колір кузова бамперами і накладками порогів, а також вставка заднього дифузора ексклюзивного темного кольору Dark Shadow з ефектом «металік» підкреслюють атлетичний вигляд моделі. У передній частині домінує подвійна решітка радіатора, кожна частина якої обрамлена хромованою рамкою і складається з дев'яти планок глянцево-чорного кольору. Спортивний вигляд автомобіля доповнюють глянцеві елементи обробки Shadow Line, такі як декоративні планки, рами боковини, накладки вікон, а також підстави і рамки зовнішніх дзеркал заднього виду глянцево-чорного кольору. Вихлопну трубу прикрашає хромована насадка. Емблеми М-серії на бічних панелях в передній частині автомобіля вказують на динамічний характер моделі. Ексклюзивна опція у складі пакету М Sport - лакофарбове покриття Estoril Blue з ефектом «металік».

В якості альтернативи у складі пакету M Sport пропонується стандартна підвіска або адаптивна М-підвіска, а також 18-дюймові легкосплавні диски із здвоєними спицями моделі 461 М сріблястого кольору або сірого кольору Ferric Grey з ефектом «металік» з шинами різної розмірності на передній і задній осі.

У пакет також входять спортивні сидіння з оббивкою в поєднанні тканини / алькантари кольору Hexagon Anthracite з контрастною прострочуванням синього кольору Royal Blue, виконані в особливому М-стилі. Сидіння забезпечують оптимальну бічну підтримку водія і переднього пасажира, а регульований по довжині підлокітник забезпечує додатковий комфорт. Оббивка стелі BMW Individual кольору Anthracite і декоративні планки салону кольору Aluminium Hexagon з матовими вставками синього кольору підкреслюють динамічність моделі. Шкіряне рульове колесо трьохспиці в М-стилі з виступами в місцях хвата і багатофункціональними клавішами дарує водієві упевненість і повний контроль над автомобілем. Обід рульового колеса діаметром 373 мм, прикрашеного емблемою М-серії, оббитий шкірою Walknappa чорного кольору з чорною прострочуванням. Комбінація приладів з шкалами з більш частою градуировкой підкреслює спортивність моделі, а ключ запалювання з декоративними елементами кольору Estoril Blue повідомляє оточуючим про енергійний характер водія.

Поєднання прямий і додаткового підсвічування, наприклад освітлення салону і підсвічування простору для ніг, розставляє ще більше ефектних акцентів в салоні. Можна вибрати білий або оранжевий колір підсвічування.

В якості альтернативи також доступні декоративні планки салону кольору Aluminium Hexagon і додаткові декоративні вставки глянцево-чорного кольору. Доступні й інші варіанти декоративних планок салону.

Пакети.

Пакети оснащення BMW - перше, на що слід звернути увагу, якщо вам потрібні особливі приналежності для вашого BMW 1-ї серії. Дізнайтеся у вашого дилера BMW, які пакети оснащення доступні у вашій країні, або знайдіть інформацію про пакети в конфігураторі автомобіля на національному веб-сайті BMW.

Оригінальні приналежності BMW


Оригінальні приналежності BMW допоможуть вам додатково підкреслити індивідуальний характер вашого BMW 1-ї серії. А також це можливість розширити універсальність і гнучкість автомобіля. Ось кілька прикладів високоякісних і зручних продуктів.