Система підтримки водія

Система Driving Assistant.

До складу пакету Driving Assistant входять система попередження про вихід за межі смуги руху на базі відеокамери, система попередження про наближення до іншому автомобілю, система розпізнавання людей і функція пригальмовування в місті.

Попередження про вихід за межі смуги руху розпізнає дорожню розмітку і попереджає водія про ненавмисну ​​зміні смуги руху на швидкості вище 70 км / год за допомогою вібрації рульового колеса. Попередження не активується, якщо зміна смуги руху була навмисною, т. Е. Був включений покажчик повороту.

Функція попередження про наближення з функцією пригальмовування в міському русі розпізнає автомобілі, а функція розпізнавання людей з функцією пригальмовування в міському русі попереджає про наближення пішоходів. Функція попередження про наближення негайно реагує, якщо рухомий попереду автомобіль різко сповільнюється. Система працює поетапно: спочатку відображається застережливий символ, потім символ починає блимати і включається звукове попередження, нарешті, система злегка пригальмовує автомобіль (на швидкості менше 60 км / год).

Застереження про розпізнавання пішоходів працює на швидкості від 10 до 60 км / год і подає попередження у разі високого рівня загрози. Якщо система попереджає про потенційне зіткнення, гальма заздалегідь синхронно налаштовуються на більш швидку реакцію. У випадку аварійної ситуації система задіє гальма. В умовах туману і в темний час доби ефективність цієї функції може бути обмежена.

Система підтримки заданої швидкості з функцією Stop & Go.

Система підтримки заданої швидкості з функцією Stop & Go з функцією попередження про наближення іншого автомобіля, здатної повністю або частково загальмувати автомобіль, забезпечує додатковий комфорт і безпеку в дорожніх заторах.

Система підтримує встановлену водієм швидкість, а також дистанцію до рухається попереду автомобіля. Автомобіль самостійно розганяється і гальмує, зберігаючи певну дистанцію до знаходиться попереду автомобіля, в тому числі в повільно рухомому потоці транспорту та при зупинках в заторах. Якщо автомобіль наближається до що знаходиться попереду транспортному засобу або інший автомобіль переміщається в вашу смугу руху, система коректує швидкість руху з урахуванням з'явилися перешкод. Система функціонує на швидкостях до 210 км / ч.

Функція Stop & Go не тільки автоматично регулює швидкість аж до повної зупинки, але і самостійно розганяє автомобіль до встановленої швидкості за певний час, якщо це дозволяє дорожня обстановка.

Включена функція попередження про наближення негайно реагує, якщо рухомий попереду автомобіль різко сповільнюється. Система працює поетапно: спочатку відображається застережливий символ, потім символ починає блимати і включається звукове попередження, нарешті, система задіє гальма.

Асистент парковки PMA.


Асистент парковки полегшує процес паралельної і перпендикулярної парковки. Незалежно від того, чи активована система чи ні, вона оцінює потенційно придатні для паркування місця - навіть тісні простору для паралельної парковки - якщо автомобіль рухається з невеликою швидкістю (не більше 35 км / год) на відстані не більше 1,5 м від ряду припаркованих автомобілів.

Якщо місця достатньо, водій просто включає індикатор і асистент маневрування при парковці приймає на себе рульове управління, а водієві залишається тільки натискати педалі акселератора і гальма і перемикати передачі. Система також показує допоміжні вказівки на дисплеї управління і подає додаткові звукові сигнали.

При повільному наближенні автомобіля до перешкоди асистент паркування автоматично активується системою Auto PDC (автоматична сигналізація аварійного зближення при парковці). Розширена функціональність системи забезпечує підтримку водія в процесі паркування перпендикулярно проїжджій частині. Система PDC також подає попереджувальний сигнал, якщо автомобіль наближається до перешкоди занадто близько. Це дозволяє водієві розслабитися і припаркувати автомобіль більш безпечно.

Навігаційна система Professional з сенсорним контролером iDrive.

Навігаційна система Professional оформлена в елегантному стилі і володіє чудовим набором функцій. Проста і зручна навігаційна система Professional вашого BMW оснащується системою управління iDrive з сенсорним контролером.

Система обладнана пристроєм гучного зв'язку з USB-інтерфейсом і голосовим управлінням, а також аудіосистемою Radio BMW Professional з DVD-приводом і картою пам'яті 20 Гб для зберігання аудіофайлів. Крім того, вона спрощує користування службою Real Time Traffic Information. Вбудований кольоровий РК-дисплей 8,8 "з функцією поділу екрана (на основний і допоміжний екрани) забезпечує оптимальну читабельність і чіткість тексту.

У системі управління iDrive з сенсорним контролером передбачені кнопки прямого управління меню, вісім функціональних закладок і можливість голосового управління. Все це перетворює користування системою в інтуїтивний процес, оскільки ви можете вводити адресу пункту призначення вручну з сенсорного екрану системи. Завдяки функції тривимірного відображення карти на основі даних супутника вибрані кадри набувають фотографічну реалістичність, і при навігації ви відчуваєте неповторні візуальні відчуття.

Оновлення для карти надаються безкоштовно протягом трьох років через дилера BMW. В окремих країнах Європи в рамках BMW ConnectedDrive система оновлює карти в автоматичному режимі до чотирьох разів на рік протягом трьох років.

Розпізнавання дорожніх знаків Speed ​​Limit Info.

Безпека - перш за все: функція Speed ​​Limit Info з індикатором заборони обгону відображає поточні обмеження швидкості на панелі приладів, а також інформацію про обмеження зони обгону. Дані виводяться на інформаційний дисплей в комбінації приладів.

Вбудована в дзеркало заднього виду камера розпізнає відповідні дорожні знаки. Блок управління обробляє і відображає отриману інформацію спільно з даними навігаційної системи. При використанні інших функцій автомобіля система також може відображати дані про тимчасові обмеження швидкості, наприклад про обмеження у дощову погоду або обмеженнях, що діють протягом певного часу.

Камера заднього виду.

Відеокамера заднього виду виводить на дисплей зображення простору позаду автомобіля при маневруванні або в процесі паркування.

Камера заднього виду покращує огляд при русі заднім ходом зі швидкістю нижче 15 км / год, наприклад при парковці.

Відображаються на дисплеї напрямні лінії і кольорові мітки перешкод показують водієві, чи достатньо простору для паркування автомобіля, що помітно спрощує процес паркування. Коли рульове колесо повернене до упору, система відображає лінії траєкторії повороту червоного кольору і зелені напрямні лінії, що переміщаються при поворотах рульового колеса.

Відеокамера заднього виду автоматично відключається через 10 м руху або при швидкості руху вище 15 км / ч. На моделях з тягово-зчіпним пристроєм відеокамера заднього виду оснащена зручною функцією масштабування, що полегшує процес установки причепа.

Система управління дальнім світлом.

Система управління дальнім світлом допомагає водієві в темний час доби, автоматично включаючи дальнє і ближнє світло фар в залежності від наявності попутних або зустрічних автомобілів. Фари також автоматично затемняются при русі по вулицях з достатнім освітленням.

Розташована біля дзеркала заднього виду камера розпізнає світло фар інших автомобілів на відстані до 1 км. Задні ліхтарі попутних автомобілів розпізнаються на відстані до 500 м. При включенні системи управління дальнім світлом у разі появи зустрічного транспорту або виявлення попутного автомобіля система автоматично перемикає світло фар з дальнього на ближній.