Дизайн

Зовнішній дизайн.

03

Потужні лінії та крупні повітрозабірники підкреслюють енергійність BMW 1-ї серії, що повністю знаходиться у вашому розпорядженні. Вузькі, сфокусовані фари, що опціонально можуть бути повністю світлодіодними, гармонують з головним елементом дизайну передньої частини автомобіля - подвійною решіткою радіатора з хромованою рамкою.

02

Динамічний вигляд автомобіля пробуджує бажання насолодитись справжніми емоціями від водіння. Крупні колісні ніши та широка колія в задній частині підкреслюють впевненний контакт автомобіля з дорогою. L-подібні світлодіодні задні ліхтарі - безпомилково впізнаваний елемент, що демонструє характер BMW - визнаного підкорювача міських вулиць.

03

Дизайн світлодіодних світлових приладів.


04

Яскраві особливості: для BMW 1-ї серії також доступні повністю світлодіодні L-подібні задні ліхтарі, фари та протитуманне освітлення. Адаптивні світлодіодні фари головного освітлення оснащуються інтегрованими вказівниками повороту, фарами ближнього та дальнього світла, а також вогнями денного освітлення та вогнями освітлення поворотів, що забезпечують оптимальне освітлення дороги. Вісім потужних світлодіодів виконують функції фар ближнього та дальнього світла. Вузькі світлодіодні вказівники повороту розміщені по сторонам характерних елементів денного освітлення, що ефектно підкреслюють їх обриси. Система управління дальнім світлом та адаптивні фари зі змінними режимами для руху по місту, по заміським дорогам та швидкісним магістралям значно підвищують безпеку при русі в нічний час, забеспечуючи комфортне водіння в умовах освітлення, близьких до денних.

05

Світлодіодне протитуманне освітлення покращує видимість на близькій дистанції в тумані або у випадку опадів, збільшуючи безпеку руху в нічний час доби. Ці світлові прилади відрізняються широким променем світла, колір якого дуже близький до природного денного освітлення. Крім цього, світлодіоди відрізняються тривалим сроком служби та низьким енергоспоживанням.

Разом з цим розміщенні під круглими подвійними фарами головного світла, елементи протитуманного освітлення придають сучасного вигляду ефектній передній частині автомобіля.

В задніх ліхтарях, що складаються з двох елементів характерної L-подібної форми, також використовується світлодіодна технологія. Блоки задніх ліхтарів складаються з елементів, розміщенних на кузові та на кришці багажника. При різкому гальмуванні автомобіля в аварійній ситуації динамічні стоп-сигнали починають блимати, попереджуючи водіїв, що рухаються позаду про небезпеку.

06

Дизайн салону.

Свіжий, сучасний та відкритий - саме таке враження складає салон BMW 1-ї серії при першому огляді. І в подальшому це враження тільки закріплюється. Кокпіт традиційно для BMW орієнтований на водія, а інтер'єр в цілому характеризується найвищим рівнем дизайну аж до найменших деталей.

07

Аудіосистему BMW Radio Professional, що входить в стандартне оснащення, доповнюють різноманітні хромовані деталі та декоративні панелі глянцево-чорного кольору. Багажне відділення об'ємом 360 літрів здатне вмістити ваші пакунки з покупками, рюкзак або крупний багаж, а сонцезахисні окуляри, камери та інші дрібні предмети можна розмістити в речових відсіках дверей та центральної консолі. Ексклюзивні покриття надають салону ще більш сучасного вигляду, а пакети оснащення Urban та Sport, а також спортивний пакет M Sport допоможуть надати салону додаткову індивідуальність. Куди б ви не вирушили на своєму BMW 1-ї серії, про одне можна сказати з впевненністю: вам ніколи не прийдеться сумувати.